Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: MODERATOR!нови [re: 9-glavata lamia]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано05.01.02 06:54



zashto ne vzemete da napravite s elia edin klub FITNESS I AEROBIKA i ne si hodite tam? kato che li shte se chustvate po - dobre tam? izleze ti lamia s kolko tam glavi,neregistrirana podkrepiashta pedalite i zapochna da davash akul na horata tuk. az kakto e vidno vseki tuk me znae,a kojto ne - moze da nauchi za men. a ti? (koj si i za kakvo se borish?) biah reshil da napuskam tozi klub,no ima hora tuk,kojto me podkrepiat i zaradi tiah shte ostana. ne smiatam da vzimam pod vnimanie mnenieto na niakakvi sumnitelni tipove.. kato tvoiata velichajsha lichnost...
(inache GOVORIM SI ZA SEKS.. koj e izmislil takava prostotia? to obiknoveno dokolkoto znam seksa se pravi,a ne se govori?)

BEST OF LUCK: Velizar Simeonov


Тема Re: Вълка може козината да си смени...и името даже, нонови [re: eлия]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано05.01.02 07:03



da elia. az sum iskal EMAIL,no procheti vnimatelno prichinata kakva e. moze bi shte razberes,a ako ne - to az shte ti kaza. e ti si inteligentna zena i shte se spravish. stava vupros za IZGOTVIANE NA PROGRAMA PO INDIVIDUALEN PLAN. imenno zashtoto se pritesniavam da napravia programa za edin chowek da ia ostavia tuk i nakoj drug da ia izpolzva. po-tochno chovek za kojto ne e prednaznachena. shte dam primer:
izgotviam programa za naprednal v kulturizma trenirasht. ostaviam ia tuk.
vzima ia pod vnimanie chovek kojto za 1-vi put shte vleze v zala.
kakvo shte stane spored teb?
za dieta da ne govorim. ti si veshta v tezi neshta i bi triabvalo da znaesh kakvo e nuzno za da se napravi edna podhodiashta dieta,nali?

BEST OF LUCK: Velizar Simeonov


Тема Re: MODERATOR!нови [re: eлия]  
Автор bigbro (ONE from many)
Публикувано05.01.02 07:05



interesno zashto ne moze da go obiasnish razbiraemo. kakvo ti prechi? ili namekvash,che tvoeto intelektualno nivo e mnogo nad moeto? samochustvieto ti e v poveche.

BEST OF LUCK: Velizar Simeonov


Тема Re: MODERATOR!нови [re: bigbro]  
Автор9-glvata lamia (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 13:36



Да, mr bigbro, ти си доказан специалист, а аз съм никой. Да, ти си сложил мемоарите си тук, а аз дори не съм се регистрирал. Да, ако двамата пуснем мнение по една и съща тема вероятно ще се доверят на теб, а не на мен. Но това не го решаваш ТИ. Като искаш да оставаш в клуба остани - никой не те е гонил. Ти, обаче, вече се опитваш да гониш тези които не мислят като теб.
За какво се боря? Свобода, равенство и мир по света . Боря се за това темите да бъдат изтривани защото са неподходящи за клуба, а не защото модератора не го кефят цените на химията или смята, че инструктора не е достатъчно "доказан" като него самия. Боря се против това неграмотни и хора с изкривено мислене да се опитват управляват клуб и да налагат мнението си на останалите. Модераторът се грижи за организацията и "чистотата" на форума. Той не се опитва да мисли вместо останалите. Допитал си се до нас за избора на модератор... Евала ти праим! Хубаво ама сега виждам, че си избираш само мненията които ти харесват. Ако искаш да станеш модератор научи се да Уважаваш тези които не мислят като теб и не са като теб (болни, откачени, педерасти, лесбийки и т.н.). Не е нужно да ги разбираш. Просто ги Уважавай.

( иначе за клуб "Говорим си за секс" - една от причините да му сложат модератор беше, че през ден се появяваше някой умник който да каже "Абе, стига сте си говорили за секс. Дайте да вземем да го правим." Ами, вземете и го направете )



Тема Re: Вълка може козината да си смени...и името даже, нонови [re: bigbro]  
Автор eлия ()
Публикувано05.01.02 13:52



bigbro...това е спортен форум...
Нека не го првръщаме в състезанието "Кой е по-по-най"
Пишеш тема за модераторството, където съвсем естествено и приемливо изтъкваш предимствата, които виждаш в себе си, и при положение, че аз изобщо нямам апетити към Модераторство ме споменаваш негативно в три от седемте ти точки...
Ще рече човек, че и аз съм кандидатка...
Всеки постъпва по съвест тук...но и не мисля, че има какво да делим...
Нито сме на състезание..нито пред съдии или жури, нито се борим за клиент...
Дай да се концентрираме на спорта...



