Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 23.06.24 
Градове
   >> Кнежа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Чудесата на Кнежа!  
Автор falkenbach (pathological)
Публикувано27.03.04 19:50



Кнежъ е известна с мнгото си чудеса. Тъй като мойто село е Долни Луковит или както му викате Лонг Бийч не знам подробности за всяко от тях, но поне ще ги изброя:
- ограбиха полицията
- изгоря пожарната
- валяк сгази човек
- поп коли зет си
- двама умреха от преяждане

мамицата му имаше още но ми излезоха от главата

Страста към разрушение е творческа страст!


Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано08.04.04 23:02



какво е кнежа?


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано17.04.04 03:36



Не забравяй гвоздея - самолет се сблъска с каруца... За другите не знам дали са верни (освен, че изгоря пожарната), но това е факт!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: Black Wolf]  
Авторvishia (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 12:02



nqkoga kmetskata volga e padnala v barata krai avtogarata.
no prez poslednite 10god. i drugi МПС gi spoletq su6tata u4ast.to za tiq 4udesa si ima i cqla pesen ''ti znae6 li aga''.ako se interesuva6 za pove4e slu6ai tazi pesen,6te ti xaresa.



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: vishia]  
Авторkonfeta (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 23:35



Sladuri,tova sa gradski legendi.Samo ne mi kazvaite,4e vjrvate v djdo Koleda.



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: konfeta]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано20.05.04 23:00



Само дето тези неща са верни! Аз лично познавам човека, блъснал се с каруца в самолета.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: spider4o™]  
АвторDon_Dido (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 10:14



ei spider4o li si minder4o li si kak moje da si takava kuha leika,a?to biva biva da ima maloumnici ama takiva kato tebe sa rqdkost 6te trqbva v 4ervenata kniga da te vpi6em



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: Don_Dido]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано10.06.04 15:30



ще ти дам турбо курвооооо






Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Автор ®™™® (2stroke power)
Публикувано29.06.04 23:32



баси тва е 7-то чудо на света!

Risto in Blue Traby is passing trough


Тема прав си това го забравихнови [re: Black Wolf]  
Автор falkenbach (pathological)
Публикувано20.07.04 14:04



верно е най-култовото!
абе то целия район там си е такъв!
четох една книга ' От Искър до Огоста' та там пише че някакви българи от банат навремето искали да се заселят между Кнежъ и Долни Луковит. Познай какво става. наште изроди се въоръжават с вили и мотики и ги прогонват!




Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Автор the man (непознат )
Публикувано28.07.04 20:20



i ti li si ot kneja?



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: ®™™®]  
АвторC. Бapyтчиeв (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 09:36



Искаш да кажеш 8-мото



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: the man]  
Автор falkenbach (pathological)
Публикувано30.07.04 17:53



мне макар част от рода ми да е оттам. има нещо кнежко у мене




Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Автор TOO COMPLEX FOR HUMAN (полу-глот)
Публикувано31.07.04 05:38



не се ли казва кне женско?



Usted habla espanol?
Vous parlez francais?
Sprechen Sie Deutsches?
Parlate italiano?

Тема Re: прав си това го забравихнови [re: falkenbach]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано01.08.04 15:34



Е, как - то е за земъта! Ше ги гонат я!

И този с каруцата го познавам!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема на тоя с каруцатанови [re: Black Wolf]  
Автор falkenbach (pathological)
Публикувано04.08.04 22:44



много поздрави да му предадеш и да знае че си има много фенове




Тема Re: на тоя с каруцатанови [re: falkenbach]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано07.08.04 13:43



Ами не знам дали е още жив. той беше възрастен човек преди 20 г.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
АвторФeнka (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 19:44



За Кнежа мога да напиша романи.Аз не съм от този град,но познавам доста хора още от далечната 1989 година.Тогава имаше много силни хора на деня.Някои от тях вече не са между живите.Имам предвид Павлин Дунчев - лека му пръст на този хубав човек.Наистина съм съгласна с вас , че там имаше много чудеса,обаче предпочитам да не им давам гласност/не че никой не знае за тях/Продължавайте в същия дух.Вие от край време сте си луди глави!!!



