Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 17.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мускулна тресканови  
Автор Kontra ()
Публикувано19.10.01 23:56



Моля , кажете нещо дето помага . . .



Тема Re: Мускулна тресканови [re: Kontra]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 00:27



Отиваш на по-следващия ден в залата и правиш аеробна тренировка с малки тежести - като за релеф! В началото боли, ама иначе може да те откара дълго...
Отиваш тренираш леко, но повтаряш много, всичко е добре!



Тема Re: Мускулна тресканови [re: Osogovetz]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано20.10.01 01:13



da naistina pomaga ama boli :P~

no pain no gain

Толкова от мен!


Тема Re: Мускулна тресканови [re: achko]  
Автор Kontra ()
Публикувано20.10.01 17:07



Забравете я тренировката. Наистина съм много зле. Може би съм преебал някой мускул. Караха ме да правя някаква дивотия наречена " динамични клекове ". Правих , правих , правих и по едно време усетих как десният крак поддаде ; десетина - двайсет минути ме болеше като стъпвах , но се оправих много бързо и докато си стигна до нас бях забравил за тая работа. Толкова бях забравил за тая работа , че отидох на дискотека. Цяла нощ в дискотеката не съм седнал - и нищо. Чак сутринта към 5.30 докато си прасках билярд усетих как кракът някак си се стяга. Прибрах се , легнах и като се събудих доста чувствително ме болеше крака , докато ходех. Това беше вчера. Днес и като стъпвам , и като не стъпвам - все ме боли , докато ходя куцам щото боли много и освен това не мога да свивам крака в коляното - дори доколкото може сера с изпънат крак . Много грозна работа , сигурно трябва да отида да ме види травматолог , но общо взето са такива простаци , че направо ме е страх. Предният път като отидох ми предписа бен гей + затоплящи компреси !



Тема Re: Мускулна тресканови [re: Kontra]  
Автор Kontra ()
Публикувано20.10.01 17:09



Кажете ако знаете някое готино мазило или нещо такова . . .



Тема Re: Мускулна тресканови [re: Kontra]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 20:21



Moje6 da otide6, ama ne te suwetwam... Po-dobre si stoj i razdwijwaj kraka...
Posle otiwa6 i trenira6 na ured za kraka, bez klek...
6e se oprawi6, az mojto kolqno we4e ne go mislq, otkakto ne raboti...



Тема Re: Мускулна тресканови [re: Osogovetz]  
Автор Kontra ()
Публикувано20.10.01 20:38



ок , това ще е
мерси



Тема Re: Мускулна треска [re: Kontra]  
АвторMilko (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 19:08



Aspirin Bayer 10 mg (detski) 1 tabletka po vreme na iadene. Ako niama 10 mg i obiknoven 100 mg stava, no 1 na den (pak po vreme na iadene).




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.