Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 02.07.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kak da naprajm malyk korema...нови  
Автор mistermeth (непознат )
Публикувано02.02.02 03:16



pitah edin v zalata predi vreme
predi godina moje bi shtoto se bqh poosvinil dosta ...... a toj beshe golqmo tele mnogo qk
vikam mu pi4 kaji ko da praq 4e da mi padne tumbaka 4e me e sram da se sbleka lqtoto:)
i onq najte li ko mi vika
vikaaaaa " napraj 150 grydna obikolka i ryka 50 i nikoj nqma ti gleda korema"
haha



Тема Re: kak da naprajm malyk korema...нови [re: mistermeth]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.02.02 15:11



Тия пичове най ме кефат.
Влизат в залата и блъскат само гърди и бицепс до полуда
Така и не разбирам какъв е смисъла от тяхното блъскане

Аман от приятели


Тема Re: kak da naprajm malyk korema...нови [re: mistermeth]  
Автор Vse_eDнo_1™ (ЕГОИСТ™)
Публикувано02.02.02 17:00



Aз съм изкарал 6 плочки
Правя наистина доста коремни преси, но най наблягам на тези със завъртането в кръста.
Другите са за орелефяване - обикновенните имам впредвид
Поне така съм забелязал досега
А ако ти е здрав корема - да правиш бързи повтроения 20 -30 с почивка 2-3 минути и резултата е след 1 месец налице
Иначе тежест 10 -15 -20 зависи от корема и яко потене :))))))

Моята маска HE е на тЪп Олигофрен


Тема Re: kak da naprajm malyk korema...нови [re: Vse_eDнo_1™]  
Автор eлия ()
Публикувано03.02.02 16:17



Коремните мускули съдействат за стабилизирането на торса и поддържат изправено тялото, когато сме седнали и сми прави. Това означава, че коремните мускули се съкращават изометрично 12-16 часа всеки ден. Най-голямото недуразумение е, че да бъде натоварена тази област трябва да правиш стотици повторения за корем. Както при всички други мускули, ако изпълняваш правилно упражненията, ефекта ще бъде налице и с по-малко повторения. Прьви упражненията бавно и със напрежение, а когато напреднеш малко добавиш и някаква тежест. Обърни внимание на дишането и на нещо често срещано при правенето на коремни упражнения-да не са ръцете тези, които повдигат тялото. Имам в пред, че причината да няма ефект от упражненията върху коремната мускулатура често се крие в това, че упражненията не се изпълняват правилно. Коремните мускули са тези, повдигат главата, а не ръцете. Мисли върху движенията, когато ги правиш в началото.

И така-генетичните ти дадености дават базовата структура на коремната мускулатура. Второ-подбери подходящи упражнения, включващи горна, долна и странична коремна мускулатура.
Упражненията ще стимулират мускулите ти в тази област. Ако обаче искаш да свалиш мазнините, натрупани там, ще трябва да включиш някякви аеробни и силови тренировки, които ще накарат тялото да изгори мазнините, натрупани там. Както сам се досещаш, за това ще е нужно време, но и ефектът ще е дълготраен. Тялото изгаря първо мазнините натрупани най-скоро и след това преминава към другите мастни натрупвания. Отслабването е индивидуално за всеки човек, но най-често то започва от горната част на тялото към краката, тоест, лицето, гърдите, кръста и така нататък. Ако искаш свалените килограми да не се върнат, не сваляй повече от килограм на седмица.

Ами, това е в общи линий...ако искаш да загубиш мастните натрупвания в коремната област, няма да можеш да постигнеш това без да включиш някаква аеробна тренировка.

Успех: Елия



Тема EBAA MU MAMATAнови [re: eлия]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 10:31



EBAAA MU MAMATA,TAIA MNOGO RAZBIRA BE.



Тема Re: EBAA MU MAMATAнови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано04.02.02 10:58



Тва момиче направо те сложи в малкия си джоб





Бигбро, не коригирай горното на стоун колд

Аман от приятели


Тема Re: EBAA MU MAMATAнови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 13:56



NAPRAVO SUM PORAZEN.



Тема Re: EBAA MU MAMATAнови [re: STONE COLD]  
Автор mistermeth (непознат )
Публикувано05.02.02 02:40



abe moje da ne e jena be
ne se gaziraj mnogo:)



Тема Re: EBAA MU MAMATAнови [re: mistermeth]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано05.02.02 23:16



heh vie dvamata pi4ove precenqvate horata po tova kolko kila tejat i kav pol sa
BRAVO >>> ei tva sa kazva inteligenciq

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: kak da naprajm malyk korema...нови [re: mistermeth]  
Авторd_bodyb (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 19:56



Kolkoto i da pravish koremni presi niama da se vizhdat ako otgore ima mnogo slanina.Predlagam ti da opitash neshto:tridnevna visokobeltuchna dieta.
Vseki den priemash ot 2 do 3 gr. protein na kilogram,Do 50 gr.vuglehidrat i mozhe maznini no ne prekaleno.Trenirash s poveche povtorenia tezi 3 dni.Vsichko triabva da bude tochno presmetnato i dnevnite ti kalorii triabva da budat po-malko ot polovinata na poddurzhashtite kalorii.Napravi go samo za 3 do 4 dni i shte vidish chisto svaliane.Sled tova pusni ot 3-7 dena zarezhdane s vuglehidrati i shte vidish kak se kachva chisto.Vsichko e adski prosto no az ti go obiasnih mnogo slozhno.Ako te interesuva shte ti dam poveche informasia ili potursi knigata na Kristopher Torens Klark.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.