Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 17.06.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Познавате ли Калина Михова?  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:57



Здравейте! Познавате ли Калина Михова? Има 2 сестри.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 11:43



poznavam Valio Mihov-pleshiv,s peruka,ima mnogo dobra dashteria,Miho Mihov,deto beshe na4alnik na Gen.Shtab na armiata da i ne e deda,ili?



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 16:20



Ммммм, не е тя.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 17:02



mnogo jalko,ma niama nishto.zna4i e nikoia druga pariasnitsa,samoten.udari si edna 4ikia i si nemai problemi:)



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 18:52



Ами бях с нея около 2 години и половина. Но ме заряза просто така, без да и мигне окото. Дори не ми вдига телефона като и звъня. Аз я обожавах, ама какво да се прави, такъв е живота. Пожелавам и да си намери някой, който да я обича повече от мен.





Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 13:34



moje da e namerila niakoi s po-golem ui,samoten.kvo da pravish,takuv e jivota-surav i korav.s 2 dumi - bi i maikata



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 13:38



Ами от общ приятел разбрах, че не си е намерила некой с по-голем уй. Както и да, ще се оправя все някога.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторнeнacитнa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 21:48



По-голям от колко?Ти какво предлагаш?



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: нeнacитнa]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 11:54



19 sm jivo meso-ama na koi go predlagam?



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
Авторнeнacитнa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 16:11



предложи го на майка си това пишле,аз питах самотен 32



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
Авторнeнacитнa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 16:13



така се смях на тези мижави 19 см. та обърках,исках да напиша "самотен23"



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 18:08



e iavno bashta ti te e cepil s 32sm ta se burka6



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
Авторнeнacитнa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 21:20



на баща ми е 36



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: нeнacитнa]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 22:02



Здрасти. Тези дни бях на работа, та не съм писал. Ами не знам, може би нямам да предложа кой знае какво. Не е ли валидно правилото, че не е важно количеството, ами качеството. А вие двамата добре се изпокарахте.

Айде, чао засега, със здраве и умната. И по между другото съм от София. Не съм от КнежЪ. Девойката е от там. :)



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 18:04



Ами не знам какъв му е случая на момичето. Аз за човек, който не познавам не мога да говоря такива неща.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторнaнacитнa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 21:04



до тук всичко е вярно което пишете,извинявам се за обидите



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: нaнacитнa]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 15:10



e izviniavam se i az,to i bez tova pove4eto biaha v shegovit ton.aide i ako ima neshto pishete,4e mi beshe interesen razgovora s vas



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 18:17



Здравейте. Днеска се опитах да се сдобря с нея, но без успех. :( Пратих и СМС, че след малко ще и звънна да ходиме на кафе да поговориме. Получих рапорт, че съобщението е получено. Звъннах и след 5 минути... Беше си изключила телефона. Написах и после че искам поне да ми каже защо ме зарязва. Поне това ми дължи за 2 години и половина, но не. Аз много държа на нея, но не го оценява. :( Чудех се утре дали да не отида до тях, ама щом не иска дори телефона да ми вдигне няма смисъл да се унижавам повече. Чао, поздрави.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторнeнacитнa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 11:31



Тя в София ли е?



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 12:06



i az mislia,4e ni6to niama da spe4elish,ako prodaljish da ia tursish,kakto kazvash - da se unijavash.nai - mnogo da spe4elish prezrenie ot neina strana.taka 4e iavno neia si zagubil,tejko ti e dokolkoto razbiram,no zapazi dostoinstvoto si



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторMALKATA (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 16:09



ami az ne q poznavam......dori si nqmam i napredstava koq, no istinski ti sy4ustvam,za6toto naskoro i na men se slu4i ne6to podobno....zarqzvat te i to bez obqsnenie

kakvo im pre4i da ti go kajat direktno v o4ite ili sled kato sa tolkova strahlivi pone s sms.......e ni6to 6te se opravi6...i se pak vesel praznik i NAZDRAVE:))))pppp



