Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 02.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Абе не бъдете чак толкова дискретнинови  
Автор K_alina (vse nedovolna)
Публикувано24.01.02 21:32



До сега не прочетох никъде нито една хранителна програма. А все твърдите, че храненето е толкова важно, колкото и тренировките. Аз един тон литература изчетох, обаче така и не успях да си съставя прилична диета или програма или както там се казва! Да ви призная или се чуствам преяла кято за последно, или нещо все не ми стига...
Моля да споделите кой какво и кога и как яде,щото вече и не мога да спя спокойно - все се стряскам дали съм пропуснала някое хранене или съм прекалила с въглехидратите...

Не съм съвършена, но поне се старая...

Редактирано от K_alina на 24.01.02 21:33.

Редактирано от K_alina на 24.01.02 21:33.



Тема Re: Абе не бъдете чак толкова дискретнинови [re: K_alina]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано24.01.02 21:56



kato pita6 za dieta kaji kakvo iska6 da pravi6
az predpolagam 4e kato sqka jena iska6 da slabee6 ama samo predpolagam

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: Абе не бъдете чак толкова дискретнинови [re: K_alina]  
Автор Nameless (уморен)
Публикувано25.01.02 14:19



Значи отделяш на това повече енергия от необходимото(ако не си състезателка, разбира се)
Пробвай с 2-3 книжки, ама да са "от добрите", там всичко си пише


ооооооооо щях да забравя.Там обикновено всичко е за профи-та така че като прочетеш нещо използвай по-омекотен вариант за себе си (даже още по- че като ти гледам псевдонима май си жена )

Опитай "Културизъм" на Боянов мисля...тя май беше доста добра
И аз съм изчел тонове, но от всичкото много малко ми е свършило работа, от тук малко оттам малко... шашава работа...

Какво правят другите е без значение за теб, то е правилно за тях...а и ти какво искаш,как изглеждаш,на колко си години... и ред други въпроси които са важни за да ти даде някой съвет но ти не си ги написала.

Можеш да използваш диетата на big bro ако искаш, може и да ти свърши работа:)))))))))))))



Тема Re:SHE MOZE LI ZA MOMENT?нови [re: K_alina]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 15:45



NE ZNAM DALI SHE OBURNESH VNIMANIE NA MOETO SKROMNO MNENIE,OBACE PONEZE SUM DOBRA DUSHA SHE TE SVETNEM NA NESHTO IZPITANO.NEKOI ZENI SMIATAT CE KOLKOTO PO MALKO IADESH,TOLKOVA PO-DOBRE. TOVA SA PULNI GLUPOSTI. KULTURISTITE PUK SMIATAT CE TRIABVA DA IADESH TOCNO OPREDELEN BROI PORCII NA TOCEN GRAMASH,NA OPREDELENO VREME.TOVA ZA NORMALNITE HORA NE E IZPULNIMO SHTOTO RABOTIAT ETC.,NO NE BIH GO NAREKUL GLUPOST.
SPORED MENE IZTINATA E SLEDNATA(PONE AZ TAKA PRAVA I SE IZCISTVAM)SUTRIN IADESH NESHTO PO-LEKO,KATO NAPRIMER KOFICKA KISELO MLEKO,ILI TRI CETIRI VARENI IAICA-BEZ ZULTUCI(1)MOZE -NA OBED IADESH PILE,RIBA,ILI TELESHKO(NIKAKVO CERVENO MESO),SUS SALATA BEZ OLIO ILI ZEHTIN,I TAKA OSHTE EDIN DVA-PUTI DO VECERTA.SLED 6 CASA NIKAKVI VUGLEHIDRATI.AKO SI MNOGO GLADNA VECERTA HAPNI EDNA SALATA,A I NIKAKVI ZAHARI (KOLI,NEKTARCETA,ETC.),SAMO 100%RABOTI.
TOVA E NESHTO PODOBNO NA DIETATA "THE ZONE",KOIATO PRILAGAT MADONA I BIVSHATA SVINIA GERI HALIWELL .
IT IS SO,BECAUSE STONE COLD SAID SO!!!



Тема Re:SHE MOZE LI ZA MOMENT?нови [re: STONE COLD]  
Автор K_alina (vse nedovolna)
Публикувано26.01.02 11:17



Много ти благодаря за мнението:))
Съгласявам се с теб, но може би трябваше да спомена, че правя много натоварваща аеробна тренировка - 5 дни в седмицата и ако не хапна някакви захари, ще капна на 15тата минута...

