Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ще ходим ли пак на барикадите?  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано19.06.01 09:14



Неведнъж вече споменах тази дума...
Та това ми е въпроса...
Що се отнася до мен-отговора ми е твърдо ДА!!!

Вервайте ми...


Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 09:36



Чакай, бе човек, чакай все пак да видим к'во могат царските хора. Може пък те да се окажат не по-лоши от СДС. Много, ама наистина много се съмнявам, че са способни и кадърни, но нека да ги видим първо, пък после ще говорим. Да не би пък всички свестни хора да са в СДС, а всички извън СДС да са боклуци? И аз съм си седесар, и аз си харесвам Иван Костов и смятам, че най-добрият вариант за България беше ново правителство на Костов и СДС, ама не стана! Дай да не ставаме като комунистите - който не е с нас, е против нас, той е враг, боклук, мръсник и така нататък! Естественият партньор на СДС е царското движение, а не турците или комунистите. Виж само колко бивши седесари има при царя, те какво, да не са станали комунисти случайно? Най-важното в момента е да се изолират комунягите и турците от властта. Гледай го Доган - очичките му блеснали, задъхва се и пръскайки слюнки обяснява как щяло да има турчин - министър! Е, по-добре министър да е някой седесар, примерно Софиянски или Надето Михайлова, отколкото Доган. За комунягите няма нужда от коментар - те два пъти бяха на власт и ни докараха Лукановата зима '90 и Виденовата зима '97. Пак повтарям, приоритетите на царя, поне във външната политика, се покриват с приоритетите на СДС. Ти какво искаш - СДС върла опозиция, а царят управлява в коалиция с Доган? Каква опозиция ще бъдем заедно с комунистите? Нали те само напук ще гласуват "за", когато СДС гласува "против" (обратното също е вярно), и тогава царят ще си стои непоклатим и ще прави каквото си иска. Каква опозиция ще бъдем с 50 депутата? Много по-добре е да влезем в коалиция с царя, тогава ще имаме 170 депутата и ще останем в управлението. Ето така ще бъдем коректив на царското правителство, а не като стоим в парламента и упорито гласуваме "против", "против", "против"... Пък ако царят се осере тотално, което е много възможно, винаги можем да излезем от коалицията и да преминем в опозиция, като "поведем народното недоволство" и "изведем народа на барикадите". Забелязваш ли колко пролетарски-революционно звучат тези изрази? нали се сещаш коя партия все за такива действия говореше? СДС вече не е митингаджийска партия, а реална политическа сила, и не ни подхожда да действаме с улични методи.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 09:42



RAZOCHAROVANA SAM OT TAPASHKIA NAROD I NEKA KOITO GO DOVEDE TSARIA I DA SI GO SVALI, AMA LOSHOTO E CHE TEZ DETO GLASUVAHA ZA NEGO NE STE IZLEZAT NA BARIKADITE AMI STE SI PIAT RAKIITE I STE SE OPLAKVAT KOLKO SA ZLE, A DRUGITE PAK STE SA NIAKADE PO POLETO. ZASTO E TOLKOVA TAP TOZI NAROD



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Aндpo]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано19.06.01 09:45



Бъркаш мой човек. Комунягите не са съюзници на жълтунгерите, те СА НДСВ ! Никакви коалиции с тях - като са спечелили изборите да си носят и отговорността за властта. Иначе ще стане като по Берово време - не се знае кой пие, кой плаща !

А ние - ние пак на барикадите. Имаме ли друг избор ? Освен това "барикадите" могат да бъдат навсякъде - медиите, улиците, всеки на работното си място, дори нет-а... Аз вече съм на барикадата. Моята си. При мен жълтунгерите не могат да минат. Не фърфът !



Тема Андро,нови [re: Aндpo]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано19.06.01 09:48



Виж кои именно са царските хора и се замисли колко струват и какво могат...
Вече споменах,че аз нямам намерение да деля отговорността за бъдещия провал на България с царедворците...нито с турците
По-добре сам и в опозиция,отколкото царски шут...
По-добре "пролетарски-революционно", отколкото безмозъчно и като овца...
По-добре на барикадите,отколкото на "Шишман" на опашка за пари и пържоли...

Вервайте ми...


Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано19.06.01 12:14



Shte hodim, kyde shte hodim? :-))))



Тема Айде стига с тия барикадинови [re: Potencialen emigrant]  
Авторlntellnside (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 12:21



Ставаш смешен вече. Остави ги малко да видим до къде ще я докарат. Костов им сложи коловоза, така че нямат голям избор. Ако излязат от него, ще се разбере веднага. Остави ги, или ще ги бъде или не. Ще се разбере до 100 дни. Барикадите са най-лесното. Но няма да има нужда от тях. Народа сам ще го изяде с парцалките ако се издъни. Както го избраха така ще се изплюят отгоре му. Това е народ, бе.



