Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 28.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 17:58



NE GO ZIMAITE VUV NIKVA FORMA,EFECTA E ZVERSKI,POSLEDICITE SUSHTO.
AKO GO PRIEMATE TASHACITE VI SPIRAD DA GO PROIZVEZDAT , SVIVAT SE I IZSUHVAT. ZA POSLEDVASHTITE PROBLEMI SE SESHTATE



Тема Нистина ли...нови [re: STONE COLD]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 19:40



Вярваш на тези глупости, които изръси?
Зависи колко дълго го взимаш... Изобщо, има доста условности...



Тема Re: Нистина ли...нови [re: Osogovetz]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 22:22



AKO SHTESH VERVAI.ZADAI SI VUPROSA KOLKO KULTURISTI NEMAT DECA.AKO ISKAH MOZESH DA PRENEBREGNESH IZKAZVANETO MI , TVOIA SI RABOTA.NO TE UVERIAVAM CE NE PRIKAZVAM GLUPOSTI.KATO TI STANAT NA OREHCETA,PAK SHE PRIKAZVAME.



Тема da be.....нови [re: STONE COLD]  
Автор mistermeth (новак)
Публикувано20.02.02 00:53



taka e naistina STONE-a e praw....
i az sam 4el na mnogo mesta 4e sled kato zapon4esh da go priemash topkite ti "vijdat" 4e imash v organizma i postepenno spirat da proizvejdat.
DAJE NESKA GO PISHESHE U VESNIK MONITOR... to4no tova



Тема Ima si...нови [re: mistermeth]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 06:54



Период на вземане, продължителност на цикъла...
Ако вземаш дълго време - да!
Но иначе - не!
Замисли се: тестостерон дериватът не е създаден за културисти първоначално... Създаден е, за да го пият болни хора...
Я си представи какво ще стане, ако всеки, който го пие получи тези увреждания?
Изобщо обмяната на половите хормони и изцяло на всички хормони, е много сложна, и едно такова изказване, е доста прибързано...



Тема Re: da be.....нови [re: mistermeth]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано20.02.02 07:29



процесът е обратим.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: Ima si...нови [re: Osogovetz]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано20.02.02 07:32



те го взимат такива, който имат вече увреждания, така че това отпада... как и да е. вярно е, че организма спира да произвежда тестостерон (или по-точно намалява производството му), но този процес е обратим и навлиза в рамките на нормалното след приключване на цикъла.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: da be.....нови [re: mistermeth]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано20.02.02 14:03



Копирам всичко, което пишеше в монитор

Забранени хапчета стават хит на пазара

Щом тестостеронът се вземе на таблетки, организмът спира да го произвежда. Това намалява обема на тестисите и блокира сексуалния апетит

Млади и не толкова млади дами, амбициозни студенти и маниаци спортисти, без да са болни, гълтат медикаменти с шепи. В залите за боди-билдиг се разменят рецепти как се правят мускули и се вае тяло ала Шварценегер. Пишман спортистите лапат тестостерон и таблетки креатин, за да трупат мускулна маса.

Уморени и стресирани студенти стимулират умствените си възможности с различни лекарствени комбинации, някои от които са особено опасни.

Застаряващи дами дават купища пари за хормони с надеждата да съхранят младостта си. Най-популярни са хормоните на растежа и мелатонинът.

Мелатонинът действа като антиоксидант и забавя процесите на стареене. Хормоните пък съхраняват мускулната маса и костната плътност. Те подобряват еластичността и тонуса на тъканите. Това е особено важно за лицето, което издава възрастта и никакви кремове, гелове и козметични процедури не могат да го спестят.



Таблетки тестостерон помпат мускулите, но понижават потентността.

Мъжете гълтат тестостерон и негови производни. Хормонът помага за изграждане на мускулна маса. Щом хапчето се глътне, то се свързва с рецептори организма, които стимулират синтеза на белтъчините.

Мускулите се увеличават с тренировки и подходяща храна. Проблемът е, че започне ли веднъж да гълта хапчета, човек бързо свиква с тях и се увлича в дозите. Те стимулират мускулите, помпат и самочувствието.

Креатинът е друг хитов медикамент, който помага за трупане на мускули и увеличава физическата активност. Но и тестостеронът, и креатинът са опасни за здравето. Тестостеронът в малки дози се образува в тялото. Той определя мъжкото телосложение и мъжките полови белези. Щом се вземе на таблетки обаче, организмът спира да го произвежда. Това води до намаляване обема на тестисите и те постепенно атрофират. Мъжът постепенно губи сексуален апетит и потентността му намалява.

