Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 22.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Молба за помощнови  
АвторДжил (Нерегистриран)
Публикувано25.08.01 16:46



На 35 години съм , досега не съм се занимавала с активен спорт, нямам наднормено тегло, но имам целулит и доста мастна тъкан по бедрата и ханша.
От 3 месеца се занимавам с хаотичен спорт/ фитнес, степ-аеробика, тай-бо, и кво ли не/ всеки ден по нещо до изпотяване и прималяване:)няма обаче никакъв резултат :((тук рева)
Пазя някаква диета, която си е почти глад, пия вода до напикаване - обаче задника ми, уви, си е същия, колкото и да го гледам в огледалото и все си е моя:((а другите ми казват, че съм красива жена - красива, ама облечена:(
Това ме докарва почти до отчаяние, щото на всичкото отгоре съм си паднала по един пич и то яко, така че помагайте!!!
Готова съм да спортувам до смърт, ако трябва, но да има най-сетне някакъв ефект.
Как да го направя обаче? Моля предложете ми някаква програма, начин на хранене и каквото и да е друго.
Всичко ще приема, само не ми казвайте че трябва да се откажа от него.
Целувки



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Автор Lalence (непознат )
Публикувано25.08.01 21:30



Това е проблемът на 50% от женската половина на света - няма наднормено тегло, но като се видиш в огледалото ти се струва, че приличаш на кюфте - със всичките дупчици и неравности по опържената му коричка.
Не искам да те отчайвам, но изход почите няма, тоест има, но се приготви за дългомесечно да не кажа и годишно ходене по мъките.
Всеки ден в залата - няма делник, няма празник! Тренировките ти от какъвто и вид да са (аеробика, каланетика, фитнес, бягане и т.н.) да са винати с неопренови гащи или се увивай с найлоново фолио под екипа.
За храненето няма нужда да говорим - намали въглехидратите, увеличи белтъка....
Ефект има - след 2-3 седмици ще усетиш, че някъде в дълбочина като си стегнеш дупето вече не виси така отчайващо, ноооооооо ако не си упорита и постоянна, няма да успееш.
Другият изход е да минеш под ножа - бързо, ефективно, но болезнено и скъпо, много скъпо и пак няма гаранция, че няма да възвърнеш старите си форми след някой друг месец.
Така че скъпа идеалните фигури са генетично заложени и от пухчетата по дупето много трудно ще избягаш, но искрено ти желая успех, тъйй като съм минала по този път и зная със сигурност, че един ден ще се погледнеш в огледалото под друг ъгъл и ще паднеш то изненада!
Успех!!!



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Автор lCO_FlN (търсещ)
Публикувано26.08.01 14:57



1.Никаво спортуване до смърт - системни, еднотипни и умерени натоварвания!
2.Никакво гладуване - ядене 4 - 5 пъти на ден!Сутрин нещо въглехидратно и хранително - по-възможност не мазно и сладко!Мед + орехи върши добра работа.Въглехидратите след 16.00 ги ограничаваш оли направо спираш!Малко месо и много зеленчуци!Месото - пилешко или немазно телешко.
3.Ако тренираш 6 - 7 пъти в седмицата само 3-4 от тях трябва да са с тежести!Останалите само аеробика и разноодразни упражненеия за областта на корема и кръста - коремни преси и упражнения за дългите гръбни мускули - кръста!
Наблегни на клекове с щанга и мъртъв ход с фиксирани крака - тези неща ще трябва да ти го покаже инструктор в залата!Съветвам те да работиш с по 20 - 25 повторения в серия и веднъж седмично да стигнеш до 6 - 10 като за целта увеличиш тежестите!Прави тези двете 2- 3 пъти седмично!Вече зависи от инструктора колко серии ще ти препоръча/ 5 - 7 серии на упражнение са добре според мен/Това са ти основните упражнения за краката и задника!Всичко друго е козметика!
Пак ти повтарям - храни се!Яж поне по 200 - 300 грама пилешко на два дена!Иначе поставяш организма си в съсътояние на шок - заплаха от гладуване и недостиг на аминокиселини и той определено ще се "дърпа"!
Ако разполагаш със средстваможеш да си вземеш някои препарати спомагащо просеца - не се шашкай безвредни са/ ако нямаш сериозни проблеми със сърцето и кръвното/!

Вратата винаги е затворена за нямащия очи да я види!


Тема Re: Молба за помощнови [re: Lalence]  
АвторДжил (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 16:20



много ти благодаря за отговора:)))
окуражава ме това, че си минала по същия път
моля те разкажи ми по-подробно, с какво си се хранила, какви упражнения си правила и други неща които мислиш, че биха могли да ми бъдат полезни
вчера вечерта се бях много отчаяла и уморила и днес като прочетох отговорите ви и ми стана по-добре, даже искам направо да се метна на пътечката и да не слизам:)))))



Тема Re: Молба за помощнови [re: lCO_FlN]  
АвторДжил (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 16:35



