Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 20.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема kvo se lyzhem be zobene mu e maikataнови  
Авторotchaian (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 22:06



Koito ne zobi ne pecheli-ot opit vi go kazvam!Ako niakoi ima zhelanie da ospori mnenieto mi da kaje togava kak da kacha kilogrami osven s ANABOLKI!!!



Тема Re: kvo se lyzhem be zobene mu e maikataнови [re: otchaian]  
Автор Kontra (аз съм само . .)
Публикувано09.04.01 06:36



Със семки и бонбонки.
Или пък с пастички.





Тема Re: kvo se lyzhem be zobene mu e maikataнови [re: otchaian]  
Авторoptimist (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 12:23



Pich, siguren sum che ako beshe pital kakva e istinata za jivota, vselenata i vsichko ostanalo shteshe da byde mnogo po lesno da poluchish otgovor.
Niama edna edinstvena recepta za kachvane na kilogrami. Ako iskash da poluchish niakakyv syvet dai niakakva informacia za sebe si. Na kolko godini si, ryst, kilogrami, ot kolko vreme trenirash, kak trenirash, kolko chesto trenirash, kakvo iadesh, kolko chesto iadesh i t.n. i t.n .....



Тема Re: kvo se lyzhem be zobene mu e maikata [re: otchaian]  
Авторsentinel (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 22:25



zabravi zobeneto,zastoto i s nego nisto niama da napravis.ste ti kaja kak da kachis,no otgovori na 3 vaprosa:
1.kolko pati sedm.mojes da treniras
2.vazrast,merki,opit
3.razpolagas li s pari za proteini?
doskoro



Тема Re: ha ha haнови [re: sentinel]  
Автор achko (новак)
Публикувано10.04.01 15:59



abe kakvo e tva da kara6 na 4isto be
ti lud li si
ne 4e sam golemiq kulturist no... tiq gluposti kato vitamini minerali proteini byglehidrati i tn sa napraveni da se vzimat s himiika
samo ot tqh 4akai da stasne6 kato Ronito



Тема achko,pravilno se opredelias/novak/.нови [re: achko]  
Авторsentinel (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 21:15



achko,chicho ti dorian e rekal,che v kulturizma sa OPREDELIASTI 2 nesta:
1.motivacia
2.znania Parvoto razbiram,che si go svarsil.a vtoroto ako go imase,niamase da govoris gluposti.kaji,hlape,zasto ima razlika mejdu Roni i Lii Priist naprimer?i dvamata jiveiat v USA.i dvamata imat pari za "ANABOLKI"/VSASNOST IMETO E BIONABOL/. I DVAMATA POLZVAT SISTEMATA NA JO WIDAR. NO SE KLASIRAT RAZLICHNO.ZASTO BE,OTVOREN?ZNACHI TEB OT KOLMAN TE DELI SAMO 1 TON BIONABOL?



Тема Re: serioznoнови [re: sentinel]  
Автор achko (новак)
Публикувано11.04.01 00:11



razlikata mejdu men i ronito e ogromna ne edin a nqkolko tona himiq i ne BIONABOL a sy6to taka roni ima mnogo dobra genetika i 12+/- godini pove4e trenirovki

da ti otkriq 4e tova ne e himiq za golemite kulturisti vsi4ki sa go vzimali po mnogo i organizmite im sa sviknali s bionabola, dianabola ili kakto iska6 go nare4i
naprimer az 4uh kak edin nacepen kaza "bionabola li be.... az tova go gyltam kato limonadka"

ami da horata imat pari i si kupuvat istinski ne6ta kato somatotropin(4uval li si zatva) me6at go s insulin i o6te kup gluposti i stavat qki

a tova za dietata i suplementite sa napylno vtori4ni ne6ta

mi tva imam da kaja za sega "az novaka"



Тема Re: novaka 6te6e da zabravi ne6toнови [re: sentinel]  
Автор achko (новак)
Публикувано11.04.01 00:15



mmm da tova za dorian ne go bqh 4uval
no arnold pi6e v knigata si 4e tainata na uspeha e 10% jelanie i 90% izpotqvane

sy6to taka e napisal 4e toi vzimal steroidi mnoo rqdko samo ponqkoga predi sastezanie (otkade li idvat si4kite tiq 4ernodrobni i syrde4ni negovi problemi

)
achko



Тема Re: novaka 6te6e da zabravi ne6toнови [re: achko]  
Авторkras (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 19:54



Момчета,
позволете ми да изкажа и аз едно мнение:
Относно химията:Няма какво да се лъжем-големите в спорта ни са такива не само благодарение на професионализма и генетиката си.Не е тайна че големият спорт(не само нашия) не може без голяма химия.
Не всичко обаче е химия!Аз сам жив пример за това как един абсолютен слабак може да качи 30-40 кг дори без да взима протеин.Е,не стана за един месец или година,но стана.Все пак изборът си е ваш!Успех



Тема Re: da beнови [re: kras]  
Автор achko (минаващ)
Публикувано29.04.01 02:25



i ko sq da treniram az 30-40 gidini 4e da ka4a 30-40 kila i nai-nakraq da se osetq 4e sam dyrt i s golqmo 6kembe li




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.