Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Проф. Петканов в кампанията на Царя  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 10:56



Проф. Петканов, бивш декан на Юридическия факултет на СУ е назначен за зам.ръководител на предизборната кампания на Царя.

Той е известен сред студентите и колегите си с любовта си към алкохола.

Освен това, по време на изпит по "Финансово право" в Пловдивския университет, често пъти прибягва до изнудване на студенти - тарифата му е 200 германски марки на изпит.

Ако това са му моралните хора на Царя, Боже, пази ни от тях!



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: Bили]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:21



Тарифата му в Софийския е триста марки, за твое сведение!



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: Mитko]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:32



Човекът, когото обсъждате, ми е преподавал. Мога да потвърдя ,че като преподавател по финансово право и като екзаминатор остави у мен блестящи впечатления. Изпита си по финансово право взех с достатъчно подготовка и нито лев от онези, за които пишете.
А коментарът за корупция ще отмина с мълчание - той ме навежда на мисълта, че са го писали хора, непрочели нито ред от НК и НПК.
Всичко това, разбира се, няма кой знае какво отношение към активните прояви на НВ Цар Симеон II в съвременната политика, въпреки опитите да изглежда точно така.
Бъдете живи и здрави!





Тема Re: Za Zornicaнови [re: 3opницa]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:37



Za sajalenie , chovekat e prav. Primer- sestra mi ucheshe v Plovdivskiai universitet i sled kato be vrashtana 2 pati na izpit, be posavetvana ot neini kolegi da si plati. Na datata baiha zaneseni chrez poznat na Petkanov 200 marki, i izpita beshe vzet s 4. Tova e polojenieto.



Тема Re: Za Zornicaнови [re: lvan]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:47



Ако човек има знания, дали би имал необходимост да си "плати" изпита - особено при проф. Петканов?
Въпросът е риторичен - не се напъвайте да отговаряте.
Ако темата е Царят и изборите, нека се върнем на нея.
Бъдете живи и здрави!





Тема Re: Za Zornicaнови [re: 3opницa]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 10:03



Ako mu poiskat, shte si palti i oshte kak:))). A Vie ne se napavaite tolkova do zashtitavate. Moje bi shte osporite i alkoholnite mu zabejki, za koito znae celiai Iirdicheski fakultet.



Тема Re: Za Zornicaнови [re: lvan]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 11:31



От всяка ситуация винаги има поне два възможни благоприятни изхода. В случая поради една или друга причина не са потърсени.
Наистина има напъни, но не са мои))
Алкохолните или други забежки на когото и да било не се наемам да оспорвам, понеже съм човек и нищо човешко не ми е чуждо. За Вас - не знам))
Но не ми допада темата за Царя и изборите да бъде измествана към чашата или чаршафите на хората, както обикновено се случва, когато няма какво друго да се каже по същество. Както се случва и сега.
Бъдете живи и здрави!





Тема А вие що биете негрите ?нови [re: 3opницa]  
Автор RAGE ()
Публикувано20.04.01 11:55



Не им обръщай внимание - нямат какво да кажат в свой плюс затова говорят (в това число и доста измислици) в чужд минус.

За да те уважават първо е необходимо самоуважение


Тема Re: Za тебе Zornicaнови [re: 3opницa]  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 13:13



Душице златна, що се правиш на дръж ми шапката.
Моите уважения към споменатия професор като професионалист, но когато в професията ти вмъкнеш елемента манипулируемост, какво става с нея и с човека? И може да не си е искал подкупите, но ги е взимал, нали. И кво става после, къде е морала на този човек, а да не говорим как може някой после да го изнудва ........ . Та именно за Царя говорим, какво ще стане с него като са такива хората около него. За един истински фен на Негово величество, този факт, за въпросния професор, не трябва да бъде прмълчаван, както предлагаш впрочем.
С най-сърдечни чувства към теб - Сашо



Тема За уважаемата Зорницанови [re: RAGE]  
АвторEмил (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 13:14



По въпроса с чашите и чаршафите - след като пропагандираш за морал в политиката, трябва да си сигурен, че и ти го притежаваш ( случая с проф. Петканов) - т.е. нищо ново под слънцето.



