Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 17.06.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kneja  
АвторMirian (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 19:12



leleeee,nqma po-prosti hora ot knejani !!! Vsi4ki sa pod vsqkva kritika! I nali znaete-prostotiqta i selqniqta hodi po horata,a ne po jivotnite!!!



Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 10:29



Mnogo si prav za tova,i vupreki 4e sum ot Kneja za sujalenie e taka,dobre 4e ne jiveq v tva tupo selo za6toto ina4e 6tqh da se se zduham totalno i da zatupeq



Тема Re: Knejaнови [re: .....]  
Авторsindel (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 12:25



zashto da e tapo v kneja,nqma li kade da se razvlichate-diskoteki,zavedeniq,i az sam ot malak i tap grad-gorna orqh,razkajete kak e pri vas



Тема Re: Knejaнови [re: sindel]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 14:36



Незная защо имате толково лошо мнение за Кнежа. Аз съм родена там и макар и да не живея от 21 години в този град, винаги се връщам с голямо желания и обич в него. Може би в Кнежа съм прекарала най-хубавите си години от живота. Днес не всичко е хубаво в него, особено за младите хора - няма къде да работят, няма достатъчно развлечения за тях. Но нека на тези на които не и харесва там да напуснат града и да си търсят щастието на друго място. Пожелавам на всички от все сърце да го намерят. Обичам този град.



Тема Re: Knejaнови [re: Cилвия]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано21.11.05 13:24



Аз от 10 г. вече не ходя редовно там, откакто почина баба ми и продадохме къщата, но съм прекарал всички ваканции от І-ви до ХІ-ти клас там и имам чудесни спомени.
Вярно е, че простотията не е малко, но къде тя не преобладава? В София поне е предостатъчно. В Търново, където съм учил, също е доста. За други градове не зам, но едва ли е различно.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Автор 896698T2xtYXNoaQ== ($8.50 winner)
Публикувано23.11.05 14:24



това е заради сянки


The great God of F1,Belot and Utopia

Тема Re: Knejaнови [re: 896698T2xtYXNoaQ==]  
Авторsasho_metallico (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 17:30



Mirian ли си кво ли си... или не си ходил(а) по други градове, за да видиш там кво е или си си тъпа по рождение...



Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Авторknejanin (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 18:11



Ei Mariane mn si tab be bratlee.....



Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 20:42



нееееееееее!!!!!!
това не е вярно може да живеем в малък град , но бием всички градове
на спорт и култура
тук живее Галабин Боевски шампион по вдигани на тежести
Никол Стонева шампионка на българия по карате
ТОВА НЕ Е ЗАБУТАН ГРАД!!!!!!!!



Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Авторkintaro (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 14:33



Marian4o ami sledovatelno ti si jivotno ! ! ! ! ??????[image][/image]



Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Авторhalfblood (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 08:38



ei skapaniak tva vob6te ne tap grad we!!!!!!!Mn si zle!!!!!MArian tap si kato pan!!!!!!!




Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Автор patho_patho (непознат )
Публикувано02.04.06 16:47



А бе готин.Избяга ми едно прасе от селската кочинка.Не ми е жал за него защото беше много просто и тъпо.Та дате питам да не би да си ти?



Тема Re: Knejaнови [re: patho_patho]  
Авторzoza (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 22:21



ei puek napalni si gaza s barut,zasili se i se udari v edna stena i da te nqma oligofren nedodqlan,ebati planinskiq gazogadeli4ka4



Тема Re: Knejaнови [re: patho_patho]  
Авторpiratcheto (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 14:10



Mnogo ste prosti.Kato ne vi haresva v kneja se mahnete be pustinqci...mai prostite ste vie



Тема Re: Knejaнови [re: sasho_metallico]  
Авторpiratcheto (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 14:13



Bravo Sasho..mnogo si prav tiq det se smqtat za"moralno izviseni"sa prosti kolkoto moje da svirne vlaka!Zashtoto dobre vaspitan chovek nqma da sedne i da pishe takiva neshta...taaa koi sa prosti sega a???





Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
АвторPaola (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 07:20



Kneja e edin ot nai -hubavite gradove v koito sam bila rodena sam i jiveq v Pleven no kaka mi jivee v kneja ot nqkolko godini ot 3-4 godini si hodq sqko lqto horata sa mn pe4eni, golemi veselqci a gradat e super pozdrav za vsi4ki s ivana - nie sme nomer 1





Тема Re: Knejaнови [re: Mirian]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 05:57



Ne te znam kakav si, no mnogo sorry ne slaai vsi4ki pod edin znamenatel. Hva6tam se na bas, 4e ima po porsti hora ot nas. Ima nqkoi afrikanski horica, koito dori ne znaqt kakvo e u4ili6te. I o6te ne6to - akone moje6 da kaje6 n6to hubavo po dobre ni6to ne kazavi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Knejaнови [re: .....]  
АвторKИKO (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 10:24



А бе то наистина в Кнежа живеят много прости хора. Че вие не можете да пишете с български букви, а тези които са се опитали писанията им гъмжат от правописни грешки. Трябва да четете, ама много да четете!!!Успех!



Тема Re: Knejaнови [re: *]  
Авторboli me kyry (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 14:21



vie kvo si mislite 4e samo v kneja xora sa zle,4e samo v kneja ima xora koito nexodqt da u4ili6te,po4ti navsqkade e taka po prostata pri4ina 4e xorata nqmat pari i vmesto decata da xodqt na u4ili6te te pomagat da iskarat nqkoi lev za da mogat da prejiveq.tolkova li e slojno da go rezberete



Тема Re: Knejaнови [re: boli me kyry]  
Автор axhihixahihiaxhiax (непознат )
Публикувано02.08.07 23:49



taka e!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.