Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 22.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Anaboliнови  
Автор4avdar (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 20:22



Ot izvestno vreme se zanimavam s kulturizym, obache njama osoben efekt, vypreki che uj pravja vsichko kakto trjabva i pija proteini jako. Mislja si che moje bi trjabva da probvam s njakakvi anaboli, obache njamam ideja kakvo tochno, otkyde moje da se nameri i t.n. Ako imate njakakvi predlojenija ili mojete da mi prodadete neshto - pishete mi vyv foruma ili na chavdr@mail.bg



Тема Re: Аре, стига бе!нови [re: 4avdar]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 20:58



Не говори глупости! Анаболи!
Пробвай с нестероидни анаболи, щото ти сигурно говориш за стероидните...



Тема Re: Anaboliнови [re: 4avdar]  
Авторanabolseller (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 12:05



zdrawej,

prochetoh towa koeto si publikuwal.
mislq che moga da ti pomogna. Moga da ti prodam mnogo tynko hubawa himiq, tyj kato ne ti preporychwam da wzimash bokluci, usporedno s towa shte ti izgotwq i sistema po koqto da q wzimash i sistema za trenirowki (pri velanie ot twoq strana razbira se). Pishi mi na sledniqt e-mail adres ako si zainteresowan, za da obsydime po-podrobno neshtata: extraterrestrial_life@yahoo.com.



Тема Re: Аре, стига бе!нови [re: Osogovetz]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано12.09.01 13:19



Kyde se zatri be...Iskah da te pitam neshto...

А сега кажи си ,че града е пуст...


Тема Re: Anaboliнови [re: 4avdar]  
Авторlokke (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 22:21



mnogo naivno zvuchish:)))))))
a mogesh li da si platish cenata...shte si malko po -goliam,po-silen i....shte iskash vsichki da vidiat napredaka ti- ishte go vidiat .i samo tova.a ti shte iskash oshte i oshte ,zashtoto sme hora i sme nenasitni.a posle?
shte se probvash li po turniri,ili iskash da plashish horata,ili shte stanesh striptizior.ili gadgetata))))))))))).
nedei -e moia savet bih ti pratil snimki na hora ,koito ne vzimat i izklegdat fantastichno .no ti mai si si reshilll)))))))))
mnogo vreme shte ti triabva da go napravish samo s protein i vitamini ,no stava...



Тема Re: Anaboli [re: lokke]  
Авторpopey (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 01:13



vi6 sega ot anabolite ima naistina goliam efekt ma 4estno da ti kaza po dobre ne probvai prosto sa vredni i sled kato spre6 se vry6ta6 nazad koeto te podtiska i po4va6 otnovo i otnovo
za tova moia savet e trenirai uporito pii si proteinite i aminokiselinite
napredak 6te ima ma 6te e mnogo po baven :)))))






Тема Re: Аре, стига бе!нови [re: Дъpвo]  
АвторHidden (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 03:53



Ми скрил съм се...



Тема Re: Anaboliнови [re: 4avdar]  
АвторStoi (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 01:14



hei po dobre ne pii takiva neshta !
az sam pil Binaboli i da ti kaja ima efekt ,no stranichnite deistviq sa mnogo kofti :)



Тема Re: Anaboliнови [re: 4avdar]  
Автор bigbro ()
Публикувано21.12.01 21:11



shte ti dam nqkolko suveta. purvo - ne se doverqvaj na vseki sreshnat za prodazba na steroidi. prichinata e prosta. sled kato ne si zapoznat ima golqma veroqtnost da ti vzemat poveche parichki ot neobhodimoto.
vtoroto neshto e - ne se doverqvaj na vseki da ti dava akul kak da gi piesh. moze da si dokarash golqma beda do glavata.

Best of luck!

uspeh:Velizar Simeonov


Тема Ami neshto , koeto ako iskash 4etiнови [re: 4avdar]  
АвторJavor2O (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 00:26



Vij sega , az ne kazvam 4e razbiram , zanimavam se s fitnes okolo 2 god , edin priqtel me zapali , kakto vijdash sam " novobranec v zanajata " . Kato zapo4vah bqh dosta salb - 18g. 172 sam 59 kg , zamislih se qko za anabolite kato tebe ( zatova predpolagam 4e se zanimavash s fitnes ot skoro ) oba4e pi4ovete v zalata me sprqha . Parvite 2 meseca ne postignah nishto , sled tova poleka leka leka po 0,5 - 1 kg na mesec ... i taka bez anaboli . Naj-silniq i bezvreden medikament kojto sam polzval e CREATIN , prepora4vam go ( ne e anabol i e bezvreden ) v malki dozi pomaga , v golemi sashto , no masata kojato natrupvash e " neka4estvena " ZAEBI SHIBANITE ANABOLI AKO NE MISLISHZA SASTEZATELNA KARIERA I ISKASH DA DOJIVEESH PENSIA !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.