Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Релефнови  
Автор GAME (I AM THE GAME)
Публикувано27.02.02 23:03



Здравeйте отново.
Понеже знам, че тук има хора които разбират, отново искам да попитам нещо.
Възможно ли е ако тренирам 3 пъти в седмицата с тежести,след което правя аеробна тренировка и съответно взимам Hydroxy Stac и Fat LOSS на Musashi да направя добър релеф за няколко месеца, при положение,че не съм много затлъстял - само малко.
Мисълта ми е,че едното гори мазнините като покачва температурата, а във второто има L-carnitine i L-Phenilanine.Двете нали няма да се пречат едно на друго. Освен това ако пия протеин мускулите нали ще се запазят повече и няма да горят с мазнините.
Айде благодаря предварително за отговорите ви!

Редактирано от GAME на 27.02.02 23:54.



Тема Re: Релефнови [re: GAME]  
Авторpin (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 09:57



idejata izglezda dobra. ne sam polzwal tezi produkti, poznawam gi samo kato sastav no mi se struvat podhodjashti. Vaznoto e da ne jadesh vaglehidrati sled 15:00 - az naprimer si vecherjam s pileshki parzholi (SAMO). Oswen towa bjaganeto da e pone 20 min (az tolkoz bjagam v momenta i izglezda varshi rabota). A protein trjabwa da se pie shtoto inache stava kofiti - svaljat se kila ot tm kadeto ne iskash ;-))



Тема Re: Релефнови [re: GAME]  
Автор old_moon ()
Публикувано01.03.02 01:39



pin kaza niakoi vyzlovi momenti :)
osnovnoto pravilo e da gorish poveche otkolkoto priemash :)
ako poglednesh edin trenirovychen denna kevin levron naprimer, toi biaga sutrin i vecher.
sutrin shtoto nivoto na kryvnata zahar e po-nisko i taka organizma izpolzva za gorivo predimno mazninite
a vecher, za da doizgori neizgorenite vyglehidrati, koito priel prez denia, che da ne se natrupat kato maznini vecherta.
za niakolko meseca kakto kazvash, mojesh chudesa da napravish :))))

no pain - no gain



Тема Re: Релефнови [re: GAME]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 11:42



PO PRINCIP MOZESH DA ORELEFISH I BEZ HIMII.DOSTATUCNO E DA PAZISH MALKO DIETKA I DA TICASH SUTRIN(DA PLUVASH ,DA BIAGASH NA PUTEKA,VELEORGOMETER,STEPPER,ETC.),NE E NUZNO DA SI TOVARISH NAD BUBRECNITE ZLEZI,I CERNIA DROB(AKO POROVISH PO STARITE TEMI SHE VIDISH ZA KVO TI PRIKAZVAM),PUK I PLIUS TOVA NALI NE SI MNOGO TLUST.
DURTATA LUNA DOBRE TI DAVA PRIMERI,AMA TIGO EBI U GUZA KEVIN LEVRONE.NA NEGO RABOTATA(V BUKVALNIA SMISUL),MU E DA IADE ,DA SERE,DA SPI I DA TRENIRA.PREDPOLAGAM CE TI RABOTISH ILI UCISH,SE IMASH NEKVI ANGAZIMENTI,DETO TI ODNEMAT PO-GOLIAMATA CAST OT DENIA,NALI.NE SE VMANIACAVAI,TRENIRAI SI NORMALNO,PAZI DIETA,I PRAI AEROBICA PO 30 MIN.TVA TI STIGA SPORED MENE.



Тема Re: Релефнови [re: GAME]  
Автор eлия ()
Публикувано01.03.02 12:37



При положение, че тренираш три пъти седмично в силовата зала и включваш и аеробни тренировки, мисля че няма да имаш проблем както да направиш релеф, така и да стопиш мазнини без да се тъпчеш с каквите и да било допълнителни неща. Въпрост ти по-скоро трябва да бъде "Правилна ли е тренировъчната ми програма и как да се храня ". Защо всички насочвате цялото си внимание към това какви допълнителни добавки да взимате, дори и когато нямате нужда от тях? Риторичен въпрос....
Много по-важни са тренировъчната ви програма и правилното хранене...