благодаря за отговора ти много, имам някои въпроси обаче:)))
казваш да не ям сладко и мазно на закуска, а препоръчваш мед и орехи, което мен иначе напълно ме устройва, щото много си ги харесвам, но не е ли и това сладко и мазно?
другото което хич не ми е ясно е мъртъв ход с фиксирани крака, от сутринта се опитвам да ги умъртвя и да ги фиксирам, ама не става - даже вече съм готова на бартер: заменям пояснение за стойка два без десет срещу обяснение на мъртъв ход с фиксирани крака:)))наистина не знам какво значи това?!моля те, обясни ми
също така искам да те питам от клековете не стават ли много дебели краката?
другото е : за 6-10 веднъж седмично, имаш предвид 6-10 повторения с големи тежести или 6-10 серии по 20-25 повторения?
и накрая искам да те питам за препаратите, които могат да помогнат на процеса
още веднъж ти благодаря



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано26.08.01 18:06



Идваш при нас в " Дървеница " и се записваш на карате. 3 пъти седмично по 2 часа - ако не се скатаваш от тренировка след първия месец не само ще изглеждаш по-добре , но и ще се чувстваш по-добре. Клубът ни се води студентски , все пак преобладаващата част от хората са около 25 години , но блъскаме много здраво и жените са малцинство . Това ако не те притеснява. . .



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Автор lCO_FlN (търсещ)
Публикувано26.08.01 18:46



1.Не трябва да лишаваш организма си от нито един от елементите - мазнини, въглехидрати и белтъчини!Меда е с ред полезни качества и освен това е фруктоза, а не захароза както обикновената захар!Това го прави значително по полезен и е незаменима съставка на диетата - приет до определени количества той не предизвиква отделянето на инсулин и е "ПО-безвреден" от обикновената захар!А без сладко - напълно ще превъртиш:))) и телом и духом!
2.Абе трябва инструктор лично да ти го обясни - но ще пробвам!Права - дъжиш тежестта с "раменен" хват - стъпалата също - изпъчваш силно гръдния кош/ колкото можеш - получава се "онази" приятна чупка в кръста - сгъваш колената съвсем малко - колкото да не са "заключени" коленните стави - навеждаш се сякаш има въженце закачено точно по средата на гръдния ти кош и то те дърпа надолу - водят гърдите - гледай се в огледало странично - ако подържаш "изпъчената" поза и чупката в кръста/краката са неподвижни вече/ и спуснеш тежестта до 20 см под коляното трябва да усетиш опън отзат на бедрата и задника - гърба в най-долно положение трябва да е прав като дъска - основната цел е да не го огъваш в дъга с връх нагоре - ако е прав и има опън в задните бедра - готова си!Имай предвид, че на тялото му трябва време за да свикне с траекторията - постепенно ще стане от самосебе си - и стойка и заключените крака!
3.Ще растат ако ги "храниш" с по 25 - 30 повторения няма да растат - особено и с диета!
4.С големи тежести - за свръхнатоварване на мускулите - стягащият ефект е много силен!
5.Всякакви "фат-бърнери"!Това са миксове от различни неща създаващи условия на организма да използва пълноценно мастите като източник на енергия."MLO" и "MUSASHI" са фирми с доказано качество в сферата!L-carnitin е витаминоподобна аминокиселина/често включена в горните миксове/, която се пие и по-отделно!Комбинация кофеин+ефедрин+аспирин е много силно нещо, но за него ти трябва консултация със специалист/ спортен лекар или инструктор защото иначе ще ти наприказват глупости - може и за спорта като цяло/!
:)))))))))))))))

P.S.Къде живееш?

Вратата винаги е затворена за нямащия очи да я види!


Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Автор Lalence (непознат )
Публикувано27.08.01 09:44



Radvam se 4e nesi se otkazala!!!
Kak zapo4nah li?
Ami moje da se kaje, 4e ne sum spirala:)Toest bqh v 4udesna forma predi da mi doide naum da rodq dete. Karah tejka bremennost i ka4ih 20kg. Purvite 10 svalih po4ti vednaga, 6-7 postepeno s no6tno buduvane okolo bebeto:) i nai-golqm zor vidqh s poslednite nqkolko kg. Meseci nared dieti i trenirovki - razbira se ne do pripaduk,a po podhodq6ta programa.
Li4no na men nai-mi e kef da hodq na aerobika i po-to4no na step - taka nai-dobre use6tam 4e mi e stegnato tqloto - kato podsko4i6 i ne trepti ni6to po bedrata t dupeto:)
ne moga da kaja, 4e sum gladuvala, nito puk sum se li6avala ot ne6to - oba4e tova mi be6e motiv da izbqgam o6te edna obikolka na stadiona ili da napravq o6te edna seriq korem
Ta taka, mai mnogo se razpisah i nqkoi kompetenten mladej moje da nameri slabi mesta v izlojenieto mi:))
Nai-vajnoto e da ima6 turpenie i uporitost i 6te uspee6!



Тема Re: Молба за помощнови [re: lCO_FlN]  
АвторДжил (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 14:51



отново много ти благодаря:))))от София съм



Тема Re: Молба за помощнови [re: Lalence]  
АвторДжил (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 14:58



не, не съм се отказала и не смятам да се отказвам:))))
Да ви кажа честно много ми помогнаха отговорите ви, защото миналата седмица например все бях сдала багажа - бях много скапана, уморена, целулитна:)))Даже бях почнала да се ровя из интернет за разни алтернативни методи: целутрони, ендермологии и други такива:)))това са глупости, разбира се




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.