Студенти пред изпит поддържат работоспособността си с медикаменти, които активират освобождаването на серотонин. Таблетките увеличат умствения си капацитет и издръжливост при продължителна и натоварена работа. Те стимулират концентрацията на вниманието и подобряват паметта. Много от тези медикаменти се предлагат под формата на хранителни добавки. Така се избягва строгият медицински контрол. Те обаче не са “храни” и могат да бъдат много опасни, предупреждават лекари.



Ако стимулираме изкуствено паметта, не след дълго умората побеждава.

Аман от приятели


Тема Re: da be.....нови [re: mistermeth]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано20.02.02 14:12



Хехе... ти утрепа рибата напрао... да цитираш весТник МОНИТОР в клуб за бодибилдинг... т'ва да не е популярния МОНИТОР специалзиран в спортната тематика, а? Като си спомня по едно време в СТАНДАРТ имаше раздел за Интернет... напрао се изприщих като прочетох там, че Бил Гейтс бил изобретил първият компютър
Мога само да си представям какви простотии са писали в МОНИТОР
Те в списания от рода на "Мускули & Фитнес" не са в час пък ти ми говориш тука за някви измислени вестници.



Тема Re: da be.....нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано20.02.02 14:17



Сега видях, че постнал изцепките на монитора, които само потвърждават това дето го написах преди малко. Що не си пишат само за политика тия хора



Тема Re: da be.....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано20.02.02 15:02



За съжаление с тия некомпетентни статии създават погрешни впечатления в хората дет си нямат и грам понятие от тоя спорт. Например у нас кат донеса една кутия протеин докато обясня на нашите какво е те са готови да ме изхвърлят през балкона

Аман от приятели


Тема Re: da be.....нови [re: mistermeth]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано20.02.02 15:08



zaebi gi sq tiq testosteroni ami kaji kakvo napravi s IOGATA

a ina4e vestnikarite sa tolkova kompetenti po vsqkakvi temi 4e 6a vyrna

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: STONE COLD]  
Автор Aмиkyc (плагиат)
Публикувано20.02.02 15:14



Ako dnes izpiq edno hap4e utre nqma da imam testisi , taka li ?!!!!!!!!
Q se suwzemete be, hora !!!!



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: Aмиkyc]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 15:58



NIKOI NE KAZVA CE OT EDNO HAPCE NIAMA DA VI STANE.VIE SAMI ZNAETE CE NIKOGA NE SE PIE SAMO PO EDNO HAPCE OT NESHTO.NE ISKAM DA VI CITIRAM IMENA,NO SUM SIGUREN CE PONE "BIG BRO" SHE SE SETI ZA HORA DETO SA IZGORELI NEOBRATIMO.ZAMISLETE SE MALKO BE! IMA LI SMISUL DA SI SPIRASH PROIZVODSTVOTO NA SPERMATA ZA DA TI SE NADUIAT MUSKULITE?!!??.WHAT???!!,WHAT????..WHAT???..WHAT???....HA....HA....HA..HA.VIE LUDI LI STE? BILO OBRATIMO AKO GO PRIEMASH PO SYSTEMA.AMI AKO ORGANIZMA TI E PO-RAZLICEN(PO SLAB,CUVSTVITELEN,ETC.) OT NA TOIA DETO TI E SUSTAVIL SYSTEMATA,WHAT???WHAT???WHAT???,SCUPENA KARABINA SHE E EFECTA , ILI PO ENTELEGENTNO - POSLEDSTVIATA SHE SHE SA UZASNI



Тема Химията е страшна !нови [re: STONE COLD]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано20.02.02 20:21



Макар и преувеличено малко , ефекта от тестостарона и неговите деривати може да е направо фатален , но все пак в при определени условия - време и доза на прием и специфични особености на организма .
Никога не съм взимал химия и не смятам да пробвам !



Тема Re: da be.....нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано21.02.02 01:23



И аз съм имал подобни проблеми. Един лекар се опитваше да ми изнася лекция, която звучеше горе долу така: "По-добре ги остави тия прахове (за протеините става въпрос ), не ги знайш кво има вътре. Пък и сега с тая "луда крава" трябва много да се внимава (). Ако не смяташ да постигаш някви рекорди, не ти трябват, яж си нормална храна!"
Щях да му обясня, че мойте протеини са 100 пъти по безвредни от неговото "Виктори" ама айде... Като го накарам да готви 6 пъти на ден и ше го питам дали няма да пие протеини



Тема Re: da be.....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.02.02 01:42



Мани, мани тия учените са велико нещо
Ако трябва с две думи да направя някакъв извод бих казал
Консерватизъм и некомпетентност

Аман от приятели


Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.02.02 12:57



Виж прекалената употреба на някои препарати до какви резултати води



Аман от приятели


Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано21.02.02 14:07



Готин пуловер! На това му викам аз естествена материя



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.02.02 14:26



Представи си само как ще изглежда като оплешевее

Аман от приятели


Тема be q me svetniнови [re: STONE COLD]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано21.02.02 16:14



tova ot sobstven opit li go znae6 ili si go pro4el nqkade... naprimer v monitor?