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 10:43



Здравейте. Ами тя е в София. На квартира. Иначе аз на "празника" отидох и я потърсих. Знаех, че ще страдам, но поне исках да ми каже всичко в очите. Каза ми, че единственото нещо, което вече изпитвала към мен било съжаление. Много мило от нейна страна. И се разплака обаче. Аз на 14-ти празнувах, че сме сряда. Нито Св. Валентин празнувах, нито Тр. Зарезан. Все пак не всеки ден сме сряда, нали? Чао, поздрави.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
АвторVoajorka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 15:42



Самотен,няма нужда да уточняваш ,че не си от Кнежа.Ами че то е очевадно,демек-личи си по самото изразяване.Нашият диалект е уникален и неповторим-никой от "вън" не може да го прихване


А относно бившето гадже-не се коси,макар че ти е много гадно сега.Човек,който няма достойнството да ти каже в очите защо вече не иска да е с теб не заслужава любовта и страданието ти!.Пожелавам ти нова,по-истинска и по-изгаряща любов.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Voajorka]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 15:49



Ами и ние софиянците си имаме особен диалект малко. Вие например казвате особени думи, поне моите хора де "маке, мигар". А ние софиянците вместо "направих" казваме "направи'х". С едно такова наше си странно ударение. ЕЕЕ, поне ми каза, че не изпитва нищо друго към мен, освен съжаление. Нали пак е нещо...





Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
АвторVoajorka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 15:52



Не ми изглеждаш смотан

.Ще си намериш много по-добро момиче. Успех



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Voajorka]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 16:29



Ами от хората, които познавам всички ме уважават. :) Никой от тях не ме мисли за "смотан", или пък нещо такова. Нищо, че слушам малко "нестандартна" музика за повечето хора. Метъл, нео метъл, алтернативен рок. Е и други има. Айде, чао засега. Че съм нощтна. :(



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
АвторVoajorka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 17:45



лека работа,аз свършвам вече





Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Voajorka]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 14:03



Ммм, с какво свършваш? :Р Малеее, това да ти идват майстори вкъщи СИ Е МАЙКАТА!!! Вчера идваха 2-ма да ми "обръщащ" дограмата (замазването около полиуретановата пяна) е такава кочина направиха да не разправям!





Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 15:43



ha-ha,i az se zamislh nad mnogozna4itelnoto "sega svurshvam" na voaiorkata,no kato blagovazpitan 4ovek se vazdarjah da pisha.ina4e 4e maistorite "si ostaviat racete" vinagi taka e,no si prinuden da polzvash uslugite im poniakoga.te sa sas specifi4na psihologia,neshto kato shofiorite na reis,taxi,TIR i t.n.-tunki jiteiski filosofi:)aide vsi4ko dobro i pishete



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: tsruf]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 20:12



Здрасти. Значи вчера ходих да оправям един компютър, който произволно се рестартираше. Преди това "специалисти" го преглеждали и не можали да открият какво му е. И аз доста си поблъсках главата. Пуснах му една програма за тест на рам паметта.Оказа се, че рам паметта му беше дефектирала. Отидохме до нас да взема една плочка от моите, сложихме я на онзи комп. и заспа.Та днес момчето си купи нова памет и компютъра си проработи без грешка. Прибах се с такси вчера. И за заговорих със "стотинкаджията". Оказа се, че сме съседи и дори предложи да ме черпи. Имало и свестни бакшиши, ама са рядкост. Лека вечер и със здраве.





Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
АвторVoajorka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 10:47



Здрасти!

.Свършвах ...с работата .Друготоне го правя обществено достояние чрез форумите. izchervqvam se] А за майсторите -просто нямам думи.То народа си го е казал-: "Когато мразиш някого-пожелай му майстор да му влезе в къщата "[



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Voajorka]  
АвторCaмoтeн 23 (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:50



Хай. Сигурен съм, че тя ми ги е пожелала майсторите! :P Аз след малко трябва да заминавам на работа, колкото и да не ми се иска. Айде, ще казвам чао и до ново писане.



Тема Re: Познавате ли Калина Михова?нови [re: Caмoтeн 23]  
Авторtsruf (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 17:26



losho nema.ti mojesh da i pojelaesh da i padne komina i da i ponikne shtir(vid plevel)v mazata,ama nedei,nali si jentulman:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.