Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Относно Метандростенола (Бионабол, Дианабол)нови  
Автор Osogovetz (Serpens)
Публикувано12.08.01 00:31



Дианабола се ползва от доста дълго време... Не бих казал (а и хиляди други), че е добре синтезиран анаболен стероид. Явно като са го правили са се надценили.

Факт е, че има силен андрогенен ефект заедно с анаболния, което не е добре, ако приемем, че не искате да се превръщате в маймуна...

При млади организми вкостяването на метаепифизарните хрущяли в дългите кости се засилва при приемане на анаболи...
Така че, ако някое лапе го взима по-дълго от нужното, или постоянно в малки дози, ще си остане лапе! Край с растежа!

Дианабола вкарва доста вода в мускулите, така че като се дуе някой и се перчи, то той показва колко голям бидон може да бъде. Не и друго!
При тази вода, както знаете всичко се замазва...

Ако не се пълните и с въглехидрати добре, а направите грешка и се тъпчете с белтък, понеже някой умник ви е казал, че от въглехидратите ставаш мазен,
може и хипогликемия да си докара човек...

Всеки знае, че анабола увеличава усвояемостта на глюкозата и, ако не папаш захари, много бързо ще ти падне нивото в кръвта...
Ако си върл куцуз, може и диабет да си докараш...

Още по-интерсни неща прави дианабола с черния дроб...
Познавам един приятел, който взима от пет години...
Невероятно е как за "толкова малко време" чернодробните му проби станаха за учебник по патология...


И вече, ако го спре пиещия става още по-интересно...
Не само няма да дигаш, но едва ли и за жена си ще го вдигаш...
Да не говорим колко обичат нещата да се превръщат в мазнини....

Мазнини и вода - каква идилия!

Това е за тези, които искат анаболи! За умните тук (повечето хора) успех!
Сега да бягам, че утре ще разгрявам коляно...

Fiat Lux!


Тема Re: Относно Метандростенола (Бионабол, Дианабол)нови [re: Osogovetz]  
АвторPocu (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 13:39



?? ?? ??? ????? ????, ??! ?? ?? ?????? ?????? ????? ?????????? ?????. ? ???????? ? ? ???? ???? ?? ?????? ??????? ????, ??????? ?? ??????? - ?? ?? ?????????? ???????????. ?? ? ?? ?????? ??? ???????? ????? ?? ???? ???? ?? ??? ??????? ????. ??? ??????, ?? ????????-?? ?? ????? ???-??????...? ?? ????? ???-?????....
??????? ?? ??????? ???? ?? ???????? ?? - ?? ???? ?? ???? ??? ?? ??? ???????? ? ??? ?? ????? ??????? ????? ????? ? ???? ????? / ? ???????? ???? ???????? ?????/... ?? ?? ???????, ?? ?????? ??????????? ?????????????? ???????? ???? ???????? ???-????? ?????? ??????? ?? "????" ? ?????????? ????????? ?? ??????....

????



Тема Re: Относно Метандростенола (Бионабол, Дианабол)нови [re: Osogovetz]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано23.08.01 00:02



Е от къде ги имаш тези задълбочени познания?Да не си био-инженер или
невро- хирург?Все пак е добре да посплашиш малко дрога-рите...

Детството е единствения рай ,от който не могат да ни изгонят...


Тема Re: Eee....нови [re: Дъpвo]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 10:50



Не знам неврохирурзите да се занимават с това... Всеки ден ги срещам в неврохирургията, но май тях т'ва не ги интересува...
Био-инженер не съм, ала знам кое е най-добро за тялото...
И това не са стероидите...

Обаче имам достатъчно познания, за да кажа смело какво може и какво не може да стане с човек, пиещ стероидни анаболи...
Но всичко зависи и от дадения човек.

А хората си знаят едно и също.
Щото на хората като им кажеш анабол и те се сещат за стероиди...

Обаче анаболи има и нестероидни... Те са далеч по-безопасни. Повечето не вредят даже въобще...
Но всяко нещо в големи дози не е хубаво...



Тема Re: Eee....нови [re: Osogovetz]  
Автор Дъpвo (predator)
Публикувано23.08.01 22:16



Ти вероятно си доктор,това е очевидно...Аз съм машинен инженер,но не съм толкова бос, колкото казваш.Анаболен ефект може да се постигне и с комбиниране на няколко киселини.Една от тях е никотиновата киселина.Да те видим нататък...

