Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 10.06.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема егати тъпото!  
Автор knejankata (непознат )
Публикувано08.05.07 18:16



вие сте егати комплексарите!
и тези,които са от кнежа и тези,които не са!
вие ГРАЖДАНИТЕ на Кнежа не ви ли е срам да говорите така?баси к'ви хора сте бе!
та вие сте родени тук,как може да казвате,че това е едно село!
ок щом е село вие сте селяни!
а вие дето не сте от тук сте най-големите селяни,които може някога да съществуват!
направо не можах да повярвам,когато прочетох,че сме били ходили са джапанки!
ами ще ходим,щом така искаме!
вас к'во ви интерсува с какво сме облечени и с какво сме обути!
гледайте си вас!
аз съм от кнежа и много се гордея с това!
може да не харесвам града чак толкова,но си го обичам!
радвам се,че съм родена тук,радвам се,че живея тук!
няма значение колко са кални улиците,няма значение колко РОМИ(а не цигани)има в града!
не знам,т'ва е тъпо!



Тема Re: егати тъпото!нови [re: knejankata]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 18:49



i ti si dosta tupa.ne moga da razbera kak to4no haresvash kalnite ulici i t.nar.romi?!to sigurno i sviniata si vika taka-to moje da mi e mrusno i da mirishe,ama nali mi e rodno miasto,obi4am si go,ia da vzema da se ovargaliam v kalta.ina4e i az obi4am Kneju kato rodno miasto,ama v kritikite ima mnogo verni neshta.ako ne znaesh kompleksarska e to4no tvoita pozicia,t.e. da otri4a6 mneniata,koito ne ti haresvat i da se biesh v gardite- "Knejanka,Knejanka!",koeto v su6tnost e umalen variant na "Bulgar,Bulgar!"(spravka-"Bai Ganio",Aleko Konstantinov-ako ne si go 4ela,vzemi go pro4eti,hem e zanimatelno,hem pou4itelno)i taka...dosta neposresdstveno zvu4i6,da ne kaja prostovato



Тема Re: егати тъпото!нови [re: m.markov]  
АвторMoHkA (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 17:37



Ou macko mi ti ot koi grad si?A?100% si ot neko tupo mirizlivo selo,koeto e po-otvratitelno ot na6iq grad.Koi kakvoto i da govori Kneja si e mn hubava :)



Тема Re: егати тъпото!нови [re: MoHkA]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 18:44



blagodaria za nejnoto obry6tenie,4ak se raz4uvstvah.ina4e mirizlivoto selo i grada "vi" 100% syvpadat,6toto sym roden v Kneja,u4il sym tam do 7 klas,nai-dobrite mi i stari priateli sa ottam,imam mnogo poznati i rodnini,kakto i bezbroi hubavi spomeni.tova oba4e ne zna4i,4e sym dlyjen da vyzhvaliavam Kneja do nebesata,da ia gledam prez rozovi o4ila.ako misli6,4e triabva si e za tvoia smetka. 6tom iskash,viarvai si.i taka.ako poznavah mama ti Gen4e,6tiah da pi6a,ama ne ia znam.siguren sym oba4e,4e i tq e nai-hubavata i dobrata mama.aide 4ao,pi6i ako 6te6



Тема Re: егати тъпото!нови [re: m.markov]  
АвторAq (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 04:07



Moito momi4e glei sq kvo 6ti kaja , ako be6e pro4ela komentarite ot temite kato horata, nqma6e da pi6e6 takiva gluposti

,i drugoto koeto e, m.markov si e mnogo prav, neotri4am 4e kneja e hubav grad , za6toto i az sam rodom ot tam i si me kefi mnogo , no naistina si ima i svoite kosuri. Taka 4e da ne ti znae mnogo ustata na tebe koi e selqnin i koi e grajdanin, i ne si misli 4e kato jivee6 v kneja i kato se bie6 v gardite i si mnogo gorda "knejenka" , si ne6to pove4e ot men ili ot nqkoi drug roden v kneja , 6toto i nie sme KNEJENE i ne sam vidqla nqkoi da se oplakva ot tva !!!



Тема Re: егати тъпото!нови [re: Aq]  
Автор knejankata (непознат )
Публикувано10.05.07 12:20



m.markov не знам дали твоята улица е кална,но моята не е!даже си е много добре!живея на хубава улица,в хубава къща!и не ме обиждай!
Монката,не съм ти "мацко" нито те знам,нито те познавам!
Aq-много хора се оплакват!и не съм казала,че си "бия в гърдите,че съм кнежанка"!
и ще помоля да не ме обиждате,че да не почна и аз,щото аз ако почна няма да спра!
айде със здраве!



Тема Re: егати тъпото!нови [re: knejankata]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 15:34



ami i moita ne be6e kalna,daje re sa niakolko,6toto sym v blok,ama pyk dupki ima dovolno.az ne jiveia v Kneja ot edno desetina godini,no kogato moga s udovolstvie se pribiram.i v u4ili6te i sled tova kogato sa me pitali otkade sym,vinagi sym kazval Kneja(6toto niakoi kazvaha saotvetnia golqm grad),taka 4e i az q obi4am mnogo po svoi na4in.izviniavai,4e sym te zasegnal,iavno ne sym razbral pravilno mnenieto ti.ina4e kalni ulici i "romi" ima navsiakade v BG-Sofia,4ernomorieto i t.n.Svestni hora i bokluci sy6to-v slu4aq razmeryt nqma zna4enie(na grada de),zavisi s koi 6te se sabere6.tova me podseti da otvorim nova tema.4ao i vsi4ko dobro



Тема Re: егати тъпото!нови [re: m.markov]  
АвторMoHkA (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 10:40



Az ne pro4etoh nikade nqkoi da te obijda.Ili az sum merjduva,ili ti ne do skiv.Po-dobre idi na lekar :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.