Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 28.05.24 
Градове
   >> Копривщица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Разгледайте Копривщица тук  
Автор fan_na_grada (непознат )
Публикувано25.10.06 18:17



Здравейте приятели

,

Вероятно информацията, която търсите ще намерите тук:

- богата информация и много снимки от Копривщица



Тема Re: Разгледайте Копривщица тукнови [re: fan_na_grada]  
Авторdownunder (Нерегистриран)
Публикувано26.12.06 16:40



Сайта ти е много хубав, но през този клуб минават много малко хора и ... няма
кой да го популяризира и оцени за съжаление. Харесва ми дизайна - сигурно доста време е отнело да го направиш този сайт.

Няколко препоръки ако може: Тези, които се нуждаят от информация за града трудно сте намират този сайт. Сега всеки използва Google за да търси инфо. Ако аз търся за 'koprivstica' или пък 'koprivstica photos' не ми излиза твоя сайт на първите няколко страници (мойте снимки от Копривщица са на първата страница и в двата случея). Ако сложиш повече текст на латиница/английски предполагам, че Гугъл сте го индексира по добре.
Другото, което исках да кажа , добре сте е ако добавиш информация от/за фолклорният фестивал, който се провежда всяка година в Копривщица. Този фестивал е много популярен и в чужбина.

Това е. Успех. (и не си казвай 'дали си заслужаваше' ; )



Тема Re: Разгледайте Копривщица тукнови [re: fan_na_grada]  
Авторlrena (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 20:18



Здравей, искам да ти кажа благодаря за сайта. Разгледах всичко и много ми харесва.



Тема Re: Разгледайте Копривщица тукнови [re: fan_na_grada]  
Автор Ъпcypд (непознат )
Публикувано16.02.07 19:10



аа, много готино



Тема Re: Разгледайте Копривщица тукнови [re: fan_na_grada]  
АвторSTUFF (Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 17:50



KAK MOGA DA RAZBERA KOLKO STRUVAT KARTOFITE OT KOPRIV6TICA I S KOGA MOGA DA SE SVURJA OSTAVETE MI TELEFON





Тема Re: Разгледайте Копривщица тукнови [re: fan_na_grada]  
Авторhorserider (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 12:34



Чудесен сайт - Браво!





Тема Re: Разгледайте Копривщица тукнови [re: horserider]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 14:13



Това лято минахме през Копривчица. Предишното ми ходене е било преди 20 години. Останах очарована. Много чист, много зеленина, уреден, спретнат, старинното не е комерсиализирано и променено.В сравнение с другите исторически градчета - подпалкански, Копривчица и Клисура ми направиха много силно впечатление.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.