Тема 4udesata izvan Kneju!нови [re: falkenbach]  
Авторwebby (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 16:30



super ma4no mi e za kupona i xoricata v Knej/a!jiviax 2 godini tam!super iako mestence!malko samo deto zaciklix ,no tova se opravia s vremeto!lo6oto e samo 4e ve4no te goni edin bel bus!xa-xa- xorata deto znaiat Ani ot sf!te znaiat za6to!sega jiveia v anglia iu4a i ba4kam-EBAVA MI SE LELIA MI DA GO EBA!NO LIATOTO SI IDVAM 4AKAITE ME........I OSTAVAM DA SE NAJULIA ZA PANAIRA!EI POZDRAVI OT MEN I AKO NEKOI SE SETI KOIA SAM PI6ETE MI webbyto@abv.bg
kisses Ani(sf)(uk)



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: Фeнka]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано20.11.04 15:08



кажи нещо де не ни лишавай от някоя любопитна случка




Тема Re: 4udesata izvan Kneju!нови [re: webby]  
АвторThe maniac (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 21:37



Ha... az te poznavam.Kato se sabirahte v detskata,i az idvah po niakoga.

Ta za karutzata:Tova e stanalo predi dosta vreme.Vaprosniat 4ovek e minaval prez pista,i v tozi moment se e prizimiaval samolet.Otnesal e konia,no 4oveka e otzelial(daje ni6to mu e niamalo).

Moga da vi kaja edna ot nai novite iztorii za kneja:Edin ot mahalata hvanal kotkata na saseda da mu iade galabite.Polial ia s benzin i ia zapalil.Kotkata izbiagala i uti6la kam plevniata mu.Zapalila ia i izgoriala.



Тема kopele da beнови [re: The maniac]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано25.11.04 20:56



оставаше да се е влязла в къщата му:)




Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: konfeta]  
Авторiv4eto (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 12:03



da be da legendi az sym ot kneja i popa ni vozi macki otzad na motora



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: iv4eto]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано06.05.05 09:41



tebe wozil li te e?



Тема 6-от чудесата не Кнежанови [re: falkenbach]  
АвторRASTURENlQ (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 10:42



До колкото знам чудесата на Кнежа са следните:1.Открадналиса печката в полицията.2.Валяк е прегазил човек.3.Линейката е блъснала човек.4.Пожарната се е запалила.5Самолет е блъснал каруца.6.Черна волга е летяла.И за последното сега не се сещам,но тези се пееха в песента.А по повод на Кнежа......от ранното дество си спомням много случки и хора които "избягаха"от Кнежа:((((((много от тях са тук в София и на много от тях им се чува думата :))))няма да изброявам по именно охранителите за които се носят легенди тук и за собстжениците на 1 от големите хотели в София:))).В момента в Кнежа няма много,много живот няма предспектива за развитие,няма заводи.....и маи вече умира:((((((.Не искам да започвам да пиша предимствата ни и недостатаците ни защото са много и няма да ми стигне "мастилото":))))),но само ще вметна,че такова животно няма и не се е раждало.Това лято ще си отида и ще растърся града от купони.Не вярвате ми!!!!Ще се чуе :))) и ще се види.На всички Кнежене пожелавам -мека и приятна зима:)))Всички знаем каква е зимата там....



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Авторi_vento (Нерегистриран)
Публикувано22.12.05 13:13



99% gluposti rasish



Тема Re: 6-от чудесата не Кнежанови [re: RASTURENlQ]  
Автор don_flo (Победител)
Публикувано11.01.06 18:53



Бах мааму.. заинтригувахте ме... ше зема да го посетя тва Кнежа... ако се не лъжа беше некъде в северозападна България...