Тема Re: Айде стига с тия барикадинови [re: lntellnside]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано19.06.01 12:50



Ebasi naroda, chestno.



Тема Re: Айде стига с тия барикадинови [re: lntellnside]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 13:35



И аз това разправям, ама... Дайте да ги видим какво могат тия царедворци. Те каквото и да направят, ако ще наистина да завалят пържоли от небето, тъпият народ, дето гласува за тях, пак ще почне да ги псува. До 3 месеца гласовете ще са им паднали наполовина, а до 1 година... Така че - споко



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 13:46



Да, училите-недоучили студентчета, може и да ходят ...,
нали познават живота само от страниците на учебниците си ...:)
Дядо ми имаше една приказка ( и много често ми я напомняше ):
- Туй дет' го пише у книгите - не се ражда по нивите!
Така че ..., студентчета-недоносчета, може отново да ни стретнат
някаква ( каква да е ) барикада, само и само да се докажат ... щото иначе
хич ги няма ...



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Stalker]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 13:57



Даааа, дай затова да дадем властта на тъпи неграмотни бачкери и селяци като дядо ти, така наречените "хора от народа". Ей, мунчо, ако не бяха студентите през 1997, и досега щяхме да си гледаме Жан на живо от Министерския съвет. Ако чакаш тъпите говеда, наречени "народ" да направят нещо, по-добре се гръмни



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Aндpo]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 14:14



Щом народът за Вас са "... тъпите говеда ...", то си мисля, че
Вие нямате място в тази държава ... Съветвам Ви да си стегнете
куфарите и да отидете ... дори малко по-далече!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Stalker]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано19.06.01 14:31



Бях студент тогава-и "доучих"-не се притеснявай...на теб май наистина ти липсва Жан...
За тъпите говеда-не става въпрос за всички,а за 43% от гласувалите-щом си от тях... ...но проблема си е твой...
А ако "царя" наистина стане цар-ще си стегнем куфарите-не бой се-и аз и приятелите ми-пък да видим как ще се оправи държавата с цар,тебе,дядо ти и такива като вас...

Вервайте ми...


Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 14:41



А защо трябва да чакате Симеон да стане цар? Да си губите ЦЕННОТО време?
Стегнете ги ВЕДНАГА! И ТРЪГВАЙТЕ, ТРЪГВАЙТЕ ...
Те, СДС-то дори и чартъри може да пуснат ... ей така - бонус за почитателите си ...

PS: 1. Жан не ми липсва, защото по него време не бях в България.
2. По различни причини, не съм гласувал.
3. Ако бях гласувал, по-скоро бих гласувал за ДПС.
4. Мисля си, че просто не сте в час, защото извън България
не е земния рай, но има много, много почтенност ... във всичко.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторGUEST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 14:55



Уважаеми девойки и младежи,

Не знам кой от вас кога е учил, ама май на всички ви е много къса паметта и не можете да правите елементарни изводи!
Всичките седите и се пените с гръмки фрази и доста просташки речник, как народа бил тъп, и колко прост бил защото е галсувал за погрешната политическа сила. - Тук няма да оспорвам твърденията, коя партия или движение беше по-добра за да спечели. Както каза някой в началото на тази тема - Нека да видим какво ще се случи, преди да се впускаме в излишни емоции.
Но по въпроса за тъпия народ - нека ви отворя очите за една простичка истина:

На миналите избори около 50% от населението гласува за СДС, а на тези едва около 20%.
При това положение единственият извод, който се налага е, че 30 % ОТ НАРОДА Е ЗАТЪПЯЛ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ ЧЕТИРИ ГОДИНИ

Тоест, или приемете, че в резултат на управлението на СДС народът е станал по-тъп (щом не знае кой е "Правилният политически глас") или престанете да говорите глупости.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Stalker]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано19.06.01 14:56



...защото все още има шансове държавата да се оправи въпреки Симеон
ПП1.ами точно защото не си бил в България не знаеш защо "учили-недоучилите студентчета" бяхме на барикадите.
2.ами да си-защо приказваш сега,а не си се опитал да промениш нещо с вота си?Или вероятно си от тия,дето изчакват да видят кой ще спечели и веднага да обявят,че победителите са "нашите"-ами не съм сигурен,че такива заслужават даже презрението ми...
3.то си личи...
4.знам...но поне се опитваме да променим нещата-и то вътре в България...но много "хора" пречат...

А патетичното "ТРЪГВАЙТЕ,ТРЪГВАЙТЕ"...ми говори,че ви е страх хората да се чувстват свободни да казват истината-или поне такава каквато я виждат...

Вервайте ми...


Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:03



Да, има шансове държавата да се оправи!
Но не като създавате напрежение и постоянно крещите
против вота на хората, а като се хванете на работа!
То само с празни приказки не става!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: GUEST]  
Автор Bepвaйтe ми (новак)
Публикувано19.06.01 15:09



...интересно мнение...
извинявам се,ако съм използвал "доста просташки речник",но просто наистина съм доста разстроен...
така или иначе,въпреки желанието ми,ще се наложи наистина да изчакаме и да видим...
но като гледам "царския" екип, най-черните ми предположения най-вероятно ще се окажат правилни
може би беше по-правилно да поставя темата като:"При очакваната (от мен) издънка ще ходим ли пак...."
Защото за тези 4 години се направи много...и никой в началото на мандата не ви уверяваше,че ще е леко...напротив,казано беше:да,трудно и тежко ще е,но се налага!!!
Въпросът ми е-останахме ли граждани,дотам,та да сме готови да направим пак същото,което имахме сили да направим в началото на 97-ма...или вече и психологически сме се превърнали в поданици...

Вервайте ми...


Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: GUEST]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:14



Обяснявам като за дебили:
Народът е тъп не защото гласува или не гласува за X или Y, а защото:
а) вярва на мъгляви обещания, дадени от абсолютно непознати до момента хора с никому неизвестни качества;
б) гласува за някого с единствената надежда, че новоизбраните ще раздават безплатно кинти и кльопачка;
в) не може да прецени кой е направил нещо за България и кой се е осрал.
Ей затова народът е тъп! Затова след 3 месеца "хората от народа" ще почнат да псуват и С2, защото "нищо не бил направил за народа", ако ще пенсиите наистина да станат по хиляда марки! Щото всички мрънкат, а никой не бачка!
Това е!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Stalker]  
Автор Bepвaйтe ми (новак)
Публикувано19.06.01 15:16



"Мълчи и бачкай за Н.В.!"-това ли е девиза на "новото време"?
Драги,хората се промениха страшно много...и едно от постиженията е свободата на словото...ако не си чувал...
Имахме си вече един цар,втори не ни трябва...

Вервайте ми...


Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Aндpo]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:19



Ако не сте разбрали:
- Народът гласува не за Царя, а против СДС.
Какво ТОЧНО СДС направи за народа?
Според мен - АБСОЛЮТНО НИЩО!
И НАРОДЪТ НАКАЗА СДС ... и навярно за много, много дълго време ...
Просто му показа ЧЕРВЕН КАРТОН ... :)



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Stalker]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:23



Пич, аз си ходя на работа, плащам данъци и осигуровки и смятам, че така трябва! Въпросът е дали тези, дето са бутали за царя, също бачкат и плащат данъци, или живеят на моя гръб и на гърба на други като мене. Щото най-лесно е да безделничиш, да чакаш от небето да падат цифри и манджа и да псуваш всяка власт как нищо не била направила за тебе. Я кажи царят какво е демонстрирал до момента освен приказки? Нещо да е доказал? Нещо да е създал? При това аз съм склонен да го оставим да работи и да видим - за разлика от другите тука аз допускам, че царят и неговите хора може и да се окажат кадърни! Но уверявам те, че за царя не са гласували тези, които си бачкат и получават пари, а тези дето нищо не похващат и само мрънкат колко са зле.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:24



Колко еднопосочно и тривиално мислите!
Навярно още не му е дошло времето, ако такива като Вас
ще трябва да определят бъдещето на нация и държава ...
Навярно, ще трябва да мине поне още едно десетилетие
докато настане някаква нормална обстановка на търпимост ...
А без такава ... ух-х ... ще си тънем в мизерията ...
Жалко! :(



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Aндpo]  
АвторGOST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:45



Ти не можеш да прецениш вота на народа.
Не можеш да си сигурен поради каква причина хората са гласували за Симеон, и дали всъщност те не са гласували против това което е до момента.

Тъй като виждам че политиката ти е слабост сигурно ти е ясно, че НДСВ не е първата , а още по-малко последната политическа сила, която печели изборите с обещания.

До колко тези обещания са реалистични е друг въпрос, но едно е факт - ТАЗИ ДЪРЖАВА БЕШЕ РАЗСИПАНА ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 12 ГОДИНИ УМИШЛЕНО. И въпреки гръмките обещания никой не спря този процес. (Балкан:), Асарел:), Химко:), Корабостроителниците:)... да продължавам ли
Защото приказките за ЕС и НАТО са хубаво нещо, ама също не са много реалистични:))))
Или да вземем за пример политиката на СДС за последните четири години - изобщо не оспорвам факта, че в София не е толкова ужасно да се живее (малко рискуваш някое ченге да те застреля в центъра - ама това е бял кахър), но ако минеш на 50 км. в която и да е посока извън околовръстното цари РАЗРУХА.
И това не беше оправено. В българия селскостопанските продукти се внасят!!!!! вместо да се изнасят и за наша радост ядем гръцки ябълки, докато селянина на полето оре с ....... РАЛО.
Така че ти можеш да ходиш на барикадите и искренно се надявам че тези като тебе няма да са толкова много.
Защото такива като тебе, само че с няколко години по-възрастни, докараха СДС до нивото да загуби властта, която им беше в ръцете. Защото си мислеха че още живеят в 89, и че единствения проблем на това общество е комунизъм и антикомунизъм.
И когато трябваше да се приемат данъчни и търговски закони, те се караха с месеци за досиетата.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Aндpo]  
АвторGOST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:50



Ти не можеш да прецениш вота на народа.
Не можеш да си сигурен поради каква причина хората са гласували за Симеон, и дали всъщност те не са гласували против това което е до момента.

