Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 17.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak se trenira za sila???нови  
АвторKOTAPAKA (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 02:31



Az treniram ot dosta vreme, ne sym neshto maniak. Redovno si hodia po 4 pyti na sedmica razdelno, znaete kak e. Kilogrami niama problem nito da kachvam nito da svaliam. Ama silata neshto ne moga da ja kacha Muskulite mi rastat ama silata ne raste tolkova byrzo.Kajete mi kak se trenira za sila - povtorenia, serii, vremetraene i kvoto e neobhodimo.
Blagodaria predvaritelno.



Тема Re: Kak se trenira za sila???нови [re: KOTAPAKA]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано05.03.02 17:31



dai sq da se razberem!!!

korema li raste ili muskulite 6toto az ne vijdam kak muskulite ti 6te narastnat zna4itelno a silata nqma da mrudne...

a ina4e za sila se trenira s ne pove4e ot 6 povtoreniq kato v poslednite serii na uprajnenieto se pravqt 1-2 povtoreniq
za da ima efekt ot trenirovkata se priemat ANAVAR i golemi dozi TESTOSTERON!!! (2-3 grama na sedmica)
...strani4nite efekti sa 4e moje da pukne6

Дейба и тия мартянци!


Тема Greshno sy se izrazilнови [re: achko]  
АвторKOTAPAKA (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 17:58



Korema si e dobre toi. Mai che neshto ne sym se izrazil kakto triabva. Iskam da kaja che mi se struva che silata ne se kachva proporcionalno na muskulnata masa. Az kachvam sila estestveno ama kato sravnia kolko sym kachil na masa i kolko na sila neshto ne mi haresva. Pitam stoto sym vijdal razni pichove deto ne sa mnogo vnushitelni a vdigat mnogo i mi beshe interesno dali moje da se trenira specifichno za sila, bez znachenie dali ste kachvam ili te si stoia na edno nivo. To ne e mnogo logichno de ama sym vijdal takiva izkluchenia i za tova pitam.



Тема Re: Greshno sy se izrazil [re: KOTAPAKA]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано05.03.02 21:44



Щом е за сила - слушай Ачко! Той пък килограми не мое да качи. Вий двамата ако са съберете съм сигурен че ще откриете нови хоризонти пред бодибилдинга



Тема Re: Kak se trenira za sila???нови [re: KOTAPAKA]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 10:42



MOI COVEK,COVESHKITE VUZMOZNOSTI SA OGRANICENI.NIAMA KOI ZNAE KVO ZNACENIE KVI UPRAZNENIA PRAISH , NAI VAZNOTO E KVA I KVO KOLICESTVO HIMIIA ZIMASH. ZA SILATA HIMIATA E GLAVNOTO OPREDELIASHTO SREDSTVO.



Тема Re: Greshno sy se izrazilнови [re: KOTAPAKA]  
Автор eлия ()
Публикувано06.03.02 11:40



Това ми прилича на следното изказване:
" Абе тичах няколко пъти във парка, ама защо не мога да тичам колкото маратонците" или " Ходих няколко пъти на тенис, ама защо не съм толкова добър, колкото тези, които тренират от години". След като качваш маса и сила, значи всичко е наред. За сила се роботе с големи тежести (85%-90% от твоята максимална тежест, тоест максималната тежест, която можеш да повдигнеш само веднъж с правилна техника) и 6 до 8 повторения.



Тема Re: Kak se trenira za sila???нови [re: KOTAPAKA]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано06.03.02 14:50



sno6ti pisah edin dovolno prodyljitelen otgovor no vze 4e me drop-na i si4ko se zatri...

ta stone cold e prav za himiqta, elia e prava za povtoreniqta a lamqta e nai-prav he he he golqm razbira4 sam stanal
sila ili sila i masa >>> nqma smisal da trenira6 samo za sila ako ne smqta6 da
a az pak ne mojah da razbera dali iska6 da ka4i6 samo se zanimava6 s ne6to kato triboi (tva mi e li4noto mnenie)

Дейба и тия мартянци!


Тема Re: Greshno sy se izrazilнови [re: KOTAPAKA]  
Автор mistermeth (LUD SAM!)
Публикувано07.03.02 00:15



ami vij pi4
az imam poznati deto sa po 60 kila i vdigat 90-100 na lejanka ama tova si e razli4no a vseki 4owek
nqma formula po koqto da iz4islish 4e ako tejish XXkg she vdigash YY kg
silata e razli4na za seki 4owek
ne gledaj silata nali visiata ti e dobra kwo ti puka
PYK ACHKO NE RAZBIRA NISHTO NE GO SLUSHAJ:)

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: Greshno sy se izrazilнови [re: mistermeth]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано07.03.02 16:24



takava 6a e rabotata!!! >>> VERVAM ei tuka

a kvi sa tiq tvoite poznati?

Дейба и тия мартянци!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.