All I want to do is have a little fun before I die...


Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: i_vento]  
Авторextrema (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 21:35



Kneja e super



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: iv4eto]  
Авторkatilkoto (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 21:26



kakvo za mi6o popa be - ta tova ne e li orednoto 4udo?



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: the man]  
Автор sasho_metallico (плашипутарник)
Публикувано20.05.06 18:02



Некъв си заклал прасето в стаята :>



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: extrema]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 12:15



davigo na4ykam vav smotanoto selo



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Автор galena-2 (непознат)
Публикувано30.05.06 12:00



Neka da vi kaja poslednoto 4udo.Hodih si predi nqkolko dni i go nau4ih.Ne e nikak smen6no,no e 4udo- policai spira katafalka.Koito ne vqrva da mi pi6e.Tova mi go kaza samata da6tera na pokoinika,koqto mi e priqtelka.
Boje,kolko 4udesa ima v Kneja,Boje....



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: galena-2]  
Авторkatilkoto (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 17:38



a kolko li o6te neznaqm?



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: galena-2]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано05.08.06 18:38



Коя катафалка? Аз помня само една с коне? да не са минали на автомобил?



Случаят с валяка - син сгазва баща си с валяк...

А тоя дето се блъска с каруца в самолета е Велик Бонов Гугьов.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
АвторKнeжъ (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 23:08



Кмет стреля своя зет със пистолет





Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
АвторKнeжъ (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 23:12



Честит панаир на всички кнежане НАЗДРАВЕ!!!!!!





Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: BlackWolf]  
АвторKнeжъ (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 23:38



Поп Мишо върви по бира и се чуди как в корема си побира каса бира!Това е най- якия поп , а не поп Цветан кадето само мрънка и вече за нищо нестава. Всяко нещо със времето си!Който познава Мишо вярвам , че ще го потвърди





Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: Kнeжъ]  
АвторToTo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 12:03



Здравейте всички кнежане!
Роден съм в Кнежа, майка ми и баща ми (потомствени - дето има една приказка цяла Кнежа ми е рода!) се преместиха да живеят във ВАРНА през далечната 1974, но връзката ми с това прекрасно място ще остане за цял живот - колко хубави ваканции- то не бяха басейни, язовири и дискотеки - вечеринки и сбирки по градинки, дискотеки и летни кина - най-хубавите пуканки и сладолед, а бозата с понички или бишкоти беше върха.
Винаги съм се гордял с произхода си и ако някой мой съученик попадне на това със сигурност ще се сети за кой става дума.
Мога да ви уверя, че всички чудеса за Кнежа са верни! Суровият климат, тежкият селски труд и голямата безработица създадоха от нас хора борбени и желаещи да бъдат над всичко. За това съм горд, че съм от Кнежа, макар, че почти целият си съзнателен живот съм прекарал на друго място.
Вече ходя доста по-рядко там, много хора вече не могат да ме познаят кой съм, че дори май един път щях да ям едни шамари на изпроводяк. Но такъв е живота- някои растат, други остаряваме, макар че младежкият дух е още в нас.



Тема ТАМ В ПАРИЖ ИМА БЪЛГАРИ ДЕТО СА ЩЕЛИ ДА ПРАВЯТ АТЕнови [re: falkenbach]  
АвторЧOЛИ БOЛИ - ШBEЦИЯ (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 02:09



ТАМ В ПАРИЖ ИМА БЪЛГАРИ ДЕТО СА ЩЕЛИ ДА ПРАВЯТ АТЕНТАТ СРЕЩУ ДЕ ГОЛ ПРИ ПОСЕЩЕНЕИЕТО НА НЯКЪКЪВ СЪВЕТСКИ РЪКОВОДИТЕЛ !

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=126838#msgs

СТРУВА МИ СЕ ЧЕ ЕДНА ОТ ТЕЗИ Е БЪЛГАРКАТА МИЛКА ..............

