Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Za тебенови [re: Caшo]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:11



Бедния Александър Божков и той нищо не взимаше а само му ги носеха. Но:
1.Беше за правилната кауза;
2.Парите бяха малко над 200 марки.
Но, за тези които са на власт или добро или още по-добро.



Тема Re: Za Azнови [re: az]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:16



Много си прав приятелю.Ма дори не разбираш колко си прав!
Точно така ставаше в последните четири години и с приватизацията.Само че не се плащаше на държавата, а на подставени лица, които се отчитаха където трябва. Или и това ще оспориш.Знам поне сто такива случая около мен.Не се наемам да изброявам, че ще закъсам с времето.



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: ivoy]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 20:18



ei te tebe pak.....abe sybudi se be aloooooooooo nali vie NE STE kato SDS ostavi SDS za malko kazi vie kato ste "moralni" nepodkupni" i t.n. sshto vzemate korumpirani tova beshe postinga ostavi SDS te bili loshi a vie dobrite a to kakvo izleze vis ste syshtite mai ha? e tova komentirai ostavi SDS na mira te ne stavat a vie ste syshtiat dol drenki.........pfuuuuuuuuuuuuuuu zabludena ovza



Тема Re:ехнови [re: hahaha]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:20



По-кратък и точен отговор на зададените въпроси не съм чел. Признах те приятелю.Разбира се, че квото обществото - такива и ние. Нека някой каже тука, че не давал подкуп за нещо в Бг и се смята за морален, и аз ше го черпя една боза кат се видим.



Тема Re: Za Azнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 20:20



dobre beeeeeeeee ama dobreeeeeee taka e bilooooooo okkkkkkkkkkkkkk

sega nali zaria shtial da smenia taia praktika nali taka kazvate vie zaredvorzite? nali taka? veche niamalo da ima korumpirani kato Bozkov tova sa vashi dumi nali?

e togava shto vzem,ate profesor koito skube bednite studenti s podkupi tova e temata zashto kato ne ti e udobna pak gledash Bozkov ostavi Bozkov govorime za zaria i zaredvorzite.........



Тема Re: Za Azнови [re: az]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 20:28



А как да оставя СДС като се смятат за безалтернативни и пак искат да ни яхат. Ако ще ме лъже - нека е поне някой дет го харесвам. Това е мой избор и едва ли някой може да ми го отнеме. За твоят избор е известно също.Не разбирам защо толкова яростно се опитваш да убедиш другите в своята абсолютна правота. Не се мъчи. Квото е писано ще стане.



Тема Re: Za Azнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 21:39



razbira se vseki ima svoiat izbor.....zashto SDS mislia e po dobriat veche govorih.....zashto zaria mislia shte doomesi kashata syshto govorihme.....

istinata e che izborite sa sredstvo za korigirane na politikata , partiite ili lizata koito ne ni haresvat , tova e demokraziata a ne da se smenia dyrzavnata systema tova prosto ne e pytia.....



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: az]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 21:39



az kato kazvam da idvat marciancite,znam zashto,a vie ako si niamate rabota obmeniyaite misli koi kakav e v Bg i koi na kogo dal i koi kakvo vzel, vseki vsima i vseki dava. Haide da sprem da davame,kakvo tche kagete.Organiziraite dvigenie za spirane davaneto na podkoupi.zashtoto i koito dava e tolkova porotchen kolkoto i tozi koito vzel,ama nali vse za nas e vinoven koito e vzel.Abe idioti palni urodi



Тема Re: Za Azнови [re: az]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано20.04.01 21:54



Видя ли, че когато тонът е толерантен можем да се обединим около целите , въпреки че имаме различие около пътя.Това не е болка за умиране. Едва ли в обозримо бъдеще държавното уствойство може да бъде сменено.А и не мисля , че някой го вярва това.



Тема Re:ехнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано21.04.01 15:01



аз, аз, аз
не съм давала никога подкуп
не съм взимала никога подкуп
но да не мислиш, че се смятам за ангел
1. никой не ми е предлагал подкуп, защото няма за какво (иначе сигурно бих го взела)
2.никога не съм давала защото съм задръстена, срам ме е , ама не от морални съображения, навремето не можех да отида на фризьорка ззащото ме беше срам да и дам бакшиш, срам ме е да дам бакшиш и в заведение затова винаги оставям друг да плаща
затова съм толкова против времето до 1989г
тогава трябваше да се дава навсякъде, тайно под суродинка, в аптеката, в магазина, в поликлиниката, в съвета и т.н.
сега също има корупция, но поне не е навсякъде дори и в най-елементарните неща
в магазините, в аптеката няма нищо скрито под щанда
е в съветите е много страшно но то няма нищо общо с това коя партия е на власт
когато почти цяла софия беше синя община красна поляна беше червена, но и там естествено си имаше корупция
сега е синя и положението си е същото
а кажи ми как ще се оправи?

да бъдем приятели


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.