Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ot kude da kupq...нови  
АвторDa_Bed_Artist (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 20:24



Ako znaete mi kazhete kade v Sofiq moga da namerq tabla (da slozha na stenite v edin fitness) koito pokazvat muskulnite grupi, razni osnovni uprazhneniq, kakto i tablici za hranene.

10x predvaritelno



Тема Re: Ot kude da kupq...нови [re: Da_Bed_Artist]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано01.02.02 22:34



Що не пробваш далеч "по-сложния" вариант да си принтираш следната страница и да си я сложиш в рамка:





Тема Re: Ot kude da kupq...нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано02.02.02 10:59



predpolagam zashtoto e s razmer 20x20 i ne e tvurde podhodyashta za stenite na fitnes klub

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re: Ot kude da kupq...нови [re: Zlia]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано02.02.02 13:40



Първо, това го предложих щото едва ли човека ще намери някой да продава таблата които той търси.
Второ, съвсем наскоро разбрах, че били изобретили някакво ново техническо чудо - "Копирна машина" го нарекли. Та това нещо можело да увеличава и умалява всякакви картинки и тем подобни. Аз лично не съм го виждал но на един познат чичото на негов колега бил чувал да разправят, че машинката работела страхотно! Да не повярваш докъде е стигнал техническия прогрес




Тема Re: Ot kude da kupq...нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано02.02.02 14:09



"на един познат чичото на негов колега бил чувал да разправят" haide haide :) >>> samo vectornite izobrajeniq mogat da se uveli4avat bez zaguba na ka4estvo a rastera vinagi se skapva

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: Ot kude da kupq...нови [re: achko]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано02.02.02 14:23



tiuh, ze mi dumata ot ustata

iskam karnache ot riba mech!

Редактирано от Zlia на 02.02.02 14:55.



Тема Re:нови [re: Da_Bed_Artist]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано02.02.02 14:49



znaesh li, kato se zamislya ne e vyarno, che ne moje da se nameri
ako naistina ti tryabva mnogo shte se porazhodish, no moje i da namerish..
1. opitai v knijarnica za medicinska literatura - tva sa neshto kato pomoshtni plakati za lekciite po anatomiya
2. kakto znaesh osven medicite i hudojnicite uchat anatomiya, ta pokrai hudojestvenata akademiya moje neshto da nauchish...
i 3. - mnogo sushtestveno - vsichki tezi karti, atlasi, pomagala i chudesii se proizvejdat ot Kartografia AD - centralata im e ok. pavlovo nyakade ili gornobanski put (ne sum sigurna, no adresa moje da se nameri v internet) i tam ima firmena knijarnica - mnogo veroyatno mi se struva da namerish

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re: Ot kude da kupq...нови [re: achko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано02.02.02 15:37



Че аз къде съм казал, че няма да се загуби качество? Може да е техническо чудо но не прави чудеса



Тема Blagodarq za ideite, no...нови [re: Zlia]  
АвторDa_Bed_Artist (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 17:14



Otdavna ve4e ima printirani vsekakvi informacii po stenite, samo 4e nqkak si ne se vruzvat s novite uredi, puk i q nqna neobhodimata atmosfera. Az naprimer predpo4itam da ima kakvo da zqpam m/u seriite ako nqmam s kogo da si govorq, Samo muzikata ne pomaga.

Ideqta za kartografiq e dobra, ama 6to puk da ne si gi poru4am da mi gi napravqt.

Ako vse pak nqkoi razbere ne6to, 6te sum mu blagodaren ako spodeli.



Тема Re: Blagodarq za ideite, no...нови [re: Da_Bed_Artist]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.02.02 17:33



Защо пък на една масичка във фитнесчето не сложиш 20-30 списания(независимо откога) Олимп, Мускули и Фитнес.....и всеки в почивката между сериите да си взима и да чете? При нас и в двата фитнеса е направено така и кат се зачетеш се случва да изпуснеш някоя друга серия. По стените пък плакати на билдери дет да надъхват момчетата

Аман от приятели



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.