Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Продавам колички ферари- метални  
Автор itttnew ()
Публикувано17.10.06 18:30



Имам 3 колички Ферари от шел, но не са от тази промоция моите са метални не са в перфектно състояние ! Извадени са от кутийките и отдавна се чудя дали да ги продавам та ако ми кажете примерна цена ще съм доволен
Количките изглеждат така http://www.ferrari-modelle.de/Formel_1/1960-1969/Ferrari_156_F1_kl.jpg

http://digilander.libero.it/automobili/ferrari/mod_09s.jpg
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://i4.ebayimg.com/04/i/06/8b/9d/e6_2.JPG&imgrefurl=http://cgi.ebay.at/Ferrari-Maisto-8-Stueck-wie-neu_W0QQitemZ7015661171QQcategoryZ114344QQcmdZViewItem&h=150&w=200&sz=10&hl=bg&start=1&tbnid=ttCJkvTIXuSWbM:&tbnh=78&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dferrari%2Bmaisto%2B%26svnum%3D10%26hl%3Dbg%26lr%3D- сивата



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: itttnew]  
АвторPEPO_TG (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 00:21



Драсни един два реда за мащаба и очаквана цена и също кажи какво им е състоянието!



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: PEPO_TG]  
Автор itttnew ()
Публикувано18.10.06 17:34



мащаба на сивата е 1/39 другите две са 1/35 За цена незнам предложете няква не съм запознат а за състоянието ми по-добре да се видят на живо имат си всички части пружините не са им скъсани...





Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: itttnew]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 22:19



Еххх аз ще пропусна ... не са в моята категория количките аз съм 1/24 инъче са готини. Цена трябва ти да си обявиш и вече ако е много високо хората да се пазарят с теб на прайват. Айде успех от мен и спорна продажба!





Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: Пeтъp]  
Автор itttnew ()
Публикувано18.10.06 23:23



Благодаря за мнението

А може ли да ми кажеш попринцип по колко горе-долу вървят



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: itttnew]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 11:02



Сложи им цена от 5.99$ на бройка и виж какви реакции ще има но мисля, че може да мине време докато се намери някой колекционер в тази област. Например аз купувам моите модели на Maisto в мащаб 1/24 и цените варират между 15-20лв. при това говорим за чисто нови колички. Вече ако е някава концептуална или такава от която има само 2500 копия в цял свяр цените са много по различни, но в твоя случай не е така. Представи си колко Шел-а има по цял свят и колко колички са направени. Не се отказвай ако твърдо си се решил, но може да помислиш дали не искаш да продължиш колекцията си като добавиш модели на Крайслер, Форд, Шевролет, Порше, Ламборгини ... някой хора много се кефят на колекциите си и събирането на модели се е превърнало в страст. От мен толкова ако те интересува как вървят тези модели в чужбина ми пиши, се ще намерим нещо за сравнение но няма смисъл ако питаш мен за 20-30лв. да си разваляш колекцията

!



Тема Re: Продавам колички ферари- метални [re: Пeтъp]  
Автор itttnew ()
Публикувано19.10.06 14:08



Еми попринцип ги имам от няколко години, но проблема е, че няма от къде да си набавям други иначе си ме влече





Тема Re: Продавам колички ферари- метални [re: itttnew]  
Авторmatchbox_fan (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 12:31



Винаги има възможности. Не си потърсил не си намерил :) Аз търся Ферари-та от серията Шел-Класико. Иначе другата серия от 8 Ферарита успях да си ги намеря от интернет за 6 евро за всичките 8, така че цените варират доста. Успех все пак :)



Тема Re: Продавам колички ферари- метални [re: matchbox_fan]  
Автор itttnew ()
Публикувано21.10.06 11:05



А какви пари даваш ца количките от Шелл класико



Тема Re: Продавам колички ферари- метални [re: matchbox_fan]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 14:28



Ако постнеш сайта от който си намираш колички или поне този от който си взел колекцията от тези 8 на ферари ще съм ти признателен,защото и аз си търся нещо по-така. По принцип в магазините можеш да намериш много но не достатъчно. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.