Тъй като виждам че политиката ти е слабост сигурно ти е ясно, че НДСВ не е първата , а още по-малко последната политическа сила, която печели изборите с обещания.

До колко тези обещания са реалистични е друг въпрос, но едно е факт - ТАЗИ ДЪРЖАВА БЕШЕ РАЗСИПАНА ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 12 ГОДИНИ УМИШЛЕНО. И въпреки гръмките обещания никой не спря този процес. (Балкан:), Асарел:), Химко:), Корабостроителниците:)... да продължавам ли
Защото приказките за ЕС и НАТО са хубаво нещо, ама също не са много реалистични:))))
Или да вземем за пример политиката на СДС за последните четири години - изобщо не оспорвам факта, че в София не е толкова ужасно да се живее (малко рискуваш някое ченге да те застреля в центъра - ама това е бял кахър), но ако минеш на 50 км. в която и да е посока извън околовръстното цари РАЗРУХА.
И това не беше оправено. В българия селскостопанските продукти се внасят!!!!! вместо да се изнасят и за наша радост ядем гръцки ябълки, докато селянина на полето оре с ....... РАЛО.
Така че ти можеш да ходиш на барикадите и искренно се надявам че тези като тебе няма да са толкова много.
Защото такива като тебе, само че с няколко години по-възрастни, докараха СДС до нивото да загуби властта, която им беше в ръцете. Защото си мислеха че още живеят в 89, и че единствения проблем на това общество е комунизъм и антикомунизъм.
И когато трябваше да се приемат данъчни закони, те се караха с месеци за досиетата или създаваха недоносчета като Здравната реформа.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Aндpo]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано19.06.01 15:57



Toy i prikazki mnogo-mnogo ne demonstrira :-)



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: GOST]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 16:27



Браво! :)
Много добре казано!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторAниka (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 16:39



Не! Няма да ходим на барикадите! Този парламент ще финишира като Беровия. Онзи сбирщайн ще се изпокара, прегрупира, отлюспи т.н.

разбира се това е вярно, ако СДС не влезе в коалиция с тях.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: GOST]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 17:34



Явно не си чел много внимателно какво съм писал по-рано.
Аз не ща да ходя на барикадите, освен ако С2 не докара страната до състоянието, до което я докараха Луканов и Виденов. Забележи, че и двамата са мръсни комуняги. Нека да видим какво ще направи С2, а не да го посрещаме на нож като смъртен враг. Просто изказвам собствените си опасения, и то много сериозни, че царят ще се осере тотално.
Какво значи "да прецениш вота на народа"? Аз просто изказвам собственото си мнение защо "народът" (явно ти е любима тая дума) е гласувал по един или друг начин. Не искам другите да се съгласяват с моето мнение. А иначе мнението ми за "народа" съвсем не е високо. Освен това смятам, че мога да преценя вижданията на любимия ти "човек от народа" доста добре.
Какво значи "разсипаха държавата"? Когато едно предприятие произвежда боклуци, а българските предприятия по време на комунизма до едно произвеждаха само боклуци, при условията на пазарна икономика има две възможности - внасяш нови машини, вдигаш качеството и се опитваш да пробиеш, или фалираш. Предприятията бяха държавни. Държавата няма пари за модернизация. Какво остава тогава? Ами фалит, к'во друго, или продаване на безценица, доколкото порутен завод със скапани руски машини изобщо струва нещо. Или като Виденов - докато ти свършат парите, плащаш мизерни заплати на работниците, които така и така нищо не произвеждат, ама да се водят на работа. Като свършат парите - инфлация! Тоя модел вече го гледахме през 96-97.
За селското стопанство - ами щом гръцката ябълка е по-вкусна и по-евтина от българската, ще си купя гръцка ябълка! Това е то пазарна икономика. Ти какво искаш, да предъвквам някакъв сбръчкан безвкусен плод и да си повтарям: "Да, ама е български, нали!".
Ако въпросът за досиетата не е важен за теб - моля! Обаче нали и царят все говори за почтеност. А каква почтеност може да има човек, който е топял другите на ДС? Това според тебе не е ли важен проблем?
А здравната реформа да не би да не работи? Бавно наистина, тежко, но тръгна. Защо никой до 97-а не направи тази реформа? Сега всички врещят "Късно почна!" Ами как да почне по-рано, като комунягите на Жан се помайваха, както и Беров преди тях?
Така че първо си помисли откъде започна СДС през 97-а и какво е състоянието на страната сега, преди да обясняваш за разрухата.



