Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 17.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема THE SAME OLD FEARSнови  
АвторSENTlNEL (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 11:50



PREZ TRITE MESECA,V KOITO NE SAM IDVAL TUK,FORUMA E STANAL OSTE PO TUP.ZABELIAZVAM,CHE:
1.MALKOTO ISTINSKI BILDERI SA SE IZNESLI OTTUK.
2.PREOBLADAVAT IDIOTSKI VAPROSI KATO"TRENIRATE LI BRAHIALISA"???!!!I TO S OBIASNENIE STO E BRAHIALIS.AKO NE ZNAIAT KAKVO E,KAK STE GO TRENIRAT,BE PICH?
3.EDNA KULTURNO I REZONNO NAPISANA OBIAVA NA PERSONALEN INSTRUKTOR E POSRESTNATA SAS SMIAH.KAKVO VI GOVORI TOVA?
ARNOLD KAZVA:NIKOI NE BESE VIJDAL REG PARK IZVAN ZALATA BEZ KOSTUM.DECA,KOGATO ISKATE DA ZADADETE IDIOTSKI VAPROS OT SKUKA,A NE ZASTOTO VI TRIABVA,PARVO VIJTE DALI NIAKOI DRUGG NE GO E ZADAVAL.TUK OT GODINI SE PITAT EDNI I SASTI ELEMENTARNI NESTA.
KLUBA SI ZAMINAVA.DANO OT DIRA GO ZAKRIAT.DA NE SRAMI BILDERITE PRED OSTANALITE.



Тема Re: THE SAME OLD FEARSнови [re: SENTlNEL]  
Автор old_moon ()
Публикувано27.10.01 13:36



kakvo se biesh v gyrdite pyk ti?
shte pitam kakvoto si resha i kakto si go resha!
Vyobhte ne mi dryj smetka za tova.
i za tazi smeshna obiava, koe te kara da si mislish, che naistinae ot profesionalen instruktor??? Profesionalen instruktor koito raboti za 50 lv??? Smiah ne ami... Az za 50 lv. po-dobre da si hvana niakoi koito da mi slaga diskovete na shtangata i da mi nosi dymbelite!

no pain - no gain



Тема Re: THE SAME OLD FEARS [re: SENTlNEL]  
Авторgerganishteto (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 18:13



Mislq che si edin typ kompleksar. Towa moje da go razbere wseki sredno inteligenten chowek.
Kato ne ti hareswa tyk ne wlizaj!
Towa e moqt komentar.



Тема Re: THE SAME OLD FEARSнови [re: SENTlNEL]  
АвторRiP (Нерегистриран)
Публикувано01.11.01 11:23



Малко крайно, но общо взето вярно наблюдение. Аз исках да питам защо така гракнахте срещу Сентинел? Това мисли, човекът, това казва! Добре е да има смислени разговори, добре е да има и простотийки, то без тях не може. Само едно е важно, мисля аз, и то е да се уважава мнението на другите. И всеки да е отговорен за собствената си глупост.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.