Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 22.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано30.01.02 10:08



ochakvam predlozenia ot vseki i vsiakakvi svurzani s prosperiteta na club 'Kulturizum'....
suglasni li ste s vuvezdane na opredeleni pravila,kojto da budat spazvani i spored kojto da se premahvat opredeleni temi?

Редактирано от bigbro на 30.01.02 10:12.



Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: bigbro]  
АвторRiP (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 10:34



Поздравления за избора ти като модератор. Казвам го въпреки категоричната ми съпротива срещу това да има модератори тук. Не смятам, че така клубът ще просперира. Съответно не съм съгласен да се ограничава каквото и да било. Единственото правило, което бих подкрепил, е да се пише само на кирилица. Знам какъв е вероятният отговор, ако не ми харесва, да си вървя.
Поздрави.



Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBA [re: RiP]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано30.01.02 10:39



в никакъв случай няма да кажа подобно нещо. ето,че пиша на кирилица. надявам се,че изпълних едно желание и се надявам клуба да придобие по-добър облик

BEST OF LUCK: Velizar Simeonov


Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: bigbro]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано30.01.02 13:26



Както казах и преди, когато се карахме дали да има модератор или не , хубаво ще е да се сложи една тема най-отгоре с линкове към сайтове за културизъм и инфо за начинаещите. Също както са направили Черния и останалите в клуб ГСМ. Също много хубаво ще е в тази тема да се напомни на тези, които смятат да искат някаква помощ, да дадат колкото се може повече информация за себе си. Тъпо е да гледаш постинги от рода на "Аве, пичове, дайте някаква готина програма." и да се чудиш к'во всъщност иска тоя човек.
Не съм много съгласен с RiP. Така или иначе постинги ще се трият. Щом се трият по-добре е да се трият спазвайки някакви правила а не просто ей така.



Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано30.01.02 15:39



Темата с линкове ще я направя. Тези които не знаят за какво става въпрос могат да я видят


Писането на латиница не може да го ограничим понеже не всеки има възможност да пише на кирилица. В доста компютърни клубове няма кирилица. На ПС-тата в чужбина също. Все пак който има възможност да пише на кирилица нека да го прави.
Смятам, че е излишно да се занимаваме с писане на някакви правила.
Ясно е, че ако някой влезе и напише "Да еба майката на всички културисти" или подобни ше се изтрие. Ако някой в поста си попръжне леко не се трие. Аз лично нямам намерение да гледам с лупа постовете, а просто да премахвам грубите нарушения.
Ние с Велизар сме най-обикновенни посетители на клуба имащи възможност да чистят лайната на някой не дотам добросъвестни хора.

Чакаме предложения

Аман от приятели

Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: RiP]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано30.01.02 15:49



Не смятам, че така клубът ще просперира. Съответно не съм съгласен да се ограничава каквото и да било - За съжаление примера който ще те опровергае е съвсем пресен. Смяташ ли, че глупостите с които Стоун колд и компания бяха напълнили клуба трябваше да продължават да стоят. На първата страница 11 от 20-те теми нямаха абсолютно нищо общо с темата на клуба
Стоун колд иначе ги чатка нещата, но нарочно се заяжда с нас

Аман от приятели


Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: Cherniq]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 17:03



Мани ти клуба, бигбро...повече плаче за разчистване клуба на бонсист от разни мутри и дребни престъпници...знам че не тренираш там вече, ама нали си як...



Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано30.01.02 17:10



Нямах предвид псувните. То е естествено, че няма смисъл от "правило" като "Всеки, който спомене майката на друг юзър в сексуален контекст ще му бъде изтрит постинга"
Това което имах предвид са обявите и други подобни. Или ще се трият всичките или нищо няма да се трие. Или пък се трият обяви в които няма посочен телефон и т.н. Такива работи... не разъждения от рода на "Тоз е педал и ще му изтрия темата а пък оня ми е аверче и неговата ще я оставя"



Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано30.01.02 18:34



В клуб ГСМ направихме обяви щото там всеки ден някой пускаше, но тук на 2 месеца някой се присеща.
Предлагам: Обявите на недоказани инструктори да се трият, а обявите за химия да останат само ако тя е на изгодни цени и с доказан произход(съмнявам се че може някой да предложи такова нещо)
Все пак смятам, че обявите няма да са проблем на клуба. Няма нищо лошо ако някой е решил да си продаде лежанката например

Надявам се никога да не ми се налага да използвам модераторските си права и ще гледам да се ограничавам в използването им. Не искам да се превръщам в тоя дет коли и беси.

Аман от приятели


Тема Re: PREDLOZENIA ZA RAZVITIETO NA CLUBAнови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя ()
Публикувано30.01.02 19:48



Прав си, че обявите няма да са проблем на клуба. Много рядко се пускат такива. Все пак аз говоря за принципа. Ей на, ти казваш "Обявите на недоказани инструктори да се трият". Как ще определиш кой инструктор е "доказан" и защо ти ще го определяш? Аз откакто съм в този клуб, тук доказан ИНСТРУКТОР не е влизал.
Моето предложение е обявите да не се трият с изключение на очевадните "изпълнения" като това на оня velyss например.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.