Тема Извинявай, Сталкер, но не си прав.нови [re: Stalker]  
Автор[blue]Чичo[/blue] (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 17:57



Винаги съм вярвал на студентството, а аз съм един от тези вехтите, които вземаш на подбив. Затова и много се ядосах заради бъркотията със студентските гласове.
Чичо



Тема ВъпросТ?нови [re: Aниka]  
АвторNema zn (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:07



Да ми каже някой от гласувалите с напиканата бюлетина: По какво сте сигурни, че сте гласували за 'царя'?

По това че фейсът му беше на плакатите ли? Да е бил случайно в листите, да е ръководител-движение или нещо подобно... Или сигурно ако на неговото място беше примерно Мики Маус, щяхте да гласувате и за Национално движение Мики Маус, да речем...

"Едно магаре да ми посочиш и него ще ти избера за депутат" - не съм го казал аз



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:36



Ако се наложи, ще ходиме. Само не разбирам защо трябва да хабя енергията с в това, а не в нещо по-полезно?



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Dobrata]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:43



Не забравяй, че барикадите ги строеше Кошлуков. Не е лошо да го накараме отново да строи барикади за да се пази от тези които го избраха.



Тема За Кошлуковнови [re: kavarmata]  
АвторGEST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:53



А тогава беше герой, ако не помниш.
Е това му е проблема на българина. Както в момента оплаквате Костов, след има-няма 5 годинки ще се обърнете и срещу него.
"Храни куче да те лае!"
А 30 % от запалените седесари от преди 4 години, сега си показаха, че са някакви други.
Такава ви е пасмината, за съжаление. С изключение на малкото 20%, които явно са принципни (поне на тези избори, защото на следващите може и да са по-малко)



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: kavarmata]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:56



Да строи барикади за нас ли? Не, мерси, той не е строителен инженер. Ще вземе да ми се срути някое паве на главата. Той да не би да е учил строителна статика или динамика, или ....? Всяка барикада си е конструкция и си иска специалиста. Емилчо го бива да строи царски пирамиди, но там не играя!



Тема Re: За Кошлуковнови [re: GEST]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:00



Няма да са по-малко, дори ще са повече. А тези са псевдоседесарите, те днес са царедворци, утре бесепари, те само искат да живеят наготово и в името на това са всякакви. Другите си заминаха, а останалите 18% останахме. Но ще се прибавят нови, сигурна съм, защото идва наистина нов морал!



Тема Re: За Кошлуковнови [re: Dobrata]  
АвторGOST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:06



Господи,
Каква демагогия!
Та нали на предишните избори бяхте МНОГО!
Бяхте НАЦИЯТА!
Бяхте МИРОПОМАЗАНИТЕ!

А сега какво, оказва се, че 4 години са ме управлявали неориентирани и неуравновесени личности без морал, които си менят кожата според управляващите.

Ако това е вярно, царят е прав - ТРЯБВА НИ НОВ МОРАЛ!!!!!!!!!!!



Тема Re: За Кошлуковнови [re: GEST]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:23



Нещо не разбрах. Кое е кучето - което го пратиха да се изучи в чужбина или някой друг, а пък чак да лае още не съм го чул и нямам мнение.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Dobrata]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:49



Не за нас, а за себе си. Нали този парламент трябва да се защитава от хорската любов.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 21:09



nai mnogo moje da otidete v gaza na kostov, vervaite mi



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: ivan]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 21:33



Но няма да станем царски блюдолизци, вервайте ми!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Dobrata]  
Авторaver (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 22:06



po- dostoino e tsarski bliudoliznitsi ,ot kolkoto kostovi gazoliznitsi ,veche zapochnahte da se raztsepvate sederascheta, za kakvi barikadi govorite s mizernite si 18%, kolko ste smeshni i jalki s kef vi gledame saira VERVAITE NI



Тема Re: там сменови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано19.06.01 23:11



кажи рецептата за коктейла "Молотов".
Откога питам, ама никой не ме светва.



Тема Re: там сменови [re: kakata]  
Автор Dobrata (непознат )
Публикувано19.06.01 23:21



Не знам точно тази рецепта, но знам други.



Тема Re: За сваляне на царе ли?нови [re: Dobrata]  
Автор kakata (desperada)
Публикувано20.06.01 00:00



ДАВАЙ!!!!!!!!



Тема Още един ЗА!нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторЦ-lce (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 00:37



Навремето против Виденов се дигнах чак от село (Русе) до София, за да отида на барикадите. Повярвайте ми, правил съм го преди, ще го направя отново!