Няма сигнатура днес.


Тема 100% WOOL(VUNA)нови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 17:57



100% WOOL



Редактирано от Cherniq на 21.02.02 21:16.



Тема Re: ACHKOнови [re: achko]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 18:01



AKO ME PITASH MENE - VINAGI SUM ZNAEL CHE TESTOSTERONA IMA STRASHEN EFECT,NO NIKOGA NE SUM GO PROBVAL SHTOTO NE SUM LUD.ZNAM ZA NEGO ZASHTOTO POZNAVAM HORA KOITO SA BILI DOSTATUCNO PROSTI , ZA DA GO PROBAT.



Тема МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАН!нови [re: Cherniq]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано21.02.02 18:20



Това са НЕВЕРОЯТНИ простотий написани от хора нямащи представа що е спорт и по-точно културизъм

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: Aмиkyc]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано21.02.02 18:23



тестостерон на таблетки? абе аз съм приемал стероиди в продължение на 1 година и 6 месеца, правя секс обикновено по 1-2 пъти на ден. (по време на цикъла съм стигал и до 3-4 пъти). дали това е липса на потентност?

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: ACHKOнови [re: STONE COLD]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано21.02.02 18:25



и аз съм го взимал. прост човек ли съм? не те разбирам

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: Cherniq]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано21.02.02 18:33



хм.. аз не съм виждал културист с такова окосмяване. поне не в България. имаш ли представа от дозите тестостерон (чист тестостерон. не говоря за синтезираните стероидни препарати) който се приемат? аз лично съм взимал над 200мг ТЕСТОСТЕРОН ПРОПИОНАТ на ден...

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: ACHKOнови [re: bigbro]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 18:34



BIH KAZAL SMEL I BEZRAZSUDEN.



Тема Re: ACHKOнови [re: STONE COLD]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано21.02.02 18:39



глупав е онзи, който ги взема тез препарати без да знае защо, ако няма някаква цел да стане състезател.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: ACHKOнови [re: bigbro]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 18:46



PRAV SI. PROSTO SUM VIZDAL NESHTASTIETO NA EDIN TAKUV COVEK (NASH SUSTEZATEL),ZA NEGO TAIA TEMA E TABU,OBACE VSEKI ZNAE OT KVO TOIA COVEK NEMA DECA.NA NIKOI NE GO POZELAVAM TOVA.



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: bigbro]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.02.02 21:10



Споко бре. Това беше само закачка. Не виждаш ли ,че пича не е помирисвал щангите

Аман от приятели


Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: bigbro]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.02.02 21:13



Бах мама му
Откъде намираш момичета за толко секс
Имаш ли изобщо сили

Аман от приятели


Тема Re: ACHKOнови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.02.02 21:15



Проблема с децата е леснорешим. Намираш некоя мадама, избутваш и 2 деца и после почваш стероидите без никви притеснения

Аман от приятели


Тема Re: ACHKOнови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 21:57







Тема E! OKнови [re: STONE COLD]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано21.02.02 22:28



vse pak ne misli6 li 4e se izkazva6 prekaleno kraino? >>> vse pak ima dozi i DOZI, cikli i CIKLI >>> tova dali 6te polu4i6 traini uvrejdaniq zavisi pyrvo ot tova dali ima6 nqkvi problemi s pi6kata (da ima6 edin testis, ednoto mydo da e po-malko ot dugoto i takiva raboti:)) i vtoro... razbira se ot tova po kolko pie6 i v kakyv period ot vreme

a moito li4no mnenie e 4e ot edin cikal omnadren (6 injekcii) ni6to po-stra6no ne moje da ti stane ot tova da se okosmi6 o6te malko

uvrejdaniqta polu4avat horata koito piqt po 200mg bionabol na den, po edna ampulka retabolil vseki den, po 5-6 omnadren4eta na sedmica i takvia razni dozi4ki :)

Няма сигнатура днес.


Тема Re: E! OKнови [re: achko]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.02.02 22:33



В едно списание имаше една много готина статия на тая тема. Беше я писал некъв български профиблидер. Обясняваше подробно какви изслезваниия си е правил и такива неща. Мързи ме да я набирам, но ще гледам да я сканирам и да я прочетете защото наистина е готина

Аман от приятели


Тема Re: E! OKнови [re: Cherniq]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано21.02.02 22:39



emi ade de :) az taq statiq qvno sam q propusnal

Няма сигнатура днес.