НЯМА ЛИ НЯКОЙ ДА НИ СВЕТНЕ В ТАЗИ РАЗРАБОТКИ ТЕ ОТ КОЙ СА БИЛИ ?

ПРОСТО ПИТАМ !

КАТО ВАДЯТ ДОКУМЕНТАЦИЯТА ДА Я ВАДЯТ ЗА ВСАИЧКИ !

ТА ГЕОРГИ КОСТАНТИНОВ ПОЛУЧИЛИ ЛИ СИ Е ДОСИЕТО И КАКВО ТОЧНО, ЗАЩОТО НА МЕН НЕ МИ ГО ДАДАХА !

АЗ СИГУРНО СЕ РАЗРАБОТВАМ ОТ НОВИТЕ ЮДЕЙСКИ ЦЕНТРАЛИ ДЕТО МЕ ПРЕСЛЕДВАТ СЕГА ПО УКАЗАНИЯ НА САЩ !

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ
ШВЕЦИЯ





...........................

НЯКОГА СЕ УВАЖАВАХА ТЕРОРИСТИТЕ ОТ ЗАПАД

Автор: STEFAN D-R D TCHOLAKOV-SVERIGE
Получено на: 15 Март 2007 00:41

ДРУГАРИТЕ ОТ САЩ СА ХАРЕСВАЛИ ТЕРОРИСТИТЕ !

ВЪВ БЪЛГАРИЯ СЪЩО СА ПРАЩАНИ ТЕРОРИСТИ И ШПИОНИ ДА ПОДРОНВАТА ДЪРЖАВАТА !

ТАКИВА ТЕРОРИСТИ СА И ТУРСКИТЕ ХОРА ДЕТО ПРАВИХА НОМЕРА ПО ГАРИТЕ, ЗА ДА ДАДЪТ ГЛАСНОСТ НА ЗАПАДА ЗА ТЯХНА ЗАЩИТА .... НАЛИ ТАКА БЕШЕ !

ЩОМ КАТО ИМА ТЕРОР ЩЕ ИМА И ТАКИВА ХОРА !

ДАЛИ ОБАЧЕ ГЕОРГИ КОНСТАНТИНОВ Е ДЕЙСТВАЛ ПО СВОЕ РЕШЕНИЕ ТОВА Е ВЕЧЕ ДРУГ ВЪПРОС И НА КОЙ Е СЛУЖЕЛ ТОВА ПАК ДРУГ ВЪПРОС !

СЕГА ЗНАЧИ ТОЙ ИМА МНОГО ГОЛЯМО ТАЙНО ДОСИЕ, А ТОЙ НЕЗНАЕ !

АМИ АЗ ТОГАВА КАКВО ДОСИЕ ИМАМ В ЗАД ГРАНИЦА, КАТО ИМ ПАЛНАХ НА БЪЛГАРСКИТЕ НОВИ ДЕМОКРАТИ ПОСОЛСТВОТО ЗАЩОТО ИЗПОЛЗВАТ КОМУНИСТИЧЕСКАТА ИНФОРМАЦИЯ ДА МУ УНИЖАВАТ В ШВЕЦИЯ !

ЕТО ЗАЩО СЪМ МУ ЕБАЛ МАМАТА НА ТОГАВАШНИЯ МИНИСТЪР ПРЕСЕДАТЕЛ КАРАЛ БИЛД ДЕТО СЕГА Е ВЪНШЕН МИНИСТЪР !

ЩОМА КАТО НЯМАТ УВАЖЕНИЕ КЪМ ЧОВЕКИТЕ ПРАВА И ПОДПИСАЛИТЕ МЕЖДУНАРОДНИ ДОГОВОРЕНОСТИ ЩЕ ИМА ТЕРОРИСТИЧНИ АКТОВЕ !

ПО-ДОБРЕ В ЗАТВОР ОТКОЛКОТО ПРЕЧУКАН ОТ ТАЙНИТЕ СЛУЖБИ И ТЕХНИТЕ ПЛАТЕНИ УБИИЦИ В ЧУЖБИНА !