Тема Re: Още един ЗА!нови [re: Ц-lce]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано20.06.01 07:45



Ние знаем и можем. Имаме воля да продължим ! Дори - ето как ! Но НЕ ВЕРВАМЕ на ВЕРВАЙТЕ МИ !



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор Пpoвokaтop (грандиозен)
Публикувано20.06.01 08:39



Първо май трябва да върнете краденото, след това някои от вас ще се отбият до затворите и останалите некадърни недоразумения нищо чудно и на барикадите да отидат.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Пpoвokaтop]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано20.06.01 09:33



Ето ви още едни кретен - жълт ник с мнооого интересно име. Изобщо - диагноза. Луд за връзване. Или за бой ...



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторCattlekiller (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 11:13



Барикади? Браво. Страхотна идея. Ето това е демократична мисъл, родена в демократична глава. Как се осмеляват да бият СДС на изборите. Това не е демократично. Народът бил гласувал. Дръжки. Друго си е да изкараш 1000 галфона пред парламента, със или без повод. Това е демокрация.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Xлeбapoв]  
Автор Пpoвokaтop (грандиозен)
Публикувано20.06.01 18:20



Макаронков - виждам си голям побойник.

Сигурно ти си този дето преби журналистката - много мъжки и демократично да добавя.

Продължавай има разни старци и бабички дето гласуваха за Царя и те са виновни - поотупай ги малко да знаят що е синя демокрация!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Xлeбapoв]  
АвторMislitel (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 18:32



Bravos Hlebarov,
Ajde na barikadite i da mu eba majkata... ama e ranichko oshte... sega e lqto sega e lesno... bjudjetyt za tazi godina e razcheten, nishto ne mogat da obyrkat... ama v noviq? mnogo se symnqvam che shte ima drastichni danychni oblekcheniq... a i da ne zabravqme da si poiskame po 5000 leva... a s tqh shte osnova holding "Carska rabota! Vervajte mi"
E tova e ... trqbva ODS da e v opoziciq, ama do barikadite ima oshte baq pari da se izharchat



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Cattlekiller]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 20:47



Нали не си забравил Кошлуков и други 1000 галфона, които в момента са и в парламента. Просто това е начин за развитие.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Авторshtastlivets (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 00:51



mi otivaite de, koi vi spira



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 01:54



1. Ще направите луди пари всички поплювковци по-надолу, ако отидете в селското стопанство да работите като дъждовални машини...трябва само една снимка царска да ви се покаже...
2. Хлебаров е ясен, но ....и другите?!...всички ли ви засегна така здраво комунистическото възпитание та демонстрирате този истеричен страх от Цар Симеон?!?!? Само комунистите проповядваха толкова задълбочено опасността от лошия цар.
3. Прочетете се, но някак се опитайте да се разберете от страни...то не бяха нарисувани апокалиптични картини, то не бяха ужасии. Определено надминахте комунистите и БСП, когато вещаеха, колко лошо ще стане, ако паднат от власт.
Момчета и момичета, приличате на зли вещици...може и да се окажете прави, но за сега на задълбочеността на прогнозите ви...и Петришката врачка може да се учуди. А писанията ви внушават страх повече и от сюжета на "То"..

Ако за това ви плащат..., както вече започвам да подозирам, абсолютно сте си заслужили парите!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Пpoвokaтop]  
Авторbrumbar4 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 02:01



Добре че те има, провокаторите винаги са били движеща сила! :)



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: aз]  
АвторStan (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 02:35



За какъв цар изобщо става на въпрос, който плаща той поръчва музиката а в случая плащат такива видни борци за демокрация и против корупцията като преподобния Муун, руската мафия и примерно известния с честността си Илия Павлов - чиито пари между другото не се харесаха дори на Хилари Клинтън, и какви би следвало да са тези преуспяли финансисти от ситито които изведнъж го зарязаха и дойдоха тука, това си е една голяма далавера и тепърва ще има да гледаме чудеса , някой да е чувал за политическа сила която печели изборите и изобщо не може да каже кого смята да обяви за примиер, било рано и други глупости



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторEi sme6nik! (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 03:04



Avtora, hodi da pase6!
Za drugo ne stava6, vervai mi!



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: brumbar4]  
Автор Пpoвokaтop (грандиозен)
Публикувано21.06.01 03:22



Мерси,

чух, че вече има и тарифа - централна барикада - 150лв на Божков,

Барикада из провинцията - 50лв на Елена Костова.

После щели да раздават свидетелства за участник в борбата против монархизЪма, гарантираща предимство при приватизацията ;-)



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: aз]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 07:58



Защо не кажеш нещо за Симеон и наначения комунист Максим а?



