Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 21.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Посетете сайта...  
Автор DJ Sorcerer (In the mix...)
Публикувано30.07.01 00:21



Аз съм автора на сайта www.fitnes.dir.bg! Преди време някой беше препоръчал този сайт, като се беше изсилил малко с похвалите. Сами виждате какъв беше резултата. Препоръчвам Ви да ни посетите, да погледнете нашште мнения по темите (както и на другите, от които сме взимали информация) Сайтът е напълно обновен. Дайте мнението си за нас в книгата за гости, попитайте и в нашия форум.
На знайте...не претендирам с нищо...ако някой иска да ни посети - очакваме го - www.fitnes.dir.bg.
Приятно блъскане!

We'll be back here again...with the great sound, with the great mix...


Тема Re: Посетете сайта...нови [re: DJ Sorcerer]  
Автор Evil Brother (Bad ASS)
Публикувано01.08.01 14:48



10x za saita.....dobre che se namirat hora kato tebe da podurjat razvitieto na kylturizma iz neta...sega kato si spomniam predi kakvo beshe..triabvashe niakude 2-3 knigi da izchetesh dokato shvanesh kak nai-dobre da suchetaesh seriite i vidovete yprajnenia za da ima efekt.....e sega ima pone vsichko subrano v edin sait...shte go preporucham na niakoi hora...tozi sait

*Bulgarian Bad Ass*


Тема Re: Посетете сайта...нови [re: Evil Brother]  
Автор DJ Sorcerer (In the mix...)
Публикувано01.08.01 19:25



Благодаря за доброто ти мнение и че ще го препоръчаш на твои приятели...нашия сайт ще се разраства още, тъй че винаги ще можеш да намираш нещо ново!

We'll be back here again...


Тема Поздравления за сайтанови [re: DJ Sorcerer]  
Автор Tyler Durden (space monkey)
Публикувано02.08.01 00:17



Не съм привърженик на културизма, предпочитам плуването и лостовете, но информацията която си подбрал за храните и медикаментите е много полезна!

Имам един въпрос - отдавна играя баскетбол и левият ми крак е с по-тънък и естетически по-добър прасец, докато в сравнение с него десния седи леко като патладжан. Какви упражнения би ме посъветвал да правя освен отскок от десен и от два крака?

In Tyler We Trust


Тема Re: Поздравления за сайтанови [re: Tyler Durden]  
Автор DJ Sorcerer (In the mix...)
Публикувано02.08.01 18:49



Виж сега - в залите има уреди, които предразполагат трениране само на единия прасец. Това мисля, че е най-сигурното упражнение за твоя проблем...
но също е и въпрос на генетика...не бъди сигурен, че ще можеш да ги изравниш по форма...аз съм така с бицепсите например...десния ми е с по-голяма предна част от левия...
...друг начин може би е ако, докато играеш баскетбол, да натоварваш повече прасеца, който искаш до уголемиш...
...попитай и в форума в моя сайт - fitnes.dir.bg - там може също да намериш отговор...


We'll be back here again...


Тема Re: ВРЪХТЪ!!!нови [re: DJ Sorcerer]  
АвторLumber (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 11:30



Браво, бе, пич!
Бачкам в радиостанция (регионална) и имам едно предаване за INTERNET, както и друго, в което говоря за тялото и грижата за него - фитнес, бодибилдинг, храни, витамини...
Още тази седмица и в двете предавания ще разкажа за саита! Самият аз съм билдер и ми е много кеф да видя такова нещо в бългаското WEB-пространство.

... Кога обаче има хора в твоя чат? Няколко пъти влизам и няма никой. Напъни още малко с рекламата му!




Тема Re: ВРЪХТЪ!!!нови [re: Lumber]  
Автор DJ Sorcerer (In the mix...)
Публикувано06.08.01 17:42



Ей, много ти благодаря за доброто мнение...
...ще се радвам, ако ни споменеш в предаването ти...
...за чата - попринцип първоначално се разбираме за час в форума ни и след това се срещаме в чата...
Това е...
Хайде успех!!!

We'll be back here again...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.