Тема Re: poneje sam favoritнови [re: achko]  
Автор9-glavata lamia (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 13:54



Да, Ачко, фаворит си
Радвам се, че и с теб не почнахме война. Не съм казал, че не е нормално да се отговаря на такива теми. При удобен случай, например и аз бих се избъзикал с автора на "защо така ме е размързяло?". Така или иначе все ще се намери някой който да им отговаря. Но ти, като толкова искаш модератор, дай пример и не поствай. Единственото ненормално за мен е да вадиш псувня от архива и да и отговориш. По-голяма простотия от това здраве му кажи.



Тема Re: MODERATOR!нови [re: bigbro]  
Автор eлия ()
Публикувано05.01.02 14:02



Не не съм искала това...
Виж..нека не превръщаме един спортен форум в лични нападки...
Момчето се помайтапи, че под 160 кила на лежанка - вън от клуба...аз му отговорих, че не си представям жена вдигаща 160 кила как ще изглежда също на шега....ти ме настъпи веднага относно заинтересованоста ми към жените и мъжете...аз опитах да обясня...после реших, че няма смисъл...ти сега намеци търсиш...
Самочувствието ми наистина е голямо и се стремя доколкото е по силите ми да го покривам с възможности от професионално естество...но самочувствието ми не се гради върху чувството ми на превъзходство. Аз си зная гьола...
И дай да изнесем личните забележки, без професионално-спортен характер на лични бележки...ICQ...e-mail или където и да е, защото не им е мястото в клуба...
Готвиш се утре да си модератор тук...а като такъв не трябва да допускаш подобни размени на подмятания несвързани със спорта.
Елия



Тема Re: Вълка може козината да си смени...и името даже, нонови [re: eлия]  
Автор9-glavata lamia (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 14:15



Няма да споря с теб. Естествено е, че едва ли има мъж в този клуб който да е компетентен по въпросите които спомена. Това което исках да кажа е, че ако жена те види в този клуб тя няма да се обърне към bigbro, а към теб.
Желая ти успех и се надявам да получиш своя клуб.



Тема Re: MODERATOR!нови [re: bigbro]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано05.01.02 15:49



Ще се опитам с две-три думи да отговоря на всичко дет сте изписали.
1. Лелеееееее, заболя ме главата докато прочета всичко. Вие ако бяхте изписали толкова съвети на някой начинаещ, той досега мистър Олимпия да е станал
2. Бигбро: Колега, не се отчайвай. Просто човешка злоба. Гледат ти снимката и цъкат......Просто нали знаеш, че в България успелите хора са мразени
3. Елия: Пак ти казвам, че твоя клуб е въпрос на време. Моля те единствено като говориш за някой да му споменаваш и името.
4. 9 главата ламя: Даже и клуба ще преименува вече....брей........
Виж бе батка, тоя клуб е за сериозните, а не за тези дет отиват до залата колкото да видят некой стар приятел и да загреят малко бицепса и гърдите.
5. Аз ви гарантирам, че ако продължавате да вървите против благото на клуба съвсем скоро клуба ще запустее напълно.



Тема Re: poneje sam favoritнови [re: 9-glavata lamia]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано05.01.02 15:56



az psuvni ot arhiva ne sam vadil moje da sam postval po nqkoi ve4e izvadeni no ne sam vadil

i ne mislq 4e kato se poqvi ne6to takova vsi4ki trqbva da si myl4at kato pukali
prosto nikoi ne trqbva da se ostavq da go typ4at i da se podigravat s nego >>> prosto ne moje vsi4ko koeto e nepriqtno da ne se pravi za6toto sme hora imame si mnenie dostoinstvo i tn. (tezi ne6ta ne vajat samo za kluba)

ae...

Лиджанка, ойбръчтане, клек, подуука. Децет тоня четири кръгя за трийцпет минути... Барже!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.