Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 20.05.24 
Спорт
   >> Кеч
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема interesni noviniнови  
Авторem_babygirl (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 10:50



1 - Kane napusna RAW na sezonnata mu primiera i sega e v Smack Down :)
2 - Edge predloji na Randy Oratan da se obedinqt sre6tu DX, toi se suglasi i sq sa otbor !
3 - 6te ima ma4 na 2ri noemvri Cena vs Bigshow vs King Booker
4 - McMahon se vurna

Ako nqkoi iska da znae o6te ne6to da me pita





Тема Re: interesni noviniнови [re: em_babygirl]  
Авторdont (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 18:55



hah mai 6te ima bratska obi4





Тема Re: interesni noviniнови [re: em_babygirl]  
АвторSara* (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 19:45



Eeee bravo bravo. mersi mnogo! sq pone nqma da 4eta spisanieto


P.S. Za6to vse se obedinqvat idiotite (Edge i Orton)



Тема Re: interesni noviniнови [re: em_babygirl]  
Авторem_babygirl (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 16:03



ako iska6 6i pi6a po-podrobo kvo stava i v RAW i v Smackdown (teide pone 6ti spestq 1,50)





Тема Re: interesni noviniнови [re: em_babygirl]  
АвторHeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 18:29



Наистина ли Ортан ще се съюзи с Острието ако е така дано има мач Хулк Хоган,Джон Сина vs Острието,Ортон.Това направо ще е ,, Златен век на кеча,,.





Тема Re: interesni noviniнови [re: Heperиcтpиpaн]  
АвторSara* (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 15:45



MI aki oma6 jelanie i vreme pi6i razni takiva novini.





Тема Re: interesni noviniнови [re: Sara*]  
Авторem_babygirl (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 17:14



Mene mi e kef da pi6a


Mi v RAw ko novo? a da
1 - o6te ot samoto na4alo se 4u muzikata na DX no za iznenada tove be noviq otbor (ortan i ostrieto) preoble4eni kato dx stana to kakvoto stana(6te gledade JTV) i se uredi ma4 mejdu Ortan i XXX
2 - ima6e primiera na nov otbor "Crime tYme" mai bqha sre6tu dohovniq otrqd koto padnaha
3-booker T be nagosti v RAW kakto i big show (s booker ima edna mnou interesni slu4ka ama kato gledate 6te razberete)
4 - Jef hardy ima6e ma4 sre6tu Super Crazy vs Chris master vs Shelton Benjamin i jef si zapazi titlata dosta trudno oba4e
5 - i nai-interesnoto spored mene NITRO I MELINA ima specialen gost Kevin federlain /muja na britney spears/ i stana tam ko to stana i mujleto na britney izqde edno MT ot Cena be6e mnou qko ama posle i 4u nepriqtna novina koqto si q zapazq v taina
6 - carlito vs rob conway/qbulcho pobedi/
7 - Maria vs. Torrie vs. Candice vs. Victoria ma4 v koito pe4eli taq koqto e sublqkla drugite:) pobeditelka e maria i pretendetka za titlata pri jenite
8 - abe ima6e dosta iznenadi 6toto 6touro be v LA i na gosti bqha i ot Jackass/edno dosto ludo predavane/ 4iito vode6ti se izpraviha sre6tu Umaga
9 - i posledniq mach xxx vs Ortan



Тема Re: interesni noviniнови [re: em_babygirl]  
Авторem_babygirl (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 18:05



smack don su6to be v LA i te si imaha izvestni gosti no zatova po kusno

ou i za sujeleni ima i edna mnogo tujna novina
1- Kane vs MVP mi nqma pobeditel diskvalifikaciq/za mene be kane/
2 - Elijah Burke vs. Vito pobeditel Elijah
3 - Regal and David Taylor vs. Scotty Too Hotty and Funaki pobeditel otbora na reagal
4- i sega stigame do nai turnata 4ast za men .Chavo Guerrero vs. Rey Mysterio i za moe golqmo sujelenie Rey zagubi no dostoino. I vi se struva 4e ne e koi znae kakvo no ma4a be AKo rey zagubi napuska i su6toto za chavo i sega Rey e out ot Smack Down
5 - Gregory Helms vs. Undertaker dori sled gadnata namesa na MR kenedi pobeditel e Grobarq
6- sled tova ima6e konkurs za nai dobre tancuva6ta diva pobedi novoto momiche no i zabraih imeto Jiri bqha bratqta Carters ot bsb
7 - i posledniq ma4 Booker T vs Batista za titlata kato komentatori se bqha prisuedinili John Cena i Big Show. Batista ne uspq da spe4eli zaradi namesata na gramadata i sledva6tata sedmica 6te ima ma4 po dvoiki Cena+batista vs King booker i Big show



Тема Re: interesni noviniнови [re: em_babygirl]  
АвторSara* (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 20:23



mnogo smeseni 4ustva predizvikvat vsi4ki tiq novini



Тема Re: interesni noviniнови [re: em_babygirl]  
АвторSara* (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 20:31



Ama pone komentara ti savpada s mnenieto mi. 6toto mnogo se draznq kato komentatorite neprekasnato izopa4avat ne6tata... JBL primerno kato komentator (pak i tati ke4ist) e idiot.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.