Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 31.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема КОНТУЗИЯ РОМО!!!  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 18:48



Колеги,ебах си м... на рамото.От 10 год.(на 25 съм) тренирам,никакви травми.

На 10 януари правя гърди(горна,30 градуса лежанка с щанга), винаги го правя с лакти максимално изнесени встрани(а не покрай тялото),за да ги разтегля повече гърдите(а да не влиза повече трицепса)!

Разгрях на 70 и 90 кг. по 10 повт.Следва 110 за шестица(150 ми е мах.),болка при второто повторение от скъсване или разтягане(не знам) в ПРЕДНОТО рамо!!!!!!!!!!!!!!Намалих на 90 и си направих още 10 повторения,защото си мислих,че нещо съм го усукал ромото,но това ми беше последната серия.

След 3 дни рамото не мина.Кото се навеждам да си мия ръцете,рамото се изважда напред с остра болка!Следва доктор,само ренген!!!Казва ми да го обездвижа с бандаж(раката пред тялото свита) за 1 месец.

Минава месеца болки големи,не мога да я движа цялата ръка.Ходя при друг доктор.Той гледа снимката и казва на тая снимка нищо не се вижда,махаш го тоя бандаж,Voltaren-хапчета и гел,и раздвижване(рехабилитация),само че реших,че и сам мога да си я направя и много внимателно без никакво усилие правя някакви частични повдигания на ръката по 100 и нагоре.

ОБАЧЕ В ЕЖЕДНЕВИЕТО(въпреки,че я пазя) ПРОДЪЛЖАВА ДА СЕ ВАДИ НАПРЕД, ПО 3-4 ПЪТИ НА ДЕН!!!

МОЛЯ,ако някой е имал подобна травма да ми каже какво да правя!!!!!!!!!!!

Или някой ако има медицинско образование на травматолог или ортопед да помогне,че съм се отчаял яко!



Тема Re: КОНТУЗИЯ РОМО!!!нови [re: Joro]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 19:21



KOLEGA TAIA RABOTA E ADSKI SERIOZNA BE! VUOBSHTE NE SI MISLI CE SHE SE OPRAI OT SAMOSEBE SI. NAI MNOGO DA ZARASNE NA KRIVO ILI NESHTO OT SORTA.NE ZNAM NA KUV LEKAR SI HODIL,AMA ZADULZITELNO HODI PAK.OTIVAI V PIROGOV,HVANI NEKOI HIRURG KAZI MU CE SHE GO POCERPISH NESHTO(KINTI),TA DA TI OBURNE VNIMANIE,INACE NISHTO NE PRAISH.AKO DADESH PARA SHE TE VIDAT I SHE TE OPRAAT,AKO NE IM DADESH NISHTO,SAMO SHE PRETUPAT RABOTATA(KAKTO SIGURNO SA NAPEAVILI VECE), I SHE TE IZHVURLAT.ZIMAI PARA I DEISTVAI RABOTATA E PO-SERIOZNA OTKOLKOTO SI MISLISH.NE SE PLASHI KATO BEZDEISTVASH PO-ZLE.



Тема Re: КОНТУЗИЯ РОМО!!!нови [re: STONE COLD]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 19:42



Взимам заплата и мисля да ходя в Биочек(там имат апаратура) и на Дианабад,че...



Тема Re: КОНТУЗИЯ РAМО!!!нови [re: Joro]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 11:21



NALI TI KAZAH BE COVEK,NEMA SMISUL DA HODISH PO RAZNI CASNI PREDPRIEMACI,DETO SAMO SHE GLEDAT DA TE DURZAT NA KUKATA I DA TE SKUBAT ZA PARA.HODI DO PIROGOV SE SHE NAMERISH NEKOIA SVRUZKA TAM , SHE GO POCERPISH I SHE TE OPRAAT.PATIL SUM I ZNAM,TAM MOZE DA E CIGANIA,NO SA NAI-DOBRITE,VIZDASH LI KOLKO NAROD MINAVA TAM? TIA HORA SA NAI OPITNITE LEKARI.



Тема Re: КОНТУЗИЯ РAМО!!!нови [re: STONE COLD]  
Автор mistermeth (LUD SAM!)
Публикувано03.03.02 22:56



ej brato kato slusham si se precakal naistina mnogo kofti i naistina det vika COLD-a zemaj nezabavno merki da ne ostanesh sakat cql jiwot. prodawaj koli ako imash
da dawash rsohveti s taq zdravna reforma typata samo gleadt da te preebat i da ne si bryknat v joba...

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Oh losho mi stana!!!нови [re: Joro]  
АвторKolega (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 22:48



Minal sym po toia pyt s voltarena i s gelchetata.She ti kaja,che lekarite se otnasiat s nas s ogromno prenebrejenie-zatova pretupvat.Hodi naistina v Pirogov-tam sa hora,choveci...No shtom ti se izmykva ramoto,znachi seriozno si promenil strukturata na stavata ili pone na suhojiliata-i dvete sa mnogo loshi.Ne gubi nadejda,no i ne misli za trenirovki.Moje da se naloji dori operacia...No ne zabraviai,che veche sme v 21-vi vek!!!



Тема Re: Oh losho mi stana!!!нови [re: Kolega]  
АвторRavenlord (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 00:19



Ami kakvoto i da stane s ramoto, trenirai si krakata (sigurno gi prenebregvash malko, a:)



Тема Re: Oh losho mi stana!!!нови [re: Ravenlord]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 21:18



Да бе,не издържах!Отидох в залата и правих крака и корем.Но утре съм в "Пирогов".Ще разказвам...



Тема Не ми се говоринови [re: Joro]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 16:45



Бях в Пирогов,уж не съм балък,ще те прегледам вика,само че не тук и ми дава тел.номер!Викам си добре,където и да е...,обаждам се,клиника,преглеждал само във вторник...затворих!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Т'ва бешенови [re: Joro]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 16:58





Т'ва беше дясното ми рамо това лято...

Редактирано от Cherniq на 08.03.02 14:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.