СЛЕДВА ОТМЪЩЕНИЕ И ЗА ТАКИВА ПРЕСТЪПНИЦИ ДЕТО СЕ ПОДГОТВЯТ ЗА ПОДОБНИ ДЕЙСТВИЯ !

ОКО ЗА ОКО - ПО ЮДЕЙСКАТА РЕЛИГИЯ ДЕТО НИ СЕ НАБИВА ОТ САЩ ЗА ДЕМОКРАЦИЯ !

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ
ШВЕЦИЯ

........................

СМЪРТ ДА ПРАЩАТ Б-СКИ ВОЙНИЦИ ДА УБИВАТ
Автор: STEFAN D-R D TCHOLAKOV-SVERIGE

Получено на: 15 Март 2007 00:32
СМЪРТ ДА ПРАЩАТ Б-СКИ ВОЙНИЦИ ДА УБИВАТ

http://www.n-tv.de/video

СЪД И СМЪРТ ЗА ПРЕСТЪПНИЦИТЕ КОЙТО ВЕЗЕМАТ РЕШЕНИЕ ДА ИЗПРАЩАТ БЪЛГАРСКИ ВОЙНИЦИ ДА УБИВАТ В ЧУЖБИНА ЧУЖДИ ГРАЖДАНИ ! ТОВА Е МЕЖДУНАРОДЕН ТЕРОРИЗЪМ !

СЪД И СМЪРТ ЗА ПРАВИТЕЛСТОТО КОЕТО ПИЕМА ТОВА УНИЗИТЕЛНО РЕШЕНИЕ !

СЪД И СМЪРТ ЗА ПРЕЗИДЕНТА НА БЪЛГАРИЯ ГЕОРГИ ПЪРВАНО, КОЙТО Е ГЛАНОКОМАНДВАЩ И РАЗРЕШАВА БЪЛГАРАСКИ ВОЙНИЦИ ДА УБИВАТ И ДА БЪДАТ УБИВАНИ НА ЧУЖДА ТЕРИТОРИЯ

-----

ПРЕНСТЪПНО КОПИЛЕ ПЪРВАНОВ ТИ СИ УБИЕЦ ДВА ПЪТИ , ЗАЩОТО СИ СЕ УЧИЛ НА КОМУНИСТИЧЕСКИ МОРАЛ - ПРЕСТЪПНИКО ЮДЕЙСКИ !

СТЕФАН Д-Р Д ЧОЛАКОВ - ШВЕЦИЯ

http://www.stefan-tcholakov.com/index.php?p=links&year=3

Затвори






......................

Палежа срещу Българаско п-во в Стокхолмо

Автор: STEFAN D-R D TCHOLAKOV-SVERIGE
Получено на: 14 Март 2007 23:37

СТЕФАНъ Д-Ръ Дъ ЧОЛАКОВъ , благодари за оказаното довери изказано от другарят "СДС"! Копиле много си закъснял бе душар Аз се върнах во Булгари-стан от ЩЕВИРИГИСТАН да се правя на народно дупе 1990 година и тогава тези от ВРАЧАНСКО-СОФИИСКОТО Се-ДеСе-то БЯХА ТОЛКОВА МНОГО СЕ КАЧИЛИ НА КЛОНО, ЧЕ АКО СЕ БЯХ КАЧИЛ ИЛИ АКО ТЕ МЕ БЯХА КАЧИЛИ, ВСИТЕ МАЙМУНИ ЩЯХА ДА ИЗПАДАТ НА ЗЕМЯТА! После копилетата скачаха - КОЙТО НЕ СКАЧА Е ЧЕР-ВЕН ! и повтаряха и скачаха, че чак им се завъртяха главите от скачане! Аз показах през това време една палещата демонстарация не срещу други, а срещу Българаското посолство в Стокхолмо, както и срещу Шведската тайна полиция СеПо да ми лапак Ку,ро - Стефан д-рД Чо

......................

