Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 01.07.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема az mnogo si padam po NEGO  
Авторkeit (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 23:06



Znam, 4e temata 6te se stori poiz4erpana za nqkoi, no za men ne e...
I banalno da vi zvu4i, i glupavo i kak li ne, no sum luda po nego - Ubieca na legendi. Ne moga da si predstavq po-stoinosten i zavur6en ke4ist ot Randy Orton. Neka si go kajem, nqma ke4ist s po-silno prisustvie ot nego, toi prosto 'otkradva' scenata ot vseki, s koito q spodelq - bilo v ma4, bilo v slovesen dvuboi ili zad kulisite...toi prosto e maistor v tova. Da, rolqta mu e gadna - takuv e scenaria, neka go priznaem! Durji se super gadnqrski, oba4e po na4in, koito ne moje da ne haresva6 nqkade dulboko v sebe si - drug e vuprosut dali go priznava6 ili ne....I osven tova toi e tolkova dobur v tova da bude lo6! Osporete me ako mojete
Takaaa, mai se pouvlqkoh malko...izvinete me za liri4noto otklonenie.V nikakuv slu4ai ne sum iskala da zvu4a kato nqkoq ot4aqna fenka. Prostete, ako sum zvu4ala taka. Az prosto iskah da si izleq du6ata...e, i taini4ko s nadejdata 4e toku puk vij sum namerila srodnata du6a....No, kakto i da e. I da ne pomislite, 4e ne priznavam nikoi drug. Naprotiv, obojavam vsi4ki - bez izklu4enie - ke4isti. Vse pak, bez tqh nama6e da go ima tova 6ou, nare4eno Svetovna federaciq po ke4, koqto vsi4ki nie obi4ame, nali?



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: keit]  
Авторorton_fenka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 16:42



mnogo si prava az sam super goliama fenka na RANDY ORTON toi e tolkova xubav i sladak toi e nai xubavia ke4ist v federaciata MNOGO GO OBI4AM



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: orton_fenka]  
Автор DarkMoonRising (Elendil)
Публикувано12.04.06 22:20



ми идете да му направите по една свирка !



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: DarkMoonRising]  
Авторfenka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 13:52



mi za6to ne? Stiga da be6e vuzmojno...be toq samo da mi padne!



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: fenka]  
Авторпepвepзниk (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 15:45



А мен най ме кефи като си представя след свирките да ви направи по едно RKO, па дано ви дойде малко акъл в кухите глави



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: keit]  
Авторrandy_orton (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 08:58



i az go obi4am toq 4ovek toi e vurha



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: keit]  
Автор Pushachat1 (Keeper's truth)
Публикувано24.04.06 12:13



Ха-ха-ха ! Ренди Ортън, само да го набара в някой тъмен ъгъл ТAKER и жална му майка - за мен ГРОБАРЯТ - това е присътвие. първо пристигането му е най-ефектно от всички. Второ - "последното причастие" е една от ефектните хватки които аз съм виждал. РКО и на пръста и не може да стъпи.



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: Pushachat1]  
Авторtorrie (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 13:22



e, razbiram te, Pushachat1...vse pak ti si ne si momi4e



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: пepвepзниk]  
Авторфeн нa KEИH (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 15:26



DA TRABVA DA IM DOIDE AKALA 6TOTO ORTAN E NAI NAI GOLEMIQT MAZOHIST-MAZOHIST ZNA4I 4OVEK KOITO GO BIQT I OBI4A DA GOBIQT.XAXAXAXA MISTERIO GO SMAZA S DVE 619!111



Тема Re: az mnogo si padam po NEGOнови [re: фeн нa KEИH]  
Авторfen na KANE (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 15:30



OTGOVORETE MI NA GLAV4OK@MAIL.BG




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.