Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 11.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: MODERATOR!нови [re: eлия]  
Автор9-glawata lamia (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 15:13



Няма нужда да ми благодариш, то си е естествено (поне за мен). А и съм сигурен че нямаш големи проблеми с отношението на околните, докато за обратните мъже едва ли е така.
Между другото, ти не искаш ли да станеш една модераторка ? От това което си писала и аз съм чел виждам че имаш единственото необходимо (според мен) за това качество -
така наречения "common sense" (интересно защо е толкова трудно да се преведе на български но като че ли най-близкото значение е "здрав разум"). Не мисля, че модератора
трябва да има 5 годишен стаж в клуба и защитен докторат. Просто трябва да уважава мнението на другите и да трие очевадните простотии.
Смятам че ако си съгласна ще получиш подкрепата на доста хора тук



Тема Re: MODERATOR!нови [re: 9-glavata lamia]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.01.02 15:46



ОК. Това си е твоето мнение и толкоз. Все пак вземи се регни. Не съм фен на нерегнатите щото са плъхове и според ситуацията влизат с различен ник.



Тема Re: MODERATOR!нови [re: Cherniq]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.01.02 15:53



Би ли ми дал линкове към последните 10 поста в клуба пуснати от теб



Тема Re: MODERATOR!нови [re: Yossarian]  
АвторRiP (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 16:22



Не ми достигат двайсет кила, ами сега?! Ама съм на възраст...



Тема Re: MODERATOR!нови [re: Cherniq]  
АвторRiP (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 16:45



Черен, така само ще се изпокараме и няма да има никаква полза! Ако кандидат-модераторът Велизар си направи форум, ще си го модерира, както му душа иска. Аз мисля, че смисълът на това място е в него да има всякакви хора и всякакви мисли. Щом няколко новодошли като тебе искат нещо друго, едва ли някой ще може да ви спре, въпросът е какво ще стане после. Не се заяждам, просто знам как този клуб е вегетирал с по два-три постинга на месец.



Тема Re: MODERATOR!нови [re: RiP]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.01.02 17:12



Ех,жалкото е че си мислиш,че искаме да направим нещо за лични облаги.Всичко се прави в полза на клуба.За израстването му.
Кажи според теб какво ще стане после?????Просто триене на псувни и тем подобни.Нито едно мнение по темата няма да бъде махнато.Не виждам къде е лошото или просто обичаш да си опозиция.В другите клубове модераторите зле ли се справят с работата си,че трябва Велизар сам да си прави форум?Според теб едва ли не с избора на модератор клуба спира да функционира,но се получава обратното.Казваш,че съм новодошъл - не помня кога влязох за пръв път в клуба,но може да се направи справка,докато ти например как ще ми докажеш,че си ветеран в клуба?Вегетирането с по два три постинга на месец в полза на клуба ли е?

Още веднъж обявявам,че и аз се кандидатирам за поста модератор.Който се съмнява в коректността ми да посети модерираните от мен клубчета



Тема Re: MODERATOR!нови [re: Cherniq]  
Автор9-glavata lamia (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 18:04



Прав си че някои хора злоупотребяват с възможността да пишат нерегнати. Аз обаче нямам причина да се срамувам от предишните си постинги както нямам намерение и да се доказвам пред никого. Ако толкова много искаш да видиш миналите ми "изяви" - порови се в архива щото не съм писал от има няма 3-4 месеца, но това не значи че нямам представа какво става в клуба. Дори и хора които не са пуснали един единствен постинг имат право на мнение. Уважавам много повече хората които само четат от тези които са "на всяка манджа мерудия" т.е. тези които постват независимо от това дали имат какво да кажат или не, просто за да им минава времето. Клубът е на всички които тренират, тренирали са, искат да тренират или просто им е интересно що за животно е т'ва културизмът. Клубът не е на тези които са дошли първи и са си запазили места.

Току що прочетох и отговора ти на ELF-a. Не мога да кажа доколко си олицетворение на широкия мироглед тъй като виждам само това което си оставил в клубовете а не това което си изтрил . Факт е обаче че си се справил сравнително добре и например тук би ни дошъл добре един FAQ като този в клуб GSM. Факт е също че не бих гласувал за теб тъй като според мен имаш същите недостатъци като bigbro. Моето предложение за модератор е Елия въпреки че доколкото виждам тя няма апетити към тая титла



Тема Re: MODERATOR!нови [re: 9-glavata lamia]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.01.02 20:39



Първи пасаж: абсолютно съм съгласен с теб.
Втори пасаж: пак ще кажа какво и къде съм трил. GSM - обяви и глупави въпроси които се повтаряха през 2 поста, Чалга - абсолютно никое мнение против чалгата не е изтрито. Трито е всичко вулгарно. За Шоуто на Слави се отнася същото
Относно FAQ - наскоро прегледах по-голямата част от архива и имаше доста материал за FAQ. Дали ще съм аз, bigbro или елия няма значение. Просто ще е хубаво избрания да отдели време и да синтезира материалите.
Ще се радвам да кажеш моите недостатъци(респективно и на bigbro недостатъците).
Относно елия - ако иска да се кандидатира. Тя искаше клуб за Аеробика и Фитнес и ще го има един ден. Аз лично не бих станал модератор на клуб Лили Иванова

Та значи някой тук беше споменал мнение от рода на "колко безполезно е модерирането........" и аз ще го опровергая с конкретен пример. Става въпрос за любимия ми клуб - Полиция. Навремето в него влизаше един човек на име 4i4i, който беше следовател или нещо от сорта. Влизаше и си го биваше, но всеки в клуба псуваше полицията и клуба западна. Въпросния човек престана да влиза и клуба загуби компетентен посетител. Сега ако някой реши примерно да кандидатства в школата или иска да попита нещо свързано с полицията просто няма към кого да се обърне. Ако в клуба имаше някой да трие псувните сега положението щеше да е друго. Това беше моя пример за клуб, западнал поради липсата на модератор. Сега ще се радвам вие да дадете пример за западнал клуб поради наличието на модератор. Докато се карате гледайте и професионалиста в този спорт bigbro дълбоко разочарован да не изчезне на някъде



Тема Re: MODERATOR!нови [re: 9-glawata lamia]  
Автор eлия ()
Публикувано04.01.02 21:23



Благодаря...за мнението...
Но аз си мечтая някой ден да преборя някак закостенелите глави на админите на Дир-а и да има клуб за аеробика и фитнес.
Културизма....въпреки че много неща са общи...не е голямата ми страст...
Ако приема модераторство в Клуб, то ще е в такъв за аеробика и фитнес, иначе трябва да забравя за това и да се ангажирам с присъствие и мнения тук.
Но ме поласка де...
Обаче с неудоволствие ще откажа...
Много усмивки ти желая...



Тема Re: MODERATOR!нови [re: Yossarian]  
Автор eлия ()
Публикувано04.01.02 21:27



Браво бе....
Представям си какви жени ще посещават този клуб....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.