Тема Re: E! OKнови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 22:55



HIMIITE SA SI STRASHN.KAZAH VI MNOGO E OTNOSITELNO.KOI SHE E TOIA TRENIOR DETO SHE USTANOVI KAKUV TIP STE KAKUV VI E ORGANIZMA KAK SHE PRIEME EDIN PREPARAT(KOITO PO PRINCIP E NE NUZEN I PODSILVA EDNA FUNCTIA,SPIRA ILI UNISHTOZAVA DRUGA),KAK SHE REAGIRA ORGANIZMA VI,SHE SE OKOSMITE LI,ALERGIA LI SHE POLUCITE,ILI NISHTO NIAMA DA VI STANE. A KVO OSTAVA KATO SE SMESIAT 6-7 PREPARATA.KAK SHE RAZBERE NEKOI DEBIL DETO E DIGAL SAMO SHTANGI ZA KVO STAVA VUPROS.ZA TIA RABOTI TRIABVA LEKARSKI KONTROL.VSEKI PROFESIONALIST SI IMA LICEN LEKAR KOITO SLEDI KOE KAK SE VUZPRIEMA,KVO STAVA ETC.VECE SPOMENAH ZA EDIN MOI PRIATEL(SUZTEZATEL),BESHE MANIAC,TRENIRASHE IAKO,ZOBESHE,ETC. I EDIN DEN PRIATELKATA MU GO NAKARA DA IDE NA LEKAR,E TAKA ZA PROFILACTICA.
NA DRUGIA DEN TVA MOMCE NE SHTESHE I DA CUE ZA PREPARATI SUPLEMENTI ETC. GLUPOSTI.SPRIA DA SE SUSTEZAVA(SHTOTO BEZ HIMIA SAMO EDIN KUR V GAZA MOZESH DA POLUCISH).TA AKO SI NEMATE DRUGI CELI V ZIVOTA BICETE IAKO,S POCIVKI,NA SHEMI,KAK RESHITE.



Тема Re: E! OKнови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано22.02.02 00:00



Прав си, но всеки сам си преценява рисковете и дали си струва
Фани си регни некъде некъв меил и ми го прати щото искам да те питам нещо

Аман от приятели


Тема Re: E! OKнови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 18:06



SEKI SI PRECENIAVA ,PRAV SI.AKO ISKASH DA ME PITASH NESHTO PITAI,NEMA OT KOI TOLKO DA SE PRETESNIAVASH TUKA.



Тема Re: E! OKнови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано22.02.02 21:39



Тука нема да отговориш. Фани регни некой за 2 минути и ми го дай насам. Не знам кво толко се криеш. Ше ме амбицираш да ти кажа адреса и телефона от който влизаш в интернет

Аман от приятели


Тема Re: E! OKнови [re: Cherniq]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано22.02.02 23:10



мани, не плаши човека бе

ама прав си. STONE COLD регни се бе човек, нема да те изядеме

Has God Made Man or Man Made God?


Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: Cherniq]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано22.02.02 23:42





BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: Cherniq]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано22.02.02 23:44



не, че се ядосвам... само споменах. то си е индивидуалност.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: ACHKOнови [re: STONE COLD]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано22.02.02 23:46



стерилност. лоша работа. точно поради тази причина е нужно да се ходи на лекар редовно, ако се взимат тез неща.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: ACHKOнови [re: Cherniq]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано22.02.02 23:47



или пушиш докато двата ти бели дроба станат черни и зобиш до припадък

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: bigbro]  
Автор Satriani (играч)
Публикувано22.02.02 23:47



WOW!

Has God Made Man or Man Made God?


Тема Re: E! OKнови [re: achko]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано22.02.02 23:49



аз съм един от тях, а след изследванията които направих скоро се оказа, че съм напълно здрав.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: E! OKнови [re: bigbro]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 09:28



LEKARA KVO TI KAZA? NEMA PROBLEMI BICHI IAKO.SICKO E BEZVREDNO,TAKA LI?
SILNO ME SUMNIAVA.TVA CE TI NEMA NISHTO ZNACI CE TI E SILEN ORGANIZMA,A NE CE ZOBOVETE SA BEZVREDNI,I MOZESH DA SE ZOBISH KOLKOTO SI ISKASH.



