Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Толкова, Ехпешо, че ми истина кафето  
Автор Безродник ()
Публикувано28.12.99 11:23



Idem (това беше на латински) за Сребреница. Само че в момента си имам И ако не съм ти отговарял на въпроси, вероятно е било, защото съм го сметнал за излишно. Човек с годините става и малко надменен. А ти си чети.Ако поназнайваш и други езици - немски, френски - няма да е лошо и в техните библиографии да се поровиш.

Тема Толкова, Ехпешо, че ми истина кафетонови [re: Безродник]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано28.12.99 12:49



Безродник, аз не знам дали си чел учебници по риторика, но още от Средновековието е известно, че позоваването на авторитети е най-слабото доказателство...

Тема Толкова, Ехпешо, че ми истина кафетонови [re: Генерал Антонеску]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано28.12.99 14:48



Генерале, нaли знаеш как дявола може да чете евангелието? Няколко теми по-долу, за холандската сръбска радиоточка, въпросният надменен безродник ми твърдеше, че двама автори на една книга балансирано и обективно отразявали събитията и как аз съм пропуснал да забележа изнесените от тях хърватски провокации в НАЧАЛОТО на конфликта (тоест политиката на Сърбия е отбрана, не агресия). Та въпросния господин надменно млъкна, когато му посочих да прочете следния пасаж от книгата на същите тези автори на стр.83.: Years after Serb nationalism had taken hold in Belgrad and propelled Milosevic to power, the behavior of Croat nationalists was still muted, manifesting how effective the suppresion of Croatian nationalism had been. Обърнете внимание - ГОДИНИ след надигането на сръбския национализъм. Просто за сърбската пропаганда е по-удобно да забрави събитията от 1980 година нататък и да пренесе началото на конфликта през 1989. Тогава вече могат и да намерят виновни и да започнат да се изживяват като жертви. И да се изкарат че те, видите ли, били защитници на Югославия, а не нейните палачи. За кой ли път мога само да кажа - НАГЛОСТ.

Тема Толкова, Ехпешо, че ми истина кафетонови [re: ex-Pesho]  
Автор Генерал Антонеску ()
Публикувано29.12.99 10:14



"Колко мъка има по тоя свят, Боже..." :)))) Според мен няма нищо по-лесно от това един човек да плюе западната демокрация, и да вади каквито си иска източници за каквито си иска тези, и това - без да перифразирам Волтер за даването на живота за правото да изразиш своето несъгласие - благодарение на гарантираното право именно да публикуваш каквото си искаш... Така че, доказателства за "лошото НАТО" ще намерим по-скоро от американски, отколкото от руски източници, и това доказва само предимствата на западната цивилизация... :)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.