Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 23.05.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 17:12



ami te nali sa manekeni, moje da ne iadat hliab. 4etoh , 4e i ti si bral kukuruz edno vreme. i az malko. be6e mnogo trudno. :) pone znaem ot kade idva hliaba.
a goram bregovic i emir kusturica haresvat li ti?
angliiski govori6 li?
hahahah az sam kato edna 6eherezada, postoianno ti razpraviam niakakvi istorii..



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 18:09



tova za hlqba(4e ne qde)be6e dobro!verno 4e sigurno qde lukanka i file bez hlqb-my4i se zavaliqta.ina4e nie s kukuruza po-skoro sme videli otkade idva furaja,to golqma faida!ama ni6to,moje da e za dobro:)haresvam gi razbira se Bregovi4 i Kusturica.na Kusturica pyrvo gledah UNDERGROUND,posle 4ERNA KOTKA...,i tretiqt e ARIZONSKA ME4TA.ami kvo da ti kaja,pokazva nagledno kak se pravi kino,za koeto znae celiq svqt,bez da reve za pari kato na6ite tvorci i bez tehnite jalki intelektualni napyni(t.e.nqkoi na6i filmi,nai-ve4e sled 90-ta,samo rejisiorite si gi razbirat)CIGANSKO VREME i ostanalite mu filmi ne sum gi gledal,no ne se symnqvam v tqh.ina4e zabravih da ti kaja,4e mnogo haresvam filmite na David Lynch,ni6to 4e sa mnogo obyrkani,da ne kaja 6a6avi.tqh mai sym gi gledal vsi4kite.angliiski sym u4il v podgotvitelen klas(sredno po 4 4asa na den) i do 12klas,ve4e na malko po-razredena programa.razbiram go dobre,no ne go govorq tolkova dobre,za6toto nqmam praktika,ama moje da me probva6:)na rabota sym do 19 h,4akam otgovor



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: m.markov]  
Автор aiwii (emi na )
Публикувано17.05.07 18:53



eto me !

ne sam se izgubla , re6ih da si po4ina nqkolko dena ot vsi4ko daje i ot kompiutura , gledam imate interesna tema na razgovor .



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: aiwii]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 19:53



prikazvame si. moje6 da se vkliu4i6 i ti kadeto ti haresva.



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 20:13



izviniavai, ne mojah da otgovoria predi 19:00 4asa, pluvam sledobed.haresa mi tova ,4e znaem ot kade idva furaja.haha
na David Linch se se6tam samo za Twin Peaks, no 6te gi proveria i ostanalite.
toia video klub tuk do nas e malko beden na filmi,6te mi otneme malko vreme.
6te te izpitam po angliiski utre po obed.



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 11:17



4akam s trepet kato pyrvoklasnik da izleza na svoeobraznata dyska:)



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 11:58



ami na Lynch sa TWIN PEAKS:FIRE,WALK WITH ME(igralen),WILD AT HEART(divo syrce),LOST HIGHWAY,MULHOLLAND DRIVE,BLUE VELVET(a,v4era izlygah-nego mai ne sym go gledal)i nekakyv GUMENA GLAVA-ama toi e tolkova 6a6av i psiharski,4e edva stava za gledane.i v moita kvartalna videoteka nqma golqmo raznoobrazie,no ako im pory4a6 nqkoi film go nosqt ot nqkakva druga tqhna videoteka,taka 4e si namiram kato se setq za ne6to.naskoro gledah taka 4ERVENIQT DRAKON(predistoriq na MYL4ANIETO na AGNETATA),4e otdavna go tyrseh- s Edward Norton i drugi silni aktiori.i 4estno kazano pove4e mi haresa ot HANNIBAL



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 12:48



dnes ne sam v nastroenie. niama da te izpitvam.



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er?нови [re: ferrari]  
Авторm.markov (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 13:20



mnogo jalko,no nqma ni6to.4akam da ti doide muzata da napi6e6 ne6to,za6toto e interesno da se govori s teb.haide dano byrzo da ti se povi6i nastroenieto



Тема Re: kakvo 6te pravite v petak ve4er? [re: m.markov]  
Авторferrari (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 15:04



v sabota i v nedelia 6te pi6e6 li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.