Тема Re: E! OKнови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 09:31



ABE TOLKO LI TI E TRUDNO DA RAZBERESH BE COVEK.NE SHTA DA SI DAVAN NITO MEILA NITO ADRESA,NE MOZESH LI PROSTO DA UVAZISH TVA MI ZELANIE.A KVOTO ME PITA KOITO I DA E TUK AKO ZNAM ODGOVORA SHE DAM MNENIE.
EBI MU MAIKATA BRATCE



Тема Re: E! OKнови [re: STONE COLD]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано23.02.02 11:13



не твърдя, че химията е безвредна.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: E! OKнови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано23.02.02 12:36



Ти си ебаси параноята Знам, че не искаш да дадеш майла и затова ти казвам да регнеш некой нов за 2 минути и да го дадеш него

Аман от приятели


Тема Re: E! OKнови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 18:52



KOLKO PUTI DA TI KAZVAM BE COVEK NE MI SE ZANIMAVA S GLUPOSTI,AKO SHE ME PITASH NESHTO,PITAI ME I TVA E.



Тема Re: E! OKнови [re: bigbro]  
Авторifko (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 19:21



be wii chestno ne ste v red.sqka himiq(steroidi).vseki zanimavasht se s fitnse moje savsem spokoino da vsigne 10kila samo s qko tap4ene i edna da kajem hranitelna dobavka.kat iskate hubavi tela poizpotete se malky da go eba e.seki iska eitei nagotovo.tos det zadal temana sigyno e nekoi grozen i hilaf piklio na koito mackite ne my vrazvat i iska da opita ako e qk(izglejda) dali pak sha e tei
ne vzimaite HIMII vredni sa v sqkakvi koli4estfa,dozi i kfo li ne





Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: STONE COLD]  
АвторKupaR (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 00:17



Ei pi4ove iskam da pitam dali ako vzema Omnadren a toi e testosteron ako go vzimam samo okolo 2 meseca kakvo 6te stane pak tva sas spiraneto na proizvejdane na testosteron 6te spre li ??????molq vi kajete mi da znam napravo koito znae da mi pi6e na email-Kupar_shiderov@mail.bg blagodarq predvaritelno





Тема Четете датите бе момчета,нови [re: KupaR]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.12.07 10:12



и листовките на препаратите, които вземате.

Когато "вземаш" тестостерон. Производството от тестисите намалява или спира. Ако не знаеш какво правиш - по-добре недей да си го инжектираш изобщо. Допълнително се "вземат" хепатопротектори и антиароматизатори, а като се приключи "цикъла" се пият билкови препарати, за да си върнеш нормалното производство. Преди изобщо да се захванеш, по-добре иди в залата и разпитай някой по-опитен.

Търговско име: Omnadren 250
sol. inj. 250 mg/ml - 1 ml x 5
Межд.непат.име: Testosterone
Производител: Ciech Polfa
Държава: Poland
Съставки: 1 . Testosterone caprinate - 100 mg
2 . Testosterone isocapronate - 60 mg
3 . Testosterone phenylpropionate - 60 mg
4 . Testosterone propionate - 30 mg
ATC кодове: 1 . G03BA 3

Редактирано от martyr на 07.12.07 10:14.



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: STONE COLD]  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 14:25



zdr te pi4ove zna4i molq za pomo6t kakvo trqbva da napravq-ot 2 meseca nasam se zanimavam sis tejesti-kulturizim oba4e nqmam mn vreme za trenirovki na sedmica edvam treniram 3 piti no se interesuvam ot tova deto go govorite himiq-testosteron,homon na rasteja negi razbiram tiq ne6ta kakvo sa tova kato se izpolzvat imatli strani4ni efekti az sim malko sis nadnormenno teglo imam leko korem4e no prosto iskam dasim malko po silen i edir kajetemi nejto istinsko e tova deto e pisano za seksa ot 3-do 4 piti na den tova e super i kakvo to4no trqbva da izpolzvam ne vqrvam na doktorite samo otivam na pregled ne vzimat lekarstvata koitogi izpisvat ami blagodarqvi predvaritelno





Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: spider]  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 14:28



moje i dami pisete na E-mail adres : spiderBMW@hotmail.de iskam samo hubavi otgovori koito da vir6at rabota





Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: spider]  
Авторdj_steo (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 15:00



prodavam testosteron mnogo izgodno :O)



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: dj_steo]  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 15:08



ok brat razbiramte no momenta nesim v BG vlizam v ta qstranica ot Germaniq e tova e problema



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: spider]  
Авторdj_steo (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 12:57



tam sa mnogo strogi zakonite



Тема Re: NE ZIMAITE TESTOSTERON !!!нови [re: dj_steo]  
Авторaaaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 03:27



на хапцета или инзекции писи ми !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.