Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 01.07.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема prodavam himiaнови  
АвторK.Anabolic (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 11:51



prodavam himia ako niakio se interesuva ot neshto da pishe tuk



Тема Re: prodavam himiaнови [re: K.Anabolic]  
Автор Kontra (член)
Публикувано13.03.01 18:32



Имаш ли хормон на растежа и колко струва ?

Double or nothing !


Тема za hurmona na raztejaнови [re: Kontra]  
АвторANAPOLON (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 22:31



Priatel moga da ti nameria hormona na razteja (somatotropin),no ne ti go prepora4vam zashtoto e nesinteti4en -- nabavia se napravo ot 4oveka i ako e bolen ot neshto (koeto e vazmojno) moje da ti se predade na teb.Tozi struva 19$ ampulata.Za sinteti4nia niama smisal da ti govoria zashtoto edna ampula struva okolo 150$.Broiat se na prasti tezi koito si go biha pozvolili,kato izklu4im profesionalistite




Тема KOREKCIAнови [re: K.Anabolic]  
АвторK.Anabolic (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 22:41



AZ SAM ANAPOLON



Тема Re: KOREKCIAнови [re: K.Anabolic]  
Автор Kontra (член)
Публикувано14.03.01 08:37



Нямах представа че нещата стоят така. Никога не съм взимал някаква химия и съм абсолютно невеж по въпроса. Преди известно време някой тук из клубовете спомена този препарат и понеже съм много нисък ( 170 ) си помислих , че нищо не пречи да пробвам. Тук ме посъветваха преди да го пия да се консултирам с ендокринолог , но нямам никаква идея къде да намера точно такъв специалист. Казах си че дори и да няма полза едва ли нещо ще ми стане. Като оставим риска да пипна нещо от ампулите , някой тук спомена че нямало смисъл този хормон да се взима след "началото на пубертета" . Така че ще пробвам да намеря някаква по-подробна информация по въпроса и ако има и малка теория да ми помогне , ще се опитам да се свържа с теб. Остави ми някакъв e-mail ако не те затруднява. Но ако искаш може да се разберем и просто да пусна тема в клуба след като попрочета нещичко.

Double or nothing !


Тема Za "Kontra"нови [re: Kontra]  
Авторlvaylo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 09:14



Приятелю, Growth hormone - разтежният хормон, съществуващ в различни препарати под различно търговско наименование - Somatotropin, Saizen и др. е може би най-мощният анаболен агент, открит от науката. Както вече си разбрал добива се по два начина - 1) по синтетичен път и 2) като се извлича от хипофизата на умрели хора.
За него може да се говори и пише много - цели медицински статии - аз не мога с няколко думи да ти обясня, това, което съм научил за GH. Потърси специализирана литература по въпроса. Най малкото, което можеш да направиш е да си намериш броевете на сп. "Олимп" от миналата година (2000) - там в два последователни броя се говори специално за този хормон.
Цените на този препарат са много високи за нашите стандарти. Освен това НЕ можеш да го взимаш, без да си напълно наясно с действие, дозировка, продължителност на прием, странични ефекти и т.н. Можеш да направиш някоя голяма "беля" със здравето си !!!
Хайде успех и мисли с главата си !





Тема Re: Za "Kontra"нови [re: lvaylo]  
Автор Kontra (член)
Публикувано14.03.01 21:53



Мерси !



Double or nothing !

Тема Re: Za "Kontra"нови [re: Kontra]  
АвторJoe (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 22:26




Ne znam pishshtite tuk otkade imat tazi informatsia,no istinata e,che DNK rekombinantnia HgH e po-evtin i opredeleno ne e 150$.Predstavliava ampula s prah,v koiato se vkarva buferen raztvor.
Loshoto e,che v BG endokrinolozite niamat nikakav opit s nego,a da si go prilagash sam krie dosta riskove.Inache polzite ot nego moje i da si zaslujavat-nenaprazno go narichat "fontan na mladostta" i dosta zastariavashti hora v EU i Shtatite poseshtava kliniki,v koito toi se predlaga.Ako si po-nisak i iskash da porastnesh,ne zabraviai,che tova e vazmojno samo dokato epifizite ti ne sa zatvoreni.



Тема ZA Kontraнови [re: Kontra]  
АвторANAPOLON (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 00:00



Priatel az ne ti prepora4vam tozi hormon (somatotropin) ne samo zashtoto mojesh da lepnesh niakoia bolest no i zashtoto kato se vzima triabva da si po mnogo strogo nabludenie.Moje da ti porasne ednoto stapalo i da ti stane po goliamo ot drugoto i mnogo oshte drugi neshta.Tozi hurmon go vzimat mnogo riadko i to hora koito imat li4en trenior i li4en lekarar.Taka 4e az li4no ne ti go prepora4vam.Ima mnogo drugi neshta koito she ti svarshat mnogo dobra rabota i mnogo po bezopasna.... (mejdu drugoto ako te pritesniava rasta az imam priatel koito se nazobi s METANDROSTENULON i porasna s 5 sm za 3-4 meseca MJD e-maila mi e: ceci_mafiozo@yahoo.com



Тема za Kontraнови [re: K.Anabolic]  
АвторANAPOLON (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 00:33



Priatel az she te posavetvam da ne go vzimash tova ne zashtoto mojesh da lepnesh niakoia bolest a poradi pri4inata 4e kato priemash (somatotropin) naprimer moje da ti porasne ednoto stapalo i da stane po goliamo ot drugoto i oshte mnogo neshta.Tozi preparat go vzimat mnogo malko hora i to tia koito go vzimat si imat li4e trenior i lekar koito slediat neprekasnato zdraveto i sastoianieto na "tehnia pacient".mojesh da postignesh sashtia uspeh koito mojesh da dostignesh i sas somatrotopina i s drugi neshta.A za rasta (imam priatel koito se nazobi sas METANDROSTENOLON i porasna na viso4ina okolo 5 sm za 3-4 meseca.Ne moga da si go obiasnia tova no e fakt.Taka 4e ako iskash mojesh da opitash.)No vse pak ti reshavash. A e-maila mi e: ceci_mafiozo@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.