Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Молба за помощнови [re: Kontra]  
АвторДжил (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 15:00



някак си ми се струва, че едва ли каратето е това, което ми трябва:)))



Тема procheti towaнови [re: Джил]  
Авторgerganishteto (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 19:47



ako iskash da ti se stegne zadnika trqbwa da prawish krosowe, da klqkash s malki tejesti i da se sremish kum umereno hranene.ne trqbwa da prekalqwash s mazninite i wyglehidratite.( po-malko pyrweni neshta i mandji, i po-malko sladki neshta :) )
nedej da gladuwash zashtoto po tozi nachin samo shte si nawredish.lishawash tqloto si ot neobhodimite mu weshtestwa.towa shte dowede do oshte po byrzo napulnqwane sled kato pochnesh da se hranish otnowo normalno.



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Автор ajax (непознат )
Публикувано02.09.01 13:20



аз съм фитнесинструктор, обади се: 56 88 70



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Автор lCO_FlN (търсещ)
Публикувано02.09.01 14:12



Къде тренираш?

Вратата винаги е затворена за нямащия очи да я види!


Тема Re: Молба за помощнови [re: lCO_FlN]  
АвторДжил (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 19:12



от седмица вече в един дамски фитнес център под зоркото наблюдение на инструкторка:)))))



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
АвторKУЛTУPИCT (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 16:34



ТРЯБВА НЯКОЙ ЯКО ДА ТЕ ПЛЯСКА ПО ТЛЪСТИНИТЕ :))))))))))
РАЗДВИЖВА СЕ КРЪВТА И ТЛЪСТИНИТЕ НАМАЛЯВАТ



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Авторlokke (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 22:41



naimam kirilitca GILL i za tova shte triaba da se vsirash malko poveche)))sorry))
tova neshto -ico_fun-ne znam pola mu ti poshe smisleni raboti.sega za slatkoto e prav .meda??edinstvenata hrana koiato ne se razvalia s godinite i se usvoiava 100%.oreshite?slogni vaglehidrati i rastitelni maznini.stava.malko babini devetinie ,no ..)).sega .
vaglehidratite sa energia,no.
1 .prosti vaglehidrati-zahar-plodova ,mlechna,nishestiana...tova shte reche ,che sled kato poemesh takiva hrani gi usvoiavash vednaga i ti se vdiga insulina(tova za insulina ne e za teb).
2.slogni...........-oriz,kartofi ,razen hliab, ima si tablichi-ne mi se pishe))))))marzel.
tiah gi usvoiavash na 'porzii'.kogato imash nugda ot tiah tialoto si gi polzva.-TOVA ti tribva na teb.
gladuvaiki ostaviash tialoto v stresova situacia.i kogato se nahranish to gleda da se zaposi za po dalgo vreme s hrana ,ponege ne znae koga shte mu dadesh pak da iade.kak?natrupva mazniti...
trinirai sutrin s nisak puls-100-110.
ne poveshe ot 45min.aerobika niakakva.pii si voda .kachvai se p o stalbi.mnogo stalbi .shte ti pisha tak triabva da hodia.



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
АвторГOPCKИЯ (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 22:01