Не съм съвършена, но поне се старая...


Тема Re: Абе не бъдете чак толкова дискретнинови [re: achko]  
Автор K_alina (vse nedovolna)
Публикувано26.01.02 11:21



Не, не искам да слабея - това го мога:)) Искам да орелефя без да губя това което съм натрупала, тъй като то съвсем не е много:))Ама ако може и по-бързо да видя резултатите, пък и по-за дълго...
Щеше ми се да прочета менюто, така да се каже - кога каво точно и по колко гр.
А и кога какви добавки

Не съм съвършена, но поне се старая...


Тема Re: Абе не бъдете чак толкова дискретнинови [re: K_alina]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано26.01.02 12:50



kogato se orelefqva6 vinagi gubi6 kilogrami :) tova deto si go zamislila izglejda malko neizpylnimo :) >>> prosto trqbvat o6te trenirovki :)

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re:OBURNI VNIMANIE!нови [re: K_alina]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 13:01



VISH SEGA,SHTOM PRAVISH IAKA AEROBICA MOZESH DA IADESH PRIMERNO:PO DVE PALACINKI S MED ILI PO EDNA-DVE VAFLICKI NA DEN,KOGATO TISE PRIADE(NESTLE MURA I TEM PODOBNITE),BEZ TORTICKI,TWIXOVE,MARSOVE,I PROCEE GADOSTI.
MEDA E POLEZEN ZA METABOLIZMA,A VAFLICKITE (AKO IADESH PO TOLKOVA ILI PO- MALKO),KAKTO PRECENISH SE USVOIAVAT POD FORMATA NA GLICOGEN,I NIAMA STRASHNO.NOMERA E DA IADESH KVOTO TI SE IADE NO PO MALKO,BEZ DA SE TUPCESH,I SLED 18.00pm NIKAKVI VUGLEHIDRATI.
AZ SEGA VECE EDNA SEDMICA NE SUM TRENIRAL,SHTOTO SUM V SESIA,HRANA SE PO-TOIA NACIN I SUM SVALIL 4KG.
EDIN SUVET:NE GI SLUSHAI RAZNI DURVENI RAZBIRACI,ZIVEI NORMALNO,TRENIRAI NORMALNO,I IASH REALNA HRANA,A NE RAZNI HAPOVE,AKO BEHA TOLKOVA DOBRI,VSICKI STEHA DA GI GULTAT.
I ZA DA NE SI POMISLISH,CE SUM NEKOI OT TIPA,70-80 KILA MI STIGAT I TRENIRAM OT 1-2 GODINI,SHE TI NAPISHA MOITE PROPORCII:111KG,RUKA 51,MEZDU RAMENETE I TALIATA MI IMA DOSTA GOLEMA RAZLIKA ,AMA NE SUM IA MERIL. ,A I OSHTE NESHTO EDINSTVENIA DRUG COVEK KOITO SPORED MENE MOZESH DA SLUSASH V TOIA KLUB E BIG BRO,TOI PONE E KULTURIST, I VUPREKI CE I TE PONEKOGA PREKALIAVAT,PONE SA PROBVALI NESHTATA NA SEBESI I IMAT OPIT



Тема Rе: Леле.... [re: achko]  
Автор K_alina (vse nedovolna)
Публикувано26.01.02 23:31



Ти съвсем за аматьорка ме взе бе човек:)))

Не съм съвършена, но поне се старая...


Тема Re:Обръщам внимание:))нови [re: STONE COLD]  
Автор K_alina (vse nedovolna)
Публикувано26.01.02 23:36



Благодаря за старанието, че ми отговаряш, някои хора в тоя клуб или не ми харесват скромната личност и не ме одостоиха с внимание, или се много потайни и пазят за себе си опита и знанията:))))
Честно казано и аз се храня по същия начин, но по някога си мисля, че съм адски изтощена и просто не ми се влиза в зала, и тогава доста прекалявам със сладкишите....Друг път пък не:)))Въпрос на комфорт, ама наистина ще сменя тортите с палачинки:))Сладолед може ли?Някъде четох че може

Не съм съвършена, но поне се старая...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.