Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 15.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос от момиче...  
Автор eлия ()
Публикувано05.01.02 02:48



Прителка ме пита....
"Скучна ми е аеробната част във фитнеса. Какво да направя?"
И аз я посъветвах да опита interval training.
Правилно ли съм я посъветвала и какви вариации на interval training бихте препоръчали вие за различните уреди, имайки в предвид, че е средно напреднала.



Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: eлия]  
Автор Пиkaco (почти изчезнал)
Публикувано05.01.02 09:01



Нищо няма да и помогне. Думата "скучно" е доста неуместна за спорт като дискутираният тук...

изкуството иска жертви
ти си следващата!


Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: Пиkaco]  
Автор eлия ()
Публикувано05.01.02 14:25



Тя не е спортистка и не се занимава с културизъм...
Момичето иска прилична фигура и аз като неин инструктор трябва да мисля не само за неиния комфорт, но и за комфорта на 50 годишна жена не вдигала повече от пазарска чанта...трябва да я стимулирам, мобилизирам, забавлявам и измислям заобиколни пътища...за да и е интересно и да не напусне залата...
Това е масовия фитнес...за спортистите знам, че скука и да има и да няма все тая...но нали сега за масовия фитнес говорим.

Та да се върна на въпроса...ти си инструктор по фитнес и твоя клиентка скучае по време на аеробната тренировка... мислиш ли че interval training ще и помогне и и какви вариации на interval training би препоръчал ти за различните уреди, имайки в предвид, че е средно напреднала.

И не ми казвай да напусне залата това момиче, защото това няма да е мнение на професионалист

Редактирано от eлия на 05.01.02 14:31.



Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: eлия]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано05.01.02 15:32



heh bahti mykite to i az imam edna takava kato digam ot leg i me zasyrbi nosa kakvo da pravq???!?! probval sam da se po4e6a s krak ama ne moga... navremeto praveh 6pagati tova onova ama sega daje po nosa s krak ne moga da se po4e6a... eh godini... godini :)

ei gi tuka i variantite koito izmislih (misleneto mi e lubimoto zanqtie):

1 onazi baba da si slu6a muzika dokato trenira

2 da si nameri nqkoq druga baba s koqto moje da si prikazva za mandjite ili tam za kakvoto si prikazvat babite dokato si pravi aerobikata

3 da si nameri dqdo >>> s nego ne moje da si prikazvat za mandji ama mogat da namerqt ob6ti temi

4 ako ne slu6a muzika i ne se razbira s horata da si kupi edno ku4e... sutrin i ve4er da si pravi krosove dokato go razhojda (ako nqma pari za ku4e 6te i dam moito:P)

I PETO KAK MOJE DA PITATE TAKIVA GLUPOSTI? ne vi li e sram be? na koi mu bilo myrzelivo na koi sku4no... huh na men pyk mi e studeno v zalata i ne si 4uvstvam prystite sled kato sym dyrjal 6tanga ama ne puskam postingi ot roda na spasete me :)

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!


Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: eлия]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано05.01.02 16:02



Ами да идва с некоя приятелка и да си говорят или де да знам.......
Снощи например дойдоха на кикбокс две момичета и им беше доста забавно, а съм сигурен че ако само едното беше дошло щеше да се сдуха много бързо сред близо 20те момчета.

И аз кат въртех велоергометъра ми беше скучно и затва отидох да тичам, ама все пак не само културизма, но и фитнеса е като отидеш в залата да свършиш определена работа, а не да се забавляваш и да ти е интересно......
Ако момичето е симпатично бих се заел да го забавлявам и разсмивам докат се подпира по уредите



Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: eлия]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано06.01.02 20:03



hm. purvo elia bih zelal da izrazia zadovolstvoto si ,che kompetenten chovek kato teb zapochna da pishe temi v tozi klub. taka neshtata tuk shte stoiat po po razlichen nachin.
v predsustezatelnata podgotovka mi se nalaga da izpolzvam aerobna dejnost v poriadaka na 2 chasa/den. kakto moze da se setish tova e DOSTA otegchitelno. taka az si vzimam DISKMAN i slusham muzika. tova pomaga do izvesna stepen... pone pri men

BEST OF LUCK: Velizar Simeonov

Редактирано от bigbro на 06.01.02 20:06.



Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: achko]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано06.01.02 20:27



achko zapochvam da uvazavam tvoiata lichnost!

BEST OF LUCK: Velizar Simeonov


Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: eлия]  
Автор Nameless (уморен)
Публикувано06.01.02 22:47



И кво е " interval training "???
И колко точно средно напреднала е ?Хем е "средно", хем и е скучно!?



Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: Nameless]  
Автор Пиkaco (почти изчезнал)
Публикувано06.01.02 23:12



Ти не разбираш - това е 50 годишно момиче!!!
Ако динозаврите се бяха сетили за фитнеса преди да изчезнат...


изкуството иска жертви
ти си следващата!


Тема Re: Въпрос от момиче...нови [re: Пиkaco]  
Автор Nameless (уморен)
Публикувано07.01.02 07:09



...щяха да умрат във форма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.