Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 22.05.24 
Градове
   >> Кнежа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да се разпиша, та да не закрият клубанови  
Автор Pyмянa (дубльор на kaka)
Публикувано28.06.01 00:03



Абе кой е кмет на Кнежа сега?
Той чувал ли е за улично осветление или си ляга като прибере кокошките и не му пука?



Тема Re: Да се разпиша, та да не закрият клубанови [re: Pyмянa]  
АвторPavkata (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 19:53



Zdrasti Rume, neznam dali tova e istinskoto ti ime, ti v Kneja jivjala li si? Imam predvid kato malka s godini? Gledam neshto mnogo se vrazvash na tema politika, ne e li malko naivno( ako ne si klechka v partiite) ?
Are chao
Pozdravi



Тема Re: Здрасти [re: Pavkata]  
Автор Pyмянa (без титла)
Публикувано29.06.01 00:03



Това си ми е името, а отделно съм и каката, но ми забраниха да поствам и пускам бележки за известно време, има и такъв филм тука в дира, та пиша с тоя ник.
Какво и е на политиката? И що да не пиша, нали знаеш, че в България всички разбират от политика и футбол. Е, от футбол не разбирам много, та затова поне едно нещо да ми остане.
Та тоя кмет, няма ли да оправи осветлението?



Тема Re: Здрастинови [re: Pyмянa]  
Авторpavkata (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 14:47



Interesno, ti samo v 00.03 li pishesh(maitap)? S kakvo se zanimavash sega?
Inache za futbola i politikata si prava, samo deto samo si misli bulgarinat, che razbira, 99% sa si palni laizi na tezi temi, i samo zapaljankovshtina e istinskata duma.
A za kmeta na Kneja- bivsh partien sekretar, kakvo iskash? Toi e izbran ne za da urejda na horata i grada problemite, negovite sobstveni! A sled 4 godini- kakvo mu dreme!



Тема Re: Здрастинови [re: Pyмянa]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 15:16



Булка, да т запитам, шо какту мои си забелезалъ ни сам мноо прусветьен - м въпросъ с крушките не е ли икунумически, да ни земе съ получи, че да ни ти останье нишу ))))

И оши, ми билотъ, люпенето на семки, пиенету на биръ?... А?



Тема Re: Здрастинови [re: pavkata]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 15:17



Прикрасну е, че си лубознателен - успех!



Тема Re: Дай ти предложениянови [re: ggghhhjjj]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано06.07.01 00:25



за подобряване икономическото благосъстояние на кметството.



Тема Re: То от Кнежанови [re: pavkata]  
Автор kakata (нехаеща)
Публикувано06.07.01 00:30



комунизмът никога не си е отивал.
какви са резултатите от изборите там, БСП падна ли под 90%?




Тема Re: Дай ти предложениянови [re: kakata]  
Авторggghhhjjj (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 15:22



Първу, все оши не ми е съфсем ясну де е таз Книжа.
Фтору, полужениету не е мноо добро - най-малкоту е необходиму добри транспротни връзки, а знам, чи в тва "индуселище" май съществува този проблем.
Трету, дреме ми и не ми е и работа.
Четвърту, крайно време е да съ разбере, чи благосъстояниету на дедена държавна 1, в случая община, зависи не от действията на някакви си чиновници, а от съставящите я 1-ци, демек от хората живущи там. Чиновниците могат да подпомогнат ускоряването на дадено действие при спазвайки определени правила, демек закони, но инициативата нормално да е външна, демек от предприемчиви оръ, който е нормално да ниамат нишу общу с каквито и да било държавни или обшински органи ))
Колкото поичи предприемчиви оръ има събрани на идно мясту толкуз по-добре живеят орътъ околу тях.


С добри пожиланя ggghhhjjj



Тема !нови [re: kakata]  
Авторggghhjjj (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 15:36



Каки, бе са ми напраи фчепетление - м ти не излазиш от нета бе, м виш си часовника бе, неа съ наспиш бе )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.