Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 03.07.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови  
Авторивoeзaмиp (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 01:44



Някой има ли представа,кои са кечистите с най внушителни размери в историята на кеча?



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: ивoeзaмиp]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 20:11



Brock Lesnar ima strashna fizika.prosto mu poglednete garba.gramadata moze da e po goliam no Lesnar ima po vnushitelni muskuli.



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: ивoeзaмиp]  
Автор Дoнaлд (i)
Публикувано26.10.05 16:38



DAN KOLOFF!!!



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: Дoнaлд]  
Авторивoeзaмиp (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 19:37



Аз нямам предвид най-добър кечист,а кечист с най голям ръст и килограми състезавал се някога.Имам предвид "великаните кечисти".Не знам данните на Дан Колоф за да правя сравнение.Грамадата е един от кечистите с най-големи размери ,който съм виждал.Сещате ли се за други?



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: ивoeзaмиp]  
Автор Дoнaлд (i)
Публикувано28.10.05 18:03



Е, кеч има от толкоз отдавна. Откъде може някой тука да знае кой е рекордьор



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИ [re: Дoнaлд]  
Авторивoeзaмиp (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 18:11



Имало е един Андре Гиганта.Не му знам данните но изглежда огромен



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: ивoeзaмиp]  
Автор__HO__ (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 16:22



da Andre Giganta e bil nai golemiq

roden v Franziq bil e visok-2,57 cm. tejal e kam 270 kg. i stapalata sa mu bili dalgi kam 63 cm. !!



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: __HO__]  
Авторивoeзaмиp (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 23:09



Данните говорят сами за себеси,но може ли да се твърди,че Андре Гиганта е бил най-големия.



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: ивoeзaмиp]  
Автор__HO__ (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 13:57



ами да ти е бил наи-големия физичски ! 99% сам сигорен !

но аз лично наи-се васхищавам на Трите Хикса за мене тои е просто машина за убиване



Тема Re: НАЙ-ВНУШИТЕЛНИТЕ КЕЧИСТИнови [re: __HO__]  
Авторивoeзaмиp (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 15:22



Да ХХХ е стабиляга особенно когато излезе на ринга и започва да изхвърля вода като кит.И аз съм му фен.Но като физика се вазхищавам повече на Брок Леснар.Според мен е трудно да се каже кой е най-добрия в кеча.Особенно днес когато всички удари са тренирани предварително и изхода от битката е предопределен.Трудно е и да се каже кой е най силен.Пък едно е кой колко най-много вдига от лежанка,друго е и как се бори на ринга ,истински не фалшиво.но това няма да се разбере.Разбира се не казвам че няма болезнени и опасни удари но всичко е нагласено.От това кеча не става по безинтересен. Единствено можем да се възхищаваме от физиката им и от актьорските умения ,които притежават.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.