Тема Re: А вие що биете негрите ?нови [re: RAGE]  
Автор Kapимa (зорница ясна)
Публикувано20.04.01 13:54



Обикновено негри се бият/ги бият, когато търсим освобождаване от собствения робски манталитет.
Да се надяваме, че скоро негрите ще спрат да се бият.
Бог да пази България и Царя ни!
Бъдете живи и здрави!



Тема Re: За уважаемата Зорницанови [re: Eмил]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 14:16



Темата с откриването на топлата вода и колелото - отдавна открита. И отдавна приключена.
Де да можехме да сторим същото и с простотията и цинизма в политиката и около нея...
Бъдете живи и здрави!





Тема Re: Za тебе Zornicaнови [re: Caшo]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 15:39



Кратичко: как позна,че имам златна душа - не знам, но е вярно))
Шапки обичам да нося, но още повече - да кроя. Смятай, че твоята е скроена)))
За да говорим за корупция, манипулиране и фенове, трябва да сме сигурни, че знаем кога и къде се използват тези термини, и какво е съдържанието им.
Предложението ми очевидно е останало неразбрано от всички, но това не ме натъжава))
А и сърдечните ти чувства към една непозната ме радват повече от всичко-широко скроени хора са ни необходими.


Бъди жив и здрав!



Тема Re: Za Zornicaнови [re: lvan]  
АвторXa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 15:50



Човек, който не може да си научи материала за изпита и няма морални задръжки да дава подкупи може би трябва да учи нещо друго, за което по го бива. Иначе такъв човек може да стане певец без да може да пее.



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: Bили]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 16:00



Очевидно е, че Симеон II трябва много внимателно да си подбира хората. Първо говори за морал, а морален ли е човек, който прибира парите на бедните студенти. Морален ли е човек, който като министър на външните работи ( Стоян Ганев) остана като четвърторазреден гастарбайтер в САЩ. Или Коста Цонев - блюдолизец при всяка власт. Тепърва ще се види и колко от неговите кандидати ще попаднат в списъка като доносници на ДС.



Тема Re: Za Zornicaнови [re: 3opницa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 17:07



tezata koiato zashtitavash malkata e pylen idiotizym....imash ili niamash znania NE SI PLASHTASH podkup za da vzemesh izpit yasno li ti e na teb tova ili na koia planeta ziveesh ???



Тема Re: За уважаемата Зорницанови [re: 3opницa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 17:12



ti kato kotka na gyrba si ne padash mai? nali shtom stava duma za edin ot zaredvozite na zaria i ti si takava .....i ti kato tupaka Kosta Zonev...ne znaesh ne rabirash ama sy da e taka shtom zaria go kazva a? kakvi studenti ste vie takiva izmisleni be nmozyzi imate li?
shto hora ti kazaha che e pianiza i vzema podkupi i se e iztiposal da uchi natroda na moral ti navmesto da priznaesh absurdonsta mu trygna da go zashtitavash i se seti che foruma bil za Simeon da tochno za Simeon e i za morala koito toi propoviadva ogradil se ot korumpirani lichnosti.......tova e temata zashto li ti e taka trudnichko da si otvorish ochichkite da progledash obektivno ha?



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: Eli]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 17:19



zabravi da popitash kolko "moralen" e Emil Koshlukov



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: az]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 19:23



ya da se zastreliate vsitchki v taya tema.Ima li tchesten balgarin v Bg,misliya tche za vseki moge da se kage po neshto takova,niama moralni hora v nemoralno obshtestvo.Tova e galkata istina.Da idvat marsiancite......haide



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: Bили]  
Автор ivoy (пич с характер)
Публикувано20.04.01 19:52



искам само да те питам защо не кажеш нещо за хората от кампанията на СДС и подкупите които те взиамт или просто помисли



Тема Re: Za тебенови [re: Caшo]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:11



Бедния Александър Божков и той нищо не взимаше а само му ги носеха. Но:
1.Беше за правилната кауза;
2.Парите бяха малко над 200 марки.
Но, за тези които са на власт или добро или още по-добро.



