Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 28.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Събудете сенови  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано27.02.02 21:34



Айде бре, къде изчезнахте

Аман от приятели


Тема Re: Събудете сенови [re: Cherniq]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано27.02.02 23:32



ееех прекъсна ми зимния съм да го еба
аре и другите да стават нема само аз да се тормоза

Has God Made Man or Man Made God?


Тема Re: Събудете сенови [re: Cherniq]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано28.02.02 15:31



tz nqa takova ne6to az sam si tuk samo deto naposledyk mnoo prazno

Няма сигнатура днес.


Тема Re: Събудете сенови [re: achko]  
Автор bilder4o (Малък дъмбел)
Публикувано28.02.02 19:49



Ami kagete neshto novo koeto moge da se komentira v cluba i shte se poqvqt horata.

Още не съм измислил... Очаквайте скоро!


Тема Re: Събудете сенови [re: achko]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано28.02.02 21:48



Пуснете някоя тема дето ви вълнува щото аз в момента не се сещам нищо

Аман от приятели


Тема Re: Събудете сенови [re: Cherniq]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано28.02.02 23:42



KAK DA NAPRAIM PI6KATA PO-GOLQMA!!!

iskam tuka metodi sposobi mneniq preporyki i tn

ve4e sme pravili korema po-malyk sq daite adjba da napraim pi6kata po-golqma

utre 4akaite noviq podpis :)))

Няма сигнатура днес.


Тема Re: Събудете сенови [re: achko]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 11:51



PUDUVKA VURZANA S TEL ,RAZTEZENIA,5 PO 15, NA 2 MIN.



Тема Re: Събудете сенови [re: Cherniq]  
Автор eлия ()
Публикувано01.03.02 12:18



Ами ето ви две интересни неща, които мен лично ме вълнуват:
Защо първият въпрос на всеки мъж, започващ да се занимава със фитнес е "Какви добавки да вземам?" И защо ните един мъж не попита "Как да се храня правилно, а не с каква химия да се тъпча? Къде е смисъла на всичко това?" С извинения към 9главата ламя, той подхвърли темата за храненето, но така и никой не му обърна внимание, а пишете до безкрайност за всяка химия, спомената тук.

Ето и още един много интересен въпрос:
"Как си представяте развитието на фитнеса в бъдеще?"

Това са теми по които всеки може да се включи. Надявам се да стане интересна дискусия.



Тема Re: Събудете сенови [re: eлия]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано01.03.02 13:26



emi pro builderite v byde6te 6te bydat mnogo GOLEMI HIMICI >>> tva moga da go garantiram sigurno nqma daje da qdat >>> samo na himiq 6te si karat i ot vreme na vreme po nqkoe vitamin4e i mineral4e

Дейба и тия мартянци!


Тема Re: Събудете сенови [re: eлия]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано01.03.02 15:02



На първия въпрос отговора поне за мен е ясен. Всички се хвърлят към добавките по 2 причини
1. Не са чели достатъчно книжки и не знаят ефекта от храната
2. Знаят ефекта от храната, но искат много бързи резултати
И в двата случая голямо влияние оказват снимките по списанията на разни горили прегърнали кутия с някакъв препарат. И аз като започнах да се занимавам със този спорт не обръщах внимание на съветите, че храната е най-важната, но след като прочетох разни материали на тая тема се убедих, че без храна блъскането е губене на време. Веднъж доста се впечатлих от две слаботелесни момчета в залата, които в продължение на около 4-5 мои серии не спряха да си разправят какви препарати вземали вместо да обърнат некое железо, че да порасне мускулчето. Иначе списъка с препаратите беше доста богат и имаше стероиден характер Също ми става весело като някой каже Аз пия протеини. Очаква, че като пие протеин ше стане огромен. Всъщност това, което той пие е една осма част от необходимия му дневен прием. Досега не съм чувал някой да каже Аз ям яйца, а си мисля, че всъщност разлика не съществува. Един пък ми обясняваше как с бирена мая се качват по 10кг на месец. Друг се опита да ме убеди, че протеините и белтъчините са коренно различни неща. Същия тоя обясни, че протеините са много вредни и няма смисъл да си батисвам здравето, но този човек не е за присмех, а за съжаление щом вече 4та година тренира 3 пъти седмично всички мускули по едно упражнене. Сега ще кажете, че при него това дава ефект, но всъщност далеч не е така.
Малко се поотплеснах май....Ей сега видях, че Елия пита защо за всяка химия се пише до безкрай. Отговора е, че хората в клуба(без мен) са дългогодишни клиенти на залата и въпреки диетите и различните тренировъчни програми е дошъл момента в който при тях се наблюдава застой, който те смятат, че могат да ликвидират чрез препаратите.


На втория ти въпрос се чудя какво да кажа......мисля, че фитнеса има голямо бъдеще.

Аман от приятели



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.