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Пpoвokaтop]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано21.06.01 08:29



Освен гаден и долен провокатор, ами си и страхлив - типично за "царствени" комунистически особи като теб



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Авторl az (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:10



Zashto li poveche ot 10 godini sme v bezpatica ?
Shte vi kazha : Zashtoto vsichki nie sme bolshevishki rozhbi (otgledani i vazpitani po vremeto na GADNIA KOMUNIZAM).
Kolkoto po-rano se otarsim ot starite si navici i razbirania - tolkova po-dobre.
Sigurno zabeliazahte iarostta , s koiato sinite babichki darpaha Valeria Veleva. Tova s nishto ne se razlichavashe ot povedenieto na chervenite babichki , koito predi 11 godini iskaha da zashtitiat svoia liubimec Petar Mladenov.
Komunizma si otiva , no za sazhalenie - mnogo bavno i machitelno.
Na nastoiastite izbori BOLSHEVIKITE ,blagodarenie na mnogoto pomia, koiato izliaha po adres na carskoto dvizhenie, sabraha okolo 35,5 % ot glasovete. Tezi procenti nikak ne sa malko ,no e krajno vreme niakoj vazpitan chovek da gi postavi na miastoto im.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторstarPlah (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:20



За нищо нети вервамл Тури си го отзад



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Xлeбapoв]  
Авторт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:21



т



Тема Re: За Кошлуковнови [re: GOST]  
АвторGOST e PEDAL (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:28



Kakvoto e vqrno - vqrno e. Pedal si GOST, pedal... Na teb i nov moral nqma da ti pomogne...



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Авторshurmovak (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:59



i az sum na barikadite-kolkoto po-skoro tolkova po dobre.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 13:26



Определено сте много наивни ...
А уж се пишете интелигентни ...?!
Не разбирате ли, че ако случайно нещо и провокирате,
то самият Ваш Командир заедно с Вашата Класна и компания,
ще извадят водоноските и пожарните коли и ще ви отвеят
от улиците на София ... като блажен вестник ..., а след
това ще се бият в гърдите, че са " ... спасили гражданския мир в страната ..." ...
Наистина ли сте ТОЛКОВА НАИВНИ ...?!?
Та не ви ли стига нестабилното положение в Косово,
Македония е пред прага на гражданска война, милионите безработни
в страната, мизерията и недоимъка ...?!?
Никоя партия НЯМА ДА ТОЛЕРИРА НЕСТАБИЛНОСТ , а най-малкото СДС!
Това е толкова прозрачно, а вие "цвета на обществото", сте толкова слепи ...???



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: starPlah]  
АвторHa-ha (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 13:56



StarPlah - pederast s podvita opashka.
Na teb i na vsichkite cherveni i sini komuniagi triabva da vi go nachukat 18 kata.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор Kalinm ()
Публикувано21.06.01 14:07



i towa za typija narod(43%) go reshi ti i sinija vozd sys washte 18%?!
mnogo samonadejano !!!



Тема Re: Ще има ли кой да ви плаща?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор PROTEUS (щастлив)
Публикувано21.06.01 14:45



Щото дон Бъки и компания ще се покрият - страх ги е от затвора и не им пука за вас!



Тема Izkazvane a la Videnov & Coнови [re: PROTEUS]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано21.06.01 17:41



A be dano ima. Shtoto mnogo dobre mi doydoha onezi $5000 prez 1997-ma.



Тема Може и да не ходим.нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор Hellen ()
Публикувано21.06.01 18:39



Нали забелязахте кое беше интересното на тия избори (освен удивителното количество глупаци, имам пред вид)? Интересното беше, че величеството искаше да спечели, като активизира традиционно негласуващите. Добре де, обаче вместо 40% се "активизираха" 4%. С други думи - хората, които гласуваха за царедворците са същите, които преди четири години избраха СДС (и се разочароваха). А преди още няколко години бяха избрали БСП (и пак се бяха разочаровали). А междувременно бяха гласували за Петрушев (и той нещо ги беше разочаровал, обаче).

Така че става дума за една и съща маса хора, които нямат ясни политически виждания и затова се спускат към първия появил се на хоризонта Спасител с надеждата, че ще се случи чудо. Чудеса обаче не се случват, хората се разочароват и на следващите избори се люшват в следващата станала модерна посока.

Никой, предполагам, не храни илюзии относно предстоящото управление. Ясно е, че и фокусника Астор да хванат да им прави магии, пак няма да успеят да изпълнят обещанията, дето оптимистично ги раздаваха. Така че след има-няма 800 дена _същите_ тия хора, дето избраха царското движение, ще почнат да строят палатки пред министерствата, да подписват протестни писма "ние гласувахме, а вие ни излъгахте"... до болка позната картинка. Дори няма да има нужда да ходим - само трябва да стоим и да им припомняме за кого и с какъв хъс са гласували.

...А иначе за барикадите - идвам първа! За десет години вече знаем как се правят тия работи. ;-)

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Xлeбapoв]  
Автор Пpoвokaтop (грандиозен)
Публикувано22.06.01 05:13



Попарков,

1. Не разбрах, защо съм страхлив.

