Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 11.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ВъпросТ?нови [re: Aниka]  
АвторNema zn (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:07



Да ми каже някой от гласувалите с напиканата бюлетина: По какво сте сигурни, че сте гласували за 'царя'?

По това че фейсът му беше на плакатите ли? Да е бил случайно в листите, да е ръководител-движение или нещо подобно... Или сигурно ако на неговото място беше примерно Мики Маус, щяхте да гласувате и за Национално движение Мики Маус, да речем...

"Едно магаре да ми посочиш и него ще ти избера за депутат" - не съм го казал аз



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:36



Ако се наложи, ще ходиме. Само не разбирам защо трябва да хабя енергията с в това, а не в нещо по-полезно?



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Dobrata]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:43



Не забравяй, че барикадите ги строеше Кошлуков. Не е лошо да го накараме отново да строи барикади за да се пази от тези които го избраха.



Тема За Кошлуковнови [re: kavarmata]  
АвторGEST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:53



А тогава беше герой, ако не помниш.
Е това му е проблема на българина. Както в момента оплаквате Костов, след има-няма 5 годинки ще се обърнете и срещу него.
"Храни куче да те лае!"
А 30 % от запалените седесари от преди 4 години, сега си показаха, че са някакви други.
Такава ви е пасмината, за съжаление. С изключение на малкото 20%, които явно са принципни (поне на тези избори, защото на следващите може и да са по-малко)



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: kavarmata]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:56



Да строи барикади за нас ли? Не, мерси, той не е строителен инженер. Ще вземе да ми се срути някое паве на главата. Той да не би да е учил строителна статика или динамика, или ....? Всяка барикада си е конструкция и си иска специалиста. Емилчо го бива да строи царски пирамиди, но там не играя!



Тема Re: За Кошлуковнови [re: GEST]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:00



Няма да са по-малко, дори ще са повече. А тези са псевдоседесарите, те днес са царедворци, утре бесепари, те само искат да живеят наготово и в името на това са всякакви. Другите си заминаха, а останалите 18% останахме. Но ще се прибавят нови, сигурна съм, защото идва наистина нов морал!



Тема Re: За Кошлуковнови [re: Dobrata]  
АвторGOST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:06



Господи,
Каква демагогия!
Та нали на предишните избори бяхте МНОГО!
Бяхте НАЦИЯТА!
Бяхте МИРОПОМАЗАНИТЕ!

А сега какво, оказва се, че 4 години са ме управлявали неориентирани и неуравновесени личности без морал, които си менят кожата според управляващите.

Ако това е вярно, царят е прав - ТРЯБВА НИ НОВ МОРАЛ!!!!!!!!!!!



Тема Re: За Кошлуковнови [re: GEST]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:23



Нещо не разбрах. Кое е кучето - което го пратиха да се изучи в чужбина или някой друг, а пък чак да лае още не съм го чул и нямам мнение.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Dobrata]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 20:49



Не за нас, а за себе си. Нали този парламент трябва да се защитава от хорската любов.



Тема Re: Ще ходим ли пак на барикадите?нови [re: Bepвaйтe ми]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 21:09



nai mnogo moje da otidete v gaza na kostov, vervaite mi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.