Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 11.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да се храни един културист?  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 16:12



Здравейте на всички от този клуб!
Пише ви една майка на 19годишен млад мъж,който е решил въпреки несъгласието на родителите си ,да тренира и стане културист.Висок е 190см
и тежи около 80 кг.Разногласията започнаха веднага с храненето.Мисля,че крайностите не са за предпочитане,но сина ми буквално се тъпче
(храни се през час и използва хр.добавки)Посещава фитнес зала.Страхувам се за здравето му (от увреждане на стомаха).Ще се консултирам с лекар-диетолог,но дотогава какво ще ме посъветвате,Вие?



Тема Re: Как да се храни един културист?нови [re: Лилия]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано05.11.01 19:11



Ami poprincip naistina se nujdae ot dosta zdrava hrana,taka che ne se pritesnqvaite.Prosto ne trqbva izvednuj da zapochva da se tupche,a postepenno.

Ne iskam mnogo, iskam vsichko!!!


Тема Re: Как да се храни един културист?нови [re: Лилия]  
Автор old_moon ()
Публикувано06.11.01 12:05



Spodeliam mnenieto na "Chernia".
Kakto opisvate, sinyt vi jelae byrzi rezultati. Tova vodi do chastichni uvrejdania na vytreshnostite. Nai-veche chernia drob. Da vnimava tochno kakvi hranitelni dobavki vzima. Ako sa samo dobavki, niama problem, no ako neshto drugo, za koeto vi kazva, che sa vitamini, moje da ne mu se otrazi dobre.

....

no pain - no gain



Тема Re: Как да се храни един културист?нови [re: old_moon]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 20:20



Т'ва ме изкефи - "дето казва, че са витамини..."
Повечето точно това казват...
Не че той не пие и витамини...
Просто пие и от "бързите" витамини...
Ха, ха... "Мамо, пия само витамини"
Само плашиме майката...



Тема Re: Как да се храни един културист?нови [re: Osogovetz]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано06.11.01 22:43



dammm vitamin4etata.... 4e pove4eto hora zapo4vat s edni vitamin4eta koito predstvlqvat malki beli hap4enca s rezka po sredata

predi gi prodavaha v 6i6enca a sega vyv blister4eta :) (tva sigurno e 6toto nqkoi gi piqt po 40 navednyj napravo si izsipvat 6i6enceto v 6epata i piqt a sega na tiq pi4ove im stana mnogo kofti >>> trqbva hap4e po hap4e da gi 4oplqt)


na goreopisanite VITAMINI pi6e ne6to ot sorta na... ummm ko be6e ve... hmmm da ei go he he he >>> be bionabol pi6e ae stiga sam pisal prostotii (ama mnogo me biva v glupavite postingi>>> car sam!!!!! )

Толкова от мен!


Тема Re: Как да се храни един културист?нови [re: Лилия]  
Авторbigbro (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 05:25



interesno. sled kato momcheto e reshilo da se zanimawa s tozi sport - ne go spirajte. az sum sustezatel po kulturizum weche dosta wreme. predi godina imah seriozno uwrezdane na stomaha (prieha me w bolnica sus spukana qzwa). za radost towa e weche minalo. tozi moj problem beshe glawno ot nqkoj suplementi suputstwashti trenirowuchniq proces. Bih mogul da pomogna sus suweti. ostawqm Email adres : BIGBRO1@abv.bg ... ako ima nqkakwi problemi s radost shte pomogna!




Velizar Simeonov




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.