Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 03.05.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема SELO KNEJAнови  
АвторMlRlQN (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 21:33



mnogo sa zle vsi4ki!nai mi e gnus kato trugnat da se razhojdat po ulicite s djapanki(ot 2 lv)i s kalni kraka-auuu-da povurne6!i v tova 4islo ne vlizat starite hora,a to4no mladite-ufff!ili nai-golemiq smqh e kato trugnat v subota na centara-kato zapo4nat da se obli4aaaat-slagat si takiva drehi vse edno otivat na svadba(e-prosteno im e-tova im e nai-golqmoto subitie)i otivat i sqdat na nqkoe kafe-ha-SMEH!!!:)))a kato otide6 na centura-qko cigani!i kvo se prodava-ciganii i nekvi selski raboti-nekvi atributi za dobituka im:))))a te s balnite drehi:)))))SMEH GOLQM!!!golqma e KOMEDIQ!



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: MlRlQN]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 20:21



ами ти какво си правил(а) там? Чакал(а) си някой да ти сложи атрибут за добитък ли? ХА ХА ХА



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: MlRlQN]  
Авторzori (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 02:22



vij ko nete znam no qvno ti poznava6 uj dobre kneja
a tva 4e hodim s japanki ot 1 i 50 po to4no mai ne e tvoi problem a na horata koito nemat pari za po skapi nemoje vseki da ima pari
i nikoi ne slaga balnite drehi za sabota
ti mai 4esto idva6 na kn za da znae6 takiva uj podrobnosti nali



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: zori]  
Авторboba (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 23:57



ei miriqne ti ciganinli si be da ti eba maikiqta,nedei da govori6 taka za kneja 4e 6te ti go nabutam v maikiqti,ako iska6 da se razberem ela do club-haos,da te vidq kakav maj si ili moje i da si jena



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: MlRlQN]  
Автор{sladur4eto_92} (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 20:54



ei marianlisi ebali ta kyv si kato ne si idval v knj are negovori ili ako si idval si pazi mn za tebe 6toto nikoi neiska da te slu6a ako iska6 da mi kajej ne6to namerime v mirkata.ne4e ne6to ma si typ kato na slon gyza i si kuh kato leika.are 4444aaaaa000000 nemam ni6to protiv tebe ma 6to pi6e6 gluposti



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: MlRlQN]  
АвторGalia (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 11:57



Znae6 li pilence,ti mai izob6to ne obi4a6 Kneja.Tova 4e ne q haresva6 li4i,i to ot dale4e.Da znae6 4e i az ne q haresvam,no mnogo q obi4am.Neka ti kaja za6to:za6toto e moqt roden krai.Znam 4e e kli6e,no tova e samata istina.Obi4am Kneja,obi4am i babite po peikite,obi4am i ulicata si-moje da e kamenista i da mi naranqva tok4etata,no ot prolet do esen tam vinagi ima kakvo da si otkusne6-ot zelena djanka do mu6muli.Q se probvai da pravi6 tova v golemiq grad-to tam durveta nqma.Obi4am i tova 4e vseki me poznava i dori i v 3h da mina po ulicite znam 4e nqma da imam problemi,osven ako ne si gi tursq.Ako ti ne moje6 da otkrie6 o4arovanieto na tova malko grad4e zagubata e samo tvoq.Sna4i ti nikoga ne si imal 4udesnite maiski sutrini,4udesnite letni ve4eri i strahotnite zimni dni.Nikoga ne si imal priqteli...tam.Lo6oto e samo 4e turseiki blagopolu4ie horata,iskam da kaja pove4eto persektivni hora ve4e ne sa v Kneja.Az sa6to ne sam tam,no sam jivqla celi 17 godini tam.I neka ti kaja 4e nikoga ne mi e bilo sku4no.Osven tova pazara si nie malak nacionalen praznik-vreme prez koeto da vidi6 naroda i toi da vidi tebe.A kogato se drazni6 na kombionaciqta djapankit,ancung i dunkovo qke -togava ti prosto gubi6 energiq.Az predpo4itam tova pred prosqci,kakvito bi imalo ako be6e GOLIAM grad.I v kraina smetka vseki se obli4a kakto nam,eri za dobre-a ti ne si nikoi za da kritikuva6 tolkova ostro.
Mislq 4e bqh dostata4no qsna.Ta...ako nqkade ne ti haresva-ami prosto ne stoi tam.
Pozdravi:Galia



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: zori]  
Авторti6ko (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 19:54



ei za men kneja s i gotina i tupa no tuk sam roden i na toq mariqn sam mu ebal maikata aide 4ao


Tihomir Nanov



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: ti6ko]  
Авторkurto (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 19:38



ei kvo slo 6a vi eba maikata vie da ne ste ot chikago be ko4ove bezobrazni mar6 deba tiq gule6e koito ima ukuyl ima i ni pri\znava jkoito nqma da go lapa



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: ti6ko]  
АвторCyпepCмpaд (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 22:52



Ei mariqn li si kyf si znam samo 4e si edin iskuruben manaf i pumqr.Grada si ni e mnogo hubav.Ako ti ne haresva napu6tai.



Тема Re: SELO KNEJAнови [re: Galia]  
Авторbeb (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 18:12



Ne te poznavam Gale,no ti praq evalata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.