Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 13.06.24 
Градове
   >> Кнежа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А?!  
Автор Глapyc (Пернат и лаком)
Публикувано08.03.02 03:39



Кнежа?!
Къде е Кнежа?
Има телефони? И компютри? И интернет?
Обърка ми се гоеграфията!!!


Господ е един за всички, поради което не насмогва.


Тема Re: А?!нови [re: Глapyc]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.03.02 17:52



Що питаш?



Тема Ops...нови [re: kakata]  
Автор Глapyc (Пернат и лаком)
Публикувано09.03.02 18:33



Простете, колега, моето нахалтво, инфантилно любопитство, простете за некоректния въпрос, за смущенията, които може би съм внесъл във Вашата аура, за бездушието, безочието, безушието, безправието, безвъздушното пространство, безтегловността, за глада в Сомалия и урагана в Домениканската република, за ужасите от войната, за хилядолетната полова дискриминация, за недъзите на демоктацията и по-точно - на хората, които прилагат принципите й, за ужаса на инквизицията, за простотията в музиката, театъра, киното, литературата, за потребителското съществуване и опримитяването на съвременния човек.
Ай'м сори !

Господ е един за всички, поради което не насмогва.


Тема Re: Прощавам ти всичко, освеннови [re: Глapyc]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.03.02 18:46



изтреблението на птицечовката.
Върви си с мир и не съгрешавай повече.



Тема - рече окръжната и...нови [re: kakata]  
Автор Глapyc (Пернат и лаком)
Публикувано09.03.02 18:59



...му бе простено. Биде нощ, биде утро, ден седми.
И като видя какво е сторила, и че беше добро, реши да почине. Па приседна и закуси с "Данон" и козунак.

Господ е един за всички, поради което не насмогва.


Тема Re: - рече окръжната и...нови [re: Глapyc]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.03.02 22:37



Не ме титолувай, защото нямам такъв ранг и не въведи в заблуждение смирените.



Тема Всъщност, "окръжната"...нови [re: kakata]  
Автор Глapyc (Пернат и лаком)
Публикувано09.03.02 22:56



...е прилагателно от женски род, производно от административно-териториалното понятие окръг. Може би, поради особено хранителните качества на тестения продукт и положителното козметично действие на пълномасленото млякото, но наистина аз, със своя скромен, но все пак опит, не познавам по печена кака от kakata в окръга. Разбира се, такава териториална единица вече не съществува, но този порок е несъществен, поради което не води до нищожност на твърдението .

Мир, какич!
Много си ми симпатична, само дето си малко рязка на моменти. Иначе с удоволствие чета писанията ти в клуб право. Дори ми помогнаха за изпита по ГП. 10х на куц крак.

Господ е един за всички, поради което не насмогва.

Редактирано от Глapyc на 10.03.02 00:15.



Тема Re: Всъщност, "окръжната"...нови [re: Глapyc]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.03.02 23:04



Е, кво аз да ти викам хипотенуза ли?
Странен начин за изразяване на благодарност, айде отивам да набивам биволско и мекици , да не би да те разочаровам на следващата сбирка.

И какво сте се събрали все тънкообидни и свръхчувствителни из тия клубове. Научете се, че бъзика не винаги цели да уязви. При мен поне - никога.



Тема Тцъ, тцъ...нови [re: kakata]  
Автор Глapyc (Пернат и лаком)
Публикувано10.03.02 00:01



Приемаме че клуб "Градове/Кнежа" е произволен триъгълник, тъй като само тази фигура има хипотенуза. Приемаме, че аз съм най-висок в този клуб (а може би и нещо друго), въз основа на което имаш основание да ме наречеш хипотенуза. Знаем обаче, че триъгълника има нито повече, нито по-малко от три страни, а в този триъгълник страните в момента са една, най-много две, ако приемем, че си още тук. Следователно, това противоречи на определението за триъгълник => нямаш основание да ме наречеш хипотенуза.

Недей така, мила какич, аз съм ти почитател, дори кандидат-зет на бащатко ти, освен ако вече не те е те е дал, разбира се. Не съм те виждал никога и като писах "окръжната", имах предвид магистрат в окръжен съд, а не глупава геометрия. За да ти покажа колко много те бичкам ще ти подаря

, които можеш да (пре)прочетеш през предполагам малкото свободно време, което имаш.

Забеляза ли как се превърна в почетен член на "тия клубове" . Надявам се си разбрала тънката разлика между субективните възприятия на бъзикащия и бъзикнатия Иначе - не, не сме си писали преди.

Хайде до, мила какич, че ми предстои изпит по МПП. И не се засягай, защото наистина не съм те виждал и изобщо не мислех нещото, което казах. Апропо, ще мога ли да се въздържа и да не те целуна ако те срещна.

PS: Моля те, пусни един постинг като дръпнеш книжлетата, за да не се разпространяват. Благодаря

Господ е един за всички, поради което не насмогва.

Тема Re: Тцъ, тцъ...нови [re: Глapyc]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.03.02 00:11



Тцъ, не безпокой стария ми баща. Още преди 12 години ме предаде в добри ръце.

Изтеглих ги, не че чета книги онлайн, но няма пречка да ми ги дадеш на традиционен носител като се видим на сбирката.
Подробности - в клуб "Право".




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.