Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 20.06.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ke4a e palna prostashtinaнови  
АвторSafin (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 15:35



Towa 4e 1miliard hora go gledali ne zna4i 4e ne mislqt taka prosto iskat da se razwli4at.K'wo ima li nqkakaw smisal w towa samo da blaska6,rita6 i udrq6 s edni i sa6ti predmeti.Sme6no e.



Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Safin]  
АвторPhil_Lions (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 08:42



Znae6 li,mai si prav :) . Televiziqta sucks!Maini gi tezi filmi.Tam samo se bluskat i udrqt s edni i su6ti predmeti.Be,kazvam ti pulna idiot6tina.Dolu televiziqta!

P.S.Posta ti pokazva kolko malko vsu6tnost razbira6 ot ke4 ;) .Hora kato teb izob6to si nqmat i ideq ,4e kolko mnogo umove sotqt zad 2 4asa 6ou i kak vseki edin maluk detail e sus smisul zad nego i vodi kum ne6to drugo ;)



Тема Re: Ke4a e palna prostashtina [re: Safin]  
АвторCaфин (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 17:48



A towa koeto ti kazwa6 pokazwa kolko malko razbira6 ot televizia.Mi to se razbira ,samo kato gleda6 ke4.Pak ako stawa wapros ti kato gleda6 nqkakwi prostotii ot sorta na Rambo i Universalen woinik deto samo se trepqt to si e za tebe,pokazwa kolko ke4a ti e promil mozaka.



Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Safin]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано21.12.04 18:53



не си прав

Fools follow rules when the set commands ya...


Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Safin]  
Автор DaMnEd (ункновн)
Публикувано22.12.04 23:03



хахах смешно било...а нима не е още-по зле класи4еската борба по твоята логика? с тази разлика, 4е там не е дотолкова режисирано, но даже няма предмети...

what I've felt
what I've known
never shined through in what I've shown


Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Caфин]  
АвторPhil_Lions (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 23:29



Hmm..6efe ti s kakvo iska6 da ti sravnqvam ke4a?S "Kasandra" moje bi?Estestveno ,4e 6te go sravnq s ek6un film ili ne6to ot sorta ,a ne s ligava drama ;).
Rabotata e tam,4e hora kato teb se zaqjdat m,4e ke4a bil mi fal6iv i tnt.Fal6iv e malko gre6na duma ;).Boli be bate.Kruvta e istinska,ke4istite na 40 godini ve4e edvam vurvqt ot bolka i ako stava duma imat mnogo pove4e kontuzii po telata si,ot koito i da e futbolist ili basketbolist,4e ako 6te6 i boksior ;).Stiga s tezi gluposti ke4a bil fal6iv i tnt.Dumata e scripted ,toest po scenarii.To4no kakto vseki edib film ili telivizionno predavane.Tova ,4e ti ne moje6 da go pogledne6 ot pravilniqt rakurs si e tvoi problem.Stiga si zoslovil,a zamul4i i pomisli kolko mnogo usiliq vlizat v praveneto na endo 6ou ;).Az ne vurvq naokolo i ne razpravqm ,4e filmite sa fal6ivi nali?Aide molq ti se...



Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Safin]  
АвторSafin (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 11:46



Da no waw filmite ima nqkakaw zamisal,a onia k'wo prawqt edinia mu kazal slabak i se po4wa.Za usiliata sam saglasen,no naprimer i za 6outo na Slavi rabotqt mnogo hora.A za damned da mu kaza 4e klasi4eskata borba e sport s to4ki,wremetraene i prawila,koito se spazwat strogo,a ne sadqta da ti kaze ne6to i ti da go pre4uka6.



Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Safin]  
АвторPhil_Lions (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 13:29



"Da no waw filmite ima nqkakaw zamisal,a onia k'wo prawqt edinia mu kazal slabak i se po4wa"

Dumi na 4ovek,koito ne e gledal hubav ke4 (tova po btv si be6e sme6ka - sled 2000 nasam wwe sa v lo6a forma).Ako si gledal pone malko ot kraq na 90te 6te znae6 ,4e ABSOLUTNO vsqka edna vrajda i ma4 vodqt do ne6to drugo.Toest,zad vsi4ko ima zamisul!Samo za edno prevru6tane na skalata ot dobur v lo6 scenaristite 6est meseca pisaha scenarii ,koito da dovedat do tova ;).Sega e malko po-drugo.Pak si ima umisul,no ogromniqt broi scenaristi vodqt do mnogo idei i razpokusanost na 6outo.Prez perioda 97-2000,scenarisite bqha samo 3 ;).a sega okolo 15.I kakvo ve4e spomenah problema s ke4a idva ot fakta ,4e za da haresa6 ke4a trqbva da go razibra6,a ne vseki moje.Ne e tolkova lesen biznes za rabirane.Primer,za da napravi6 edna ke4 zvezda se iska baq,ama baq usiliq.Tova ne kato sporta.Edna titla i aide celiqt svqt govori za teb.Ili kato filmite,edna hubava rolq i gotovo.V ke4a e mnogo ,mnogo po-trudno.Dokata skalata naprimer dostigne sega6niqt si status scenaristite sa se potqha celi 4 godini.Da napraiv6 golqma zvezda e edno ot nai-trudnite ne6ta ,za koito moga se setq.Rabotata ne stava samo s pobedi nad nai-golemite v biznesa.Iska si individualen obraz i vrajdi,istorii,ma4ove ,koito 6te ti pasnat i 6te te izdignat v o4ite na publikata.I tova e za vseki.A sega se doseti ,4e ke4istite sa okolo 60 ;) .Stava dosta ,dosta slojni4ko.



Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Phil_Lions]  
АвторCaфин (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 19:39



Abe pi4 ti maj si skaran sas sporta.Za razlika ot ke4istite naprimer tenesistite sa s hilqdi i nqma scenaristi koito da te izdignat do warha.Po cqla godina obikalq6 sweta i se trudi6 neimowerno.A ti znae6 li kolko e trudno da si izgradi6 harakter za da postigne6 uspeh.I molq ti se ne mi gowori za skalata ,zastoto sam siguren 4e ako se bie s profesionalen boksior 6e stane za smqh



Тема Re: Ke4a e palna prostashtinaнови [re: Caфин]  
АвторPhil_Lions (Нерегистриран)
Публикувано25.12.04 01:27



Propusna osnovniqt ot argumentite mi.Za razlika to tenisa kudeto sled kato spe4eli6 edna-dve titli i si gotova zvezda,v ke4a tova stava mnogo,ama mnogo po-trudno poradi prostata pri4ina ,4e v ke4a nqma gotova formula za uspeh.I btw,mojem da se hvanem na bas ako iska6 ,4e ne samo tenesistite sa s hilidq.Rabotata e tam ,4e za teb dumata ke4 e sinonim s wwe,a vsu6tost i ideq si nqma6 ,4e vuv vseki edin amerikanski 6tat ima pone po 10tina malki federacii , s po 20tina ili pove4e ke4isti vsqka ;).I tova e samo USA.Ami ostanalite meki na ke4a(kanada,meksiko,qponiq,angliq,puerto rico,tnt)?Ami drugite durjavi s ke4 federacii (4ili,taivan,sudan,germaniq,franciq,italiq,holnadiq,tnt)?Povqrvai mi,ke4istite po sveta sa mnogo pove4e ot kolkoto si misli6 :)
I komentarut ti za skalata be6e leko ne na mqsto.Da sum spomenval nqkoga ne6to kato Skalata 6te spuka Mike Tyson ot boi?.Rabotata e tam ,4e ,tuk 6te se naloki da se povtorq ,c ke4a kontuziite sa izkliu4itelno mnogo daje bih kazal ,4e nqma sport s pove4e kontuzii ot ke4a.Pone az ne se se6tam...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.