2. Пред избора от държава на 82% страхливи като мен и 18% храбри като теб, дето налитат на жени, познай за какво бих гласувал.



Тема Не си страхлив...нови [re: Пpoвokaтop]  
Автор Hellen ()
Публикувано22.06.01 15:20



...а си глупав.

...Извинявам се, че ви прекъсвам разговора...

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Dr. Extreme's Prescriptionsнови [re: kakata]  
Автор Bat$aShoW (Tarikat)
Публикувано22.06.01 17:38



Hello Kake,
Tazi retzepta ne jia znam tochno, obache stavat strahotni dimki ot stari, izsusheni i presovani vestnitzi, nakisnati pxrvo v kontzentriran raztvor na amonieva selitra ! I dijavolite v Ada shte zadushat ! Shte polzuvame i bombichki ot bronz i minium, te sa efektni, makar i da ne sa istinski opasni. Tova za nachalo, posle shte vidim, Get Ready, Blue Army NOW, UDF FOREVER, kiss U + be Happy,

Bat'$aShoW,
Komandir Hodja - Sin Taliban



Тема Не плюй по студентите, дупе вмирисано!нови [re: Stalker]  
Автор MAGNUS (познат)
Публикувано22.06.01 18:16



Ако не бяхме студентите, драги ми господинчо, сега щеше Добрев (лека му пръст) да ти обяснява колко е гадно в Евросъюза и в Нато и как Россия е нашия естествен съюзник, Голям Брат и... ебач. А ти щеше да лежиш на една страна, да си пиеш ракията-менте и да викаш, колко ти е гадно. Ако си мислиш, че тази страна ще се оправи с далаверка на магурата и със синекурни длъжности,а не с усилията на студенти, бачкатори и т.н. хора изобщо, си в страшна заблуда.
Тъй че, уважаеми, недей плю студентите!



Тема Simpatiagi...:)нови [re: Xлeбapoв]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 18:37



Kolko ste zalki ako znaete....:) za Kostv v raiona mu v Sofia...sa glasuvali niama i 30 % ...v Balgaria protiv nego sa glasuvali blizo 50 %...t.e vseki vtori balgarin i Sofianec mrazi Kostov...a vie steli da hodiat na barikadite:))))))))) Mnogo ste zle...kazvam vi......osvbodete se ot partiinoto vmaniachavane i poglednete realnosta v ochite...zlobata i straha vi zamagliavat mozaka i tova vi kara da pravite glupost sled glupost.....i ako biahtre samo vie...dobre...no cialoto rakovodstvo na SDS se darzi po takav detintski nachin....i tova li e silnia Politik?



Тема Zasto li....нови [re: Aндpo]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 18:43



...tova koeto govorite mi prilicha uzasno mnogo na tvardeniata vi malko predi izborite che SDS stialo da specheli che carskite glasove padali i podobni nesta....Vizte kak se obarkahte...otnovo ste na greshen pat...Caria ste se spravi s vlasta i to dalech po dostoino i upseshno to SDS i tova vie ste razberete uzasno skoro...naistina mi e chudno togava pak..kogato se vidi che ne samo ne stava po zle..ami nestat se podobriavat...kakvo ste kazete togava? Siguren sam che ste smenite nikovete zastoto ste vi e sram che ste govorili podobni gluposti vapreki che ot druga strana se samniavam znaete li kakvo e tova Sram.



Тема Барикади......глупости на търкалетанови [re: Aндpo]  
АвторHAPOДHИЯ (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 18:48



Абе хора, вие наред ли сте или не? За какви барикади ми говорите? Не видяхте ли че някои хора се УЛЯХА? Питам Ви аз не виждате ли че Иван Костов се изживяваше като МЕСИЯ по Великден, превърна се държава в държавата.
Погледнете че като назначи "Б" отбора през Декември 1999 всичките до един ги избра на принципа "Колко по тъп, толко по-наш". Я ми кажете един дето да става МИМИ... "топидиота" Теодосий...или може би оня с камбестия нос дето си мисли че всичко каквото хвърчи се яде... или може би корифея Муравей

Не се излагайте ами изтрезнейте, защото нито един нов млад човек няма в листите. Всички интелегентни млади хора бяха умишлено забити "девета дупка на кавала" за да не им вземат местата.

Колкото до Царя, той избра парите на Мултигруп, но това хората ще го разберат скоро. А за корупцията да има да взема, защото на хората им тежи махленската общинска корупция за "сергийката", а не това че някой е взел 100 хил. долара за някаква приватизационна сделка.

Така че идва още по новото време...ВЕРВАЙТЕ МИ!



Тема Айде да ги почваме!Стига му царуване една седмица!нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор patriot (новак)
Публикувано23.06.01 06:54



Аз съм с теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.