Тема Re: Za Azнови [re: az]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:16



Много си прав приятелю.Ма дори не разбираш колко си прав!
Точно така ставаше в последните четири години и с приватизацията.Само че не се плащаше на държавата, а на подставени лица, които се отчитаха където трябва. Или и това ще оспориш.Знам поне сто такива случая около мен.Не се наемам да изброявам, че ще закъсам с времето.



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: ivoy]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 20:18



ei te tebe pak.....abe sybudi se be aloooooooooo nali vie NE STE kato SDS ostavi SDS za malko kazi vie kato ste "moralni" nepodkupni" i t.n. sshto vzemate korumpirani tova beshe postinga ostavi SDS te bili loshi a vie dobrite a to kakvo izleze vis ste syshtite mai ha? e tova komentirai ostavi SDS na mira te ne stavat a vie ste syshtiat dol drenki.........pfuuuuuuuuuuuuuuu zabludena ovza



Тема Re:ехнови [re: hahaha]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:20



По-кратък и точен отговор на зададените въпроси не съм чел. Признах те приятелю.Разбира се, че квото обществото - такива и ние. Нека някой каже тука, че не давал подкуп за нещо в Бг и се смята за морален, и аз ше го черпя една боза кат се видим.



Тема Re: Za Azнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 20:20



dobre beeeeeeeee ama dobreeeeeee taka e bilooooooo okkkkkkkkkkkkkk

sega nali zaria shtial da smenia taia praktika nali taka kazvate vie zaredvorzite? nali taka? veche niamalo da ima korumpirani kato Bozkov tova sa vashi dumi nali?

e togava shto vzem,ate profesor koito skube bednite studenti s podkupi tova e temata zashto kato ne ti e udobna pak gledash Bozkov ostavi Bozkov govorime za zaria i zaredvorzite.........



Тема Re: Za Azнови [re: az]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:28



А как да оставя СДС като се смятат за безалтернативни и пак искат да ни яхат. Ако ще ме лъже - нека е поне някой дет го харесвам. Това е мой избор и едва ли някой може да ми го отнеме. За твоят избор е известно също.Не разбирам защо толкова яростно се опитваш да убедиш другите в своята абсолютна правота. Не се мъчи. Квото е писано ще стане.



Тема Re: Za Azнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 21:39



razbira se vseki ima svoiat izbor.....zashto SDS mislia e po dobriat veche govorih.....zashto zaria mislia shte doomesi kashata syshto govorihme.....

istinata e che izborite sa sredstvo za korigirane na politikata , partiite ili lizata koito ne ni haresvat , tova e demokraziata a ne da se smenia dyrzavnata systema tova prosto ne e pytia.....



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: az]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 21:39



az kato kazvam da idvat marciancite,znam zashto,a vie ako si niamate rabota obmeniyaite misli koi kakav e v Bg i koi na kogo dal i koi kakvo vzel, vseki vsima i vseki dava. Haide da sprem da davame,kakvo tche kagete.Organiziraite dvigenie za spirane davaneto na podkoupi.zashtoto i koito dava e tolkova porotchen kolkoto i tozi koito vzel,ama nali vse za nas e vinoven koito e vzel.Abe idioti palni urodi



Тема Re: Za Azнови [re: az]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 21:54



Видя ли, че когато тонът е толерантен можем да се обединим около целите , въпреки че имаме различие около пътя.Това не е болка за умиране. Едва ли в обозримо бъдеще държавното уствойство може да бъде сменено.А и не мисля , че някой го вярва това.