Здрасти, Джил!
Дълга дискусия, но ценна!
Изброените методи и похвати наистина вършат работа, но за да прецениш кое как и колко, е необходимо задължително да се съобразиш и със собствения метаболизъм - бърз, умерен, бавен. Това е от голямо значение, защото често противоречащи си методики дават един и същ резултат, само защото обмяната на веществата е различна. Не искам да те обърквам допълнително, само ще ти препоръчам да проведеш един-два разговора с инструктора. Не те съветвам да говориш с медик на обща практика, защото ще ти наговори куп глупости, за да замаже некомпетентността си. Всеки трети от залата, в която тренираш ще ти даде далеч по-ценни и разбираеми съвети. В това сигурно вече си се убедила.
Аз искам, обаче, да ти открехна още нещо, което само ще ускори постигането на целта ти. Наричам го разделно МИСЛЕНЕ, защото не знам как да го нарека иначе. На 33 години съм и влязох за първи път в залата преди 2 години. Тялото ми и преди това изглеждаше много добре, но просто реших да го направя по-обемно. Не се хваля, но сега изглеждам значително по-напреднал от всички, които също имат 2-годишен стаж в залата. Без анаболи! Без специални диети! Без специални режими! С много малка корекция в хранителното ми поведение. Може да ти прозвучи невероятно, но СИЛНАТА МИ МОТИВАЦИЯ направи чудеса за много кратко време. Не съм специалист в психологията, но явно САМОВНУШЕНИЕТО и НЕПРЕКЪСНАТОТО ПОДДЪРЖАНЕ НА МИСЪЛТА ЗА ПРОМЯНА към все по-добра форма (в същността си това е позитивно мислене) мноооого са ми помогнали. Също като теб, в началото се захванах много яко с тренировките. В края на втория месец тялото ми започна да ми подава сигнали за обратна връзка. Започнах да тренирам по еклектичния метод (това в никакъв случай не означава хаотичност). Внимателно се вслушвах как ми отвръща собственото тяло, все по-силно усещах импулсите му и в един момент ми прещрака мисълта, че всъщност, обменяйки си информация, съзнанието и физиката ми работят заедно. .... Уффф, не мога да ти го обясня.... Само два примера! На пролет, когато мазнините около пресата са доста, просто истински пожелавам те да се махнат. Мисля си за това даже, когато съм на работа, даже когато си пия кафето или съм в банята. По някое време тази мисъл става толкова силна, че придобива независимост и дори в момента да съм засипан от бачкане и въобще да не се сещам за тренировка, тази мисъл вече се е превърнала в МИСЪЛ-ФОРМА и е придобила самостоятелност. По този начин тя работи сама в твоя полза, без повече да я напъваш. Така вече втора пролет само за около 4-5 седмици се изчиствам в коремната област. Естествено, всичко това е придружено със силен акцент върху коремните серии в почти всяка тренировка. По този начин се справих и с раменете. На фона на изпъкналия гръден кош и добре оформените бицепс и трицепс, рамото започна да се губи. Освен че наблегнах за около 2 месеца върху него, мисълта ми също работеше в тази посока. Сега тази диспропорция е минало.
... Дано не съм ти досадил с подробните си обяснения, но както ти казах, не съм специалист в психологията и не мога да ти опиша по-точно психомоториката на всичкото това нещо. Важното е, че то работи! При това добре!

Живеем твърде малко, за да си позволим лукса да не сме големи!



Тема Re: Молба за помощнови [re: Джил]  
Авторbigbro (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 16:58



za men shte bude udowolstwie da pomogna. powecheto hora kogato se opitwat da otslabnat - gladuwat. towa e naj - golqmata greshka koqto sa suzalenie se otrazqwa i na zdraweto. razbira se che ste obqsnq zashto. pri gladuwane i aktiwen sport glikogena se izrazhodwa w tqloto. towa wodi do razgrazdane na muskulna masa za energiq ,zashtoto organizma tursi naj-lesnoto za razgrazdane ,a opredeleno towa ne sa mazninite. :) kogato muskulnata masa namalee a mazninite ostanat.. kozata uwiswa i stawa izkluchitelno nepriqtno.


w predsustezatelen period swalqm ot 10 do 22 kg (a predsustezatelniq period trae ... 2 meseca :)) razbira se che izchistwaneto na mazninite ne e proces kojto se ogranichawa samo s trenirowki ili samo s dieta. i dwete wurwqt ruka za ruka. nuzno e minimum po 30 min. arerobna dejnost (ako ne wseki den .. pone prez den.) koqto da suputstwa silowata trenirowka.

towa e naj-obshto. ako zelaete da pomogna s programi za dieta i trenirowki Email-a za kontakti e :

BIGBRO1@abv.bg

cenite sa 10lv za trenirowuchna programa i 15lv za dieta. Mislq che razbiram dostatuchno za sustezatel po kulturizum :) za tazi godina sum 4ti na republikanski shampionat. oshte wednuz shte kaza che shte se radwam da pomogna.


VELIZAR SIMEONOV



Тема Re: Молба за помощнови [re: Lalence]  
Автор bigbro ()
Публикувано16.11.01 04:37



Lalence,
naj-dobur suwet na edna zena moze da se dade samo ot druga zena minala po sustiq put. az bih si pozwolil da dobawq samo edno. ZABRAWI wuobshte prostite zahari i mazninite. prawi aerobna trenirowka sled silowata,kogato glikogena e izcherpan. togawa se razgrazdat mazninite (ako priemash dostatuchno protein.. inache s mazninite se gubi chast ot muskula).



towa e. wuzhistawam se ot zeni kojto polagat griza za tqloto si. bih se radwal ako wsichki zeni bqha kato Vas.

BIGBRO1@abv.bg

uspeh:Velizar Simeonov

Редактирано от bigbro на 16.11.01 04:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.