Детството е единствения рай ,от който не могат да ни изгонят...


Тема Re: Eee....нови [re: Дъpвo]  
Автор Osogovetz (Serpens)
Публикувано24.08.01 07:29



Ако така ше си говорим - анаболен ефект се постига със всяка аминокиселинна комбинация...
А никотиновата киселина си е витамин...
Такъв ефект имат и други вещества - калиев оротат, инозитол, екстракт от бабини зъби...
Сега редактирам и допълвам:
Има хиляди субстанций, които го правят! Важна е правилната...

Редактирано от Osogovetz на 24.08.01 07:56.



Тема Re: Относно Метандростенола (Бионабол, Дианабол) [re: Osogovetz]  
Авторlvaylo (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 11:21



Приятел,
В този клуб се обсъждат какви ли не теми и въпроси и повечето хора обичат да се правят на дървени философи, говорейки какви ли не глупости, всичко това благодарение на тяхното невежество. В тебе обаче откривам компетентност и здрав разум, така, че ще ми е интересно да си поговорим по някои интересни теми (употребата на синтетичните деривати на тестостерона, както и на нестероидни анаболни средства и изобщо всякакви препарати стимулиращи високите спортни резултати).
Фармацевт ли си, или лекар (или може би още студент)? От колко време се занимаваш с bodybuilding?
...Айде, ако имаш време и ти е интересно - пиши!



Тема Re: Относно Метандростенола (Бионабол, Дианабол)нови [re: lvaylo]  
Авторkyлтypиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 16:45



пич, от тия тестостерони и боклуци, след 2-3 години няма да ти става пишката
като на повечето безумци дет се тъпчат с простотии

сега ще скочат 100 човека да ми обясняват колко са плодовити и неуморни :)))))))
а иначе само си го гледат как се е увисил и не може да помръдне :))))))



Тема Re: Относно Метандростенола (Бионабол, Дианабол)нови [re: kyлтypиcт]  
АвторManve (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 03:42



Lichi che si zapoznat i imash dosta informacia za neshtata,no izglejda ti lipsva stremejut kum vurhovete na sporta i realniat pogled vurhu neshtata.Shteshe da bude prekrasno ako ne biahme chuvali nikoga za steroidite,kaktomi za narkoticite i alkohola no te sa fakt.Ako vsichko se pravi umno i s akul steroidite ne samo ne biha navredili a dori naprotiv-biha pomognali v reshavaneto na dosta problemi.
Niama sport v koito da niama stimulirane.NIAMA ! Kakvo ostava za kulturizma togava kudeto tova e edin ot oznovnite elementi. Vinagi sum se iadosval na hora,koito predstaviat upotrebata na steroidi kato edin ot nai chernite grehov,a v sushtoto vreme e neshto normalno da se napivash pone 1 put sedmichno i da pushish 1kutia cigri.Idealni neshta niama. Celta opravdava sredstvata.



Тема Re: Относно Метандростенола (Бионабол, Дианабол)нови [re: Manve]  
Авторlvaylo (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 10:56



Радвам се на мнението на всеки интелигентен и разбиращ същността на въпроса човек. Напълно съм съгласен с теб по въпроса за стимулирането в големия спорт. Също и за това, че хората до такава степен са привикнали с някои дроги като алкохол, тютюн и др., че изобщо не се замислят за здравето си, като ги употребяват ежедневно, а от друга страна реагират остро, като чуят допинг, стероиди и т.н. без да имат познание и понятие какво представляват те.
За съжаление поради невежество и незнание много млади хора посягат неправилно към такива мощни препарати, каквито са анаболните стероиди, без да са наясно със дозировка, странични действия, начин на употреба. Това, рабира се е твърде опасно и аз съм на мнение, че продажбата и разпространението на такива препарати трябва по някакъв начин да се ограничи. Да не говорим за фалшификатите, които се разпространяват в някои зали и за големия риск, който те носят.
Единствено не съм съгласен с теб, че приравняваш анаболните стероиди със алкохола и цигарите - това са твърде различни неща все пак.
Хайде, приятен ден(нощ) и ще ми е интересно да продължим темата!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.