Тема Re:ехнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано21.04.01 15:01



аз, аз, аз
не съм давала никога подкуп
не съм взимала никога подкуп
но да не мислиш, че се смятам за ангел
1. никой не ми е предлагал подкуп, защото няма за какво (иначе сигурно бих го взела)
2.никога не съм давала защото съм задръстена, срам ме е , ама не от морални съображения, навремето не можех да отида на фризьорка ззащото ме беше срам да и дам бакшиш, срам ме е да дам бакшиш и в заведение затова винаги оставям друг да плаща
затова съм толкова против времето до 1989г
тогава трябваше да се дава навсякъде, тайно под суродинка, в аптеката, в магазина, в поликлиниката, в съвета и т.н.
сега също има корупция, но поне не е навсякъде дори и в най-елементарните неща
в магазините, в аптеката няма нищо скрито под щанда
е в съветите е много страшно но то няма нищо общо с това коя партия е на власт
когато почти цяла софия беше синя община красна поляна беше червена, но и там естествено си имаше корупция
сега е синя и положението си е същото
а кажи ми как ще се оправи?

да бъдем приятели

Тема Re:ехнови [re: karmen]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано21.04.01 15:23



Кармен, позволи ми да не се съглася с теб. И аз съм живял някоя година смислен живот преди 89-та. Не съм давал и не съм взимал подкупи тогава.Просто не са ми искали. По въпроса с подкупите определо сега сме доста по-напред от тогава. И то нека кажат хората които са живели и в двете времена мнението си, а не от това какво са чули от някого.

Никога не е късно, преди да е станало късно!


Тема Re:ехнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано21.04.01 18:18



не зная на колко години си, но аз ще ти разкажа какво съм видяла с очите си, а не какво съм чула
1.знаеш ли как се раздаваха апартаменти?
аз получих апартамент от службата си при следните условия
имаше точкуване на кандидатите
за едно дете се даваха 5т
за партийно членство се даваха 30т на редовите и 50т на активистите
по тази причина моето четиричленно семейство живее в боксониера 42кв/м и сне единственото безпартийно семейство в ведомствения блок
останалите са партийци и активни комсомолци настанени в апартаменти от 75 до 99кв/м и то тричленни семейства
освен това има 6 сами мъже които са настанени в другите боксониери
ако случайно не ми вярваш ще те поканя на гости, много от тях сега си дават апартаментите под наем а уж бяха крайнонуждаещи се
2. сигурна съм че тяхните деца не подозират как родителите им са се уредили с тези апартаменти
още много примери бих могла да ти дам но ще стане много дълго

да бъдем приятели

Тема Re:ехнови [re: karmen]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано21.04.01 19:40



Аз получих апартамент като млад специалист и беше задължително да взема заем от ДСК.Заема беше 12 хил лева.Получих младоженчески заем от 5000 лв. Като за втори дете ми беше опростен половината от младоженческия заем и 4000 лева от заема за жилище или всичко около 6500 лв. Пак повтарям - на никой не съм давал подкуп.Никой не ми е искал такъв. За справка един долар беше около един лев. Значи да обобщя. На мен държавата ми е опростила за това, че имам две деца около 6500 долара. Това как ти се струва с днешна дата?
Забравих да кажа, че не съм бил член на БКП.

Никога не е късно, преди да е станало късно!

Редактирано от тиxaтa.cтъпka на 21.04.01 19:42.



Тема Re: За уважаемата Зорницанови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 20:04



a ti kato komsomolski sekretar se darjish......

hmmmm



Тема Re: Za тебе Zornicaнови [re: Caшo]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 20:07



a къде е мистър 10 % а?......



Тема Re:ехнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано21.04.01 20:40



сега аз ще позная кога се е случило това
1989г 1990г
само че това беше краткотрайно, когато в целия источен блок беше напечено за комунистите и си извадил късмет
преди това време нямаше такива работи

да бъдем приятели


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.