Тема Програматанови [re: eлия]  
Автор GAME (I AM THE GAME)
Публикувано01.03.02 14:48



Благодаря за съветите,които ми дадохте.Ето сега и програмата,по която мисля да тренирам.Ако искате кажете нещо и за нея.
Понеделник
/гърди,бицепс,корем/
1. лежанка: 1серия10повт,1х5,1х3,3х1,3х3,3х5,1х20
крив лег 3х12 в серия с флайс 3х12
пуловер 3х12
2. класическо сгъване с щанга 3х7
с дъмбели 3х12
скотово 3х12
3. преси от наклон 2х100 и 2х10 с 50кг на гърдите
повдигане на краката от лежнака 4хотказ

Сряда
/гръб,трицепс,корем/
1.скрипец пред главата с широк хват 3х20
скрипец пред главата с тесен хват 3х20
гребане на хоризонален скрипец 4х20

2. лежанка с тесен хват 4х12
френско сгъване 3х12
на скрипец с въже 3х12
3. като понеделник

Петък
/рамо,крака,корем/
1. повдигане на щанга зад врат 4х15
разстваряне на ръцете(прав) 3х15
разстваряне на ръцете(легнал по корем) 3х15

2. клякане 5х12
екстензии на машина 5х20

3.като предишните два пъти

Еми това ми е програмата в общи линии. Кажете какво мислите. Има ли някакви грешки.За сега действа добре и съм доволен,въпреки че я ползвам по-малко от месец.
Благодаря ви предварително.



Тема Re: Програматанови [re: GAME]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 16:39



DOBRE E DAZE E MNOGO,AMA SHTOM SI MU SVIKNAL DAVAI.SAMO EDNA PROSTOTIA NE MOGA DA RAZBERA.SHTO PRAISH KOREMA S TEZEST NA GURDITE?KOI TE LUZE S TIA PROSTOTII.ILI IMA NEKOI IDIOTI DETO PRAVAT POD TAKUV GOLIAM NAKLON CE LOSHO MOZE DA TI STANE.OT TIA GLUPOSTI KOREMA NEMA DA GO NAPRAISH,SAMO KRUSTA MOZESH DA SI PREEBESH.PRAVI SI NORMALNI PRESI,MAXIMALNO CISTO.NE E NUZNO DA VISISH KATO PRILEP S GLAVATA NADOLU,ILI DA SI SMAZESH KOKALITE S NEKOI DISC.SERIOZNO TI KAZVAM ,MAANI GI TIA PROSTOTII.A INACE SHEMATA TI E DOBRA



Тема Re: Програматанови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано01.03.02 16:49



Хм.............скоро четох в едно списание, че точно на пресата трябва да се набляга на максималната амплитуда. Тежестите верно са излишни

Аман от приятели


Тема Re: Програматанови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 00:23



NE ZNAM KUDE SI IA CEL TAA PROSTOTIA.PRAIL SUM S GOLIAMA AMPLITUDA,PRAIL SUM I S TEZEST(STIGAL SUM DO 25 KG DISC.),PRAIL SUM KVI LI NE IDIOTSHTINI.NAKRAIA USTANOVIH CE E NUZNO DA PRAISH MAX. CISTO,VSEKI PUT RAZLICNI UPRAZNENIA NE POVECE OT 3 SERII DO 20 POVT. ZA CAST(NA KOREMA).PRAVIL SUM NAD 700 PRESI(OBSHTO NA TRENIROVKA ),ZNAESH LI KUV BESHE EFECTA??? STANAH PLOSUK KATO DUSKA NO BEZ PLOCKI.TOVA VAZI I ZA PRRESITE S TEZESTI ,KAKTO I ZA GOLEMIA NAKLON.EDINSTVENOTO NESHTO KOETO SUM USESHTAL SLED TIA GLUPOSTI SA BOLKITE V KRUSTA.



Тема Re: Програмата [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.03.02 18:57



Като намеря статията ще препиша тук основните идеи, които подкрепяха това което казвам

Аман от приятели



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.