тероризмът

Автор: Сиймор
Получено на: 14 Март 2007 22:47

И така, от изказването на шефа на контраразузнаването става ясно, че на Константинов е отказано не поради присъдата от 1953, а само и единствено въз основа на разработките на Държавна сигурност!

Но не разбирам защо г-н Драшков е ограничил терористичната дейност на ГК само до Баадер Майнхоф и взривяването на апартамента на културния аташе на ГДР. В документите на ДС има сведения и за:

- взривовете в Пловдив и Варна през 80-те

- взривяването на влака на гара Буново през 1985

- планирано отравяне на водата на София

- планирано хвърляне на коктейл Молотов срещу вратата на посолството в Париж

- бомбата в българо-френското дружество Данюбекс в Париж през 1978

- организиране на диверсионно-терористичната дейност на емигрантска организация през 1981

- планирането на 40 терористични акта, в това число срещу Рилския манастир и Св. Ал. Невски, по случай 40 години от 1944

- складирането на 50 кг. взрив в къщата на ГК в Париж

- връзки с Пентагона, ЦРУ, испанските анархисти, френското разузнаване, митрополит Пимен, Сивите вълци, Белия дом, югославските спецслужби, анголската Унита

- и дори за опасността да използва "малогабаритно и портативно ядрено оръжие"

Всичко това НАИСТИНА се съдържа в документите, които Константинов е получил и публикувал. И не е смешно първо, защото става ясно, че и ДС е работила на социалистическия принцип "От цаца - кит". И второ, защото това е съсипвало съдбите на много хора - като например неговите познати и роднини, или брата на Константинов, който е бил информатор, или жена му, разработвана като обект "Терористка", или невръстния му племенник.

Ясно е защо г-н Драшков се е въздържал да се позове на документите на ДС в тяхната красива пълнота.

......................

Сиймор, тази смелост

Автор: пич
Получено на: 14 Март 2007 21:50

я имаха и откачалката Чолаков от Враца и Кошлука и Доган и откачения Радой Ралин. Единствен Доган си стои на задника и му е добре, защото има твърд електорат. Чоли никога няма да се спре да протестира и страда, понеже живее на социални помощи в чужбина и не можа да стане депутат или министър в БГ. Кошлука се чуди къде да се закачи. Него поне имахме възможност да го видим колко му е акъла и какви морални качества притежава. На откачения Радой (истинското му име е Димитър) внучето му се подвизава из Европа и няма да се спре да прави изцепки. Същата шушумига като него е. Крушката не пада по долу от корена. Според мен в тази комисия трябва да влязат уравновесени, безпристрастни хора. Тоя дърт козел не е съвсем добре психически. Вижте го какъв психарски вид има. Мисля, че Стоянов умишлено номинира тая откачалка, за да дискредитира комисията още в зародиш. Ако не го е направил умишлено, това показва, че Стоянов не е в състояние да взема правилни решения.

......................................



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: ToTo]  
Авторgicho (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 13:10



да те питам нещо
когато бях в казармата ротния ни командир беше ни разказал за седемте чудеса на кнежа - страхотни случки които са по принцип невъзможни.
едната беше ако не се лъжа катастрофа на самолет и каруца
но не помня другите
ще съм ти благодарен ако ги знаеш да ми ги кажеш
пиши ми направо на gicho_1@abv.bg понеже в този форум съм само за да потърся някаква информация за тези чудеса и не влизам тук.
благодаря предварително



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: Don_Dido]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 14:31



пиши на кирилица бе простак



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано22.10.07 00:31



я не ми сваляйте култовата тема!
според мен трябва да седи залепена за вечни времена!



Тема Re: Чудесата на Кнежа!нови [re: falkenbach]  
Авторpepita (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 20:27



ei kneja e №1 prosto nqma spor ...... i sum sig 4e 4udesata ne sa samo sedem a mn pove4e






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.