Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 03.06.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:22



da be vqrno,4e e tova-za kutreto.sre6tal sym go nqkyde,no bqh zabravil,4e e kutre "PINKIE".takyv podoben avtor be6e pisal kniga po koqto e BASKETBOLNI DNEVNICI s Leonardo Di Caprio mnogo hubav film,otpredi desetina godini



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:26



a ti do kolko godi6na si jivqla v Kneja?misylta mi e dali znae6 takiva obrazi kato Ko6era,Mydo,Boiko 4aikata(Bog da go prosti)-mnogo smeh



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:35



U turn mai go gledah predi niakolko meseca,no ni6to ne pomnia. tova obiknoveno ozna4ava,4e ne e za men.
za orkestar "kneja" sam 4uvala ,4e e ciganski orkestar.kefi me. mnogo talantlivi. vsiakakva muzika mogat da interpretirat.
6to? da ne bi da ima6 zapisi?
"LITTLE BRITAIN" imam 6 diska. neznam dali go ima v internet,6te proveria.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:39



ot mnogo godini ne jiveia tam.ot tia trimata samo ko6era kato 4e li mi zvu4i poznato



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 17:06



emi toi e i nai-izvestniq ot tqh:)nqmam zapisi na teq cigani,po skoro na maitap be6e vyprosa.znam 4e imat 2 sma6 hita:"Vqtyr e4i,Kneja stene" i "6iki-6iki baba"(koqto mejdu drugoto q 4uh v BORAT-qvno e nekakva ciganska internacionalna)e ne znam togava kak da se posmeq na LITTLE BRITAIN.teb kakva ti be6e ideqta s moq angliiski i LITTLE BRITAIN,kato nqma kyde da go pro4eta?:)



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 17:20



napi6i LITTLE BRITAIN in google i 6te ti izleze BBC comedy show. ima klipove. te sa dvama-edinia e visok i slab-David, drugia e nisak,debel i ple6iv-Matt. gledai tva kadeto se pravat na travestiti. abe nai-dobre si e da ima6 diskovete i sas subtitri e po-lesno.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 17:47



ami blagodarq,ei sega 6te vlqza.kaji nqkoq hubava kniga,osven poznatiq ni Connolly.4ela li si na Joseph Heller CAТCH 22(PARAGRAF 22) ili nqkoq druga.men mnogo mi haresva stila mu.toi ima5-6 knigi.pove4eto sa interesen vid satira,malko absurdna



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 18:13



ne sam 4ela ni6to na Heller. imena mnogo ne pomnia, poslednata,koiato pro4etoh be6e "papillon"-peperuda ot frenski,za edin deto uspial da izbiaga ot zatvora niakolko pati,po deistvitelen slu4ai. ne pomnia na koi. sega 4eta "cosanostra". liubimata mi e "lolita" na vladimir nabokov.



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de!нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 11:13



ami az ne moga da kaja ednozna4no koq mi e liubimata,no Lolita q imam v nas,4el sym q, inaistina e mnogo stoinostna.i filma biva - s Jeremy Irons.az dosta otdavna ne sym po4val nova kniga,trqbva da si sedna na g.....vlqzoh v LITTLE BRITAIN-izglejda obe6tava6to,no zvuka na lap-topa e slabi4yk,ta trqbva da se zaslu6vam.haide,4e dnes 6te byfe malko po-trudno za pisane,4e na4alnicite 6te sa tuk sled malko i 6te polzvat komp-a.pi6i



Тема Re: koi kvi djapanki nosi , ako nosi de! [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 12:49



za little britain ako ima6 poznat ,koito da hodi do anglia kaji mu da ti gi kupi. az za 6-te dadoh okolo 120 lv. gledam gi mnogo 4esto i vinagi mi e sme6no. neznam,moje i da gi zapi6em.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.