Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 14.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Колекционери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: Пeтъp]  
Авторmatchbox_fan (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 09:01



Ami az gi kupih ot aukciona ebay.com i po-tochno belgiiskata wersia, poneje biah w belgia tazi godina. Tam moje da se nameri na 99% wsichko koeto chowek tarsi - neobhodimo e prosto malko kasmet pri naddawaneto. Az w sluchaia imah kasmeta da bada edinstwen "igrach" i za 6 evro gi kupih. Nedostatak e che poshtenskite razhodi sa golemi do Bulgaria. Pozdrawi.

P.S. Otnosno cenata neznam kakwo da ti kaja. Predi da zamina za Belgia pitah moi poznat za takiwa i mi kaza che moje da mi gi nameri za 4-5 leva, no poneje zaminah i ne se dorazbrahme, taka che neznam.



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: matchbox_fan]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 11:08



Да ти кажа вече адски много време прекарвам пред компютъра да обикалям из страниците на и-бай и ужасно се дразня като видя някой аукцион в който се продават 3 модела от серия на наскар колички в мащаб 1:24 за 12$ и после им хакнат още 32$ за транспорт до тук. Ся почвам да обикалям европейските аукциони ама в Англия примерно пак има много ама адски скъпи ако в УСА са по 10$ то в Англ. са по 7 лири ама скача цената от разликата долар - лира. Ко да ти кажа. Мерси все пак ако попаднеш на нещо интересно напрао пиши на мейл c044105@af-acad.bg ili v skype: peter_tg



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: Пeтъp]  
Автор sraaaaa (непознат )
Публикувано15.01.07 14:55



Проявявам интерес към макета 156 Ф1. Може ли някакъв емайл на който да си кореспондираме?



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: sraaaaa]  
Автор itttnew ()
Публикувано18.01.07 17:24



http://snimka.bg/album.php?album_id=96463



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: itttnew]  
Авторmatchbox_fan (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 22:43



Колко или какво искаш за двете Ферарита модели на старите Формула 1??? Поздрави.



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: matchbox_fan]  
Автор itttnew ()
Публикувано20.01.07 00:28



Предложи цена на wwwrrr@abv.bg



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: itttnew]  
Авторmatchbox_fan (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 12:07



Е защо аз да предлагам като ти ги продаваш. Ти си кажи колкото смяташ, а мен ако ме устройва ще ги взема, ако не здраве да е :)



Тема Re: Продавам колички ферари- металнинови [re: matchbox_fan]  
Автор itttnew ()
Публикувано21.01.07 13:17



По 15






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.