Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: бръмнови [re: Aлeдap]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано24.01.05 23:22



belejka na q

...Today is where your book begins The rest is still unwritten...


Тема Re: занови [re: Aлeдap]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано24.01.05 23:27



спря да вали.

<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: бръмнови [re: Aлeдap]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано24.01.05 23:33



ne sum sreshtala silen muj.
osven bashta mi.
puk i ...kakvo znachi...ne znam.
az ne se zamisliam. edin den mi kazaha - ili priemash horata kakvito sa. ili ne gi priemash. kusno go osuznah. che ne sum priemala cherti v drugite i tova me e trevojelo zashtoto moiata gledna tochka mi se e struvala po-viarnata.
viarna posred kakvo?..heh..i sum se opitvala da gi promenia. ne priako. a kato im pokaja az kakva sum. i az kak smiatam che e .. ima i druga gledna tochka..razlichna ot tiahnata. nikoga s dumi...i pak ne priako. bez da suznavam che te moje ama hich da ne me haresvat. i niakoi da me turpi samo zashtoto e blizuk s niakoi koito uspiava da me izturpi.
koeto samo po sebe si e absurdno. ne moje vseki da e bllizuk s vseki.
mislia che togava spriah da obicham feiata. glupava glupava malka nerodena feia. jalka. v povecheto sluchai. ...
chovek ne se promenia. no tova e druga tema.

...Today is where your book begins The rest is still unwritten...


Тема Re: бръмнови [re: eskarina]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано24.01.05 23:47



според мен всеки носи в себе си хиляди недоразвити черти и от събитията и от хората около него зависи какво ще се пробуди и от латентно ще започне да доминира.
промяната е въпрос на влияние. но е в рамките на вложеното. не можем да се надскочим. има си специални механизми, изключващи системата и по този начин предпазващи я от претоварване.
мисля си, че лудите успяват да надскочат себе си, разрушавайки се.

<везде хорошо где меня нет>


Тема съвършенитенови [re: Aлeдap]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано25.01.05 18:43



съвършените хора на снимките ме дразнят. и въобще подсладените неща ме дразнят. съвършеният мъж прегръща съвършената жена, държат съвършеното усмихнато плюшено мече със съвършената панделка, зъбите им са бели и гаранция, че нямат нито един кариес. а в главата едни такива само съвършени, изчистени и ангелски мисли.
съвършените сватби със съвършените бели рокли и не-знам-какви-си букети, жартиери, шампанско и прочие глупости. "принцеси" за един ден. никой и нищо не може да направи някоя жена принцеса, ако не носи в себе си дух. гримът и дрехите са остатъци от барби-мечтите, реалността е потни, размацани и бременни булки.
абе важното е да е съвършено.

<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: съвършенитенови [re: Aлeдap]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано25.01.05 18:58



imame suvurshen virus.
reshih da gi ostavia. da se razvujdat v suvurshenia mi komp. da mi susipvat suvursheno liubimite igri. reshih da mahna suvurshenata mi antivirusna programa.
i da ia zamenia s druga. oshte po-suvurshena..
az tia suvurshenite niakak mnogo gi ignoriram. ne samo v lista. mi na jivo. niamam im ni nai-malko doverie che stavat za neshto. ama nali znaesh . vse niakoi triabva da stoi za ukrasa. ne moje vsichko da e sivo. vse pak pone edna smurt triabva da e bila ne naprazno.
a ti kakvo mi kazvshe? kanish me na svatba li?


...Today is where your book begins The rest is still unwritten...


Тема Re: съвършенитенови [re: eskarina]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано25.01.05 19:37



хахахахахахахах само така!
четох за един пич, който не си слагал антивирусни, ами направо си преинсталвал уиндоуса всяка седмица.

а ходи ли ти се на сватба? сладоледът гарантиран.

<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: съвършенитенови [re: Aлeдap]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано25.01.05 19:58



imam alergia kum svatbi. sladoled moje po vsiako vreme. no ne s vseki ;-)
razvedoh se s notun. ne go stradah tozi put za svoe uchudvane. daje prieh novata antivirusna siakash beshe ot pruv pogled :-))) imam 22 virusa. chudnichko.
vsichko shtoe igri e bolno. i explorer exe-to.
niama da si vzema pouka da znaesh.

...Today is where your book begins The rest is still unwritten...


Тема Re: съвършенитенови [re: eskarina]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано25.01.05 20:01



да, и аз така си помислих за сватбите.

коя е новата щастливка-антивирусна?

<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: съвършените [re: Aлeдap]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано25.01.05 20:29



avg.
shte iztria toia temp file. bez koito windowsa moje i da ne raboti. no kakvo me gree mene skapania windows. vajnoto e da niama virusi nali?!!!

...Today is where your book begins The rest is still unwritten...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.