Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 25.06.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови  
АвторPhil Lions (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 13:21



Kogato razbrah za tozi taka nare4en klub re6ih da provera za kakvo stava vupros.Vikam si bravo- bulgarskoto ke4 ob6testvo si ima o6te edno mqsto za razgorori.Idvam tuk i kakvo da vidq?Nqkakvi sme6kovci trugnali da mi razpravqt ,4e ke4a v Bulgaria bil murtuv.Eho!!!!?A kato e murtur kak taka az ,a i o6te dosta ot moite poznati gledame i komentirame pove4e ke4 ot kogato i da e bilo predi tova?!I keoto e po-lo6oto,tezi su6tite palq4ovci mi vikat ,4e ke4a ne struval.Za tova,na vsi4ki tezi,koito ste protiv ke4a predlagam vi slednoto - daite da napravim edna hubava diskusiika po temata.Kulturna diskusiika bez psuvni (taka de,ako ima ozob6to nqkakva kultura vuv vas).Kajete mi kakvi problemi imate s ke4a i 6te vi oborq vsqko edno tvurdenie s to4ni fakti i prosti4ki sujdeniq.Az sum 4ovekut za rabotata.Gledam ke4 ve4e 8 godini i nqmam namerenie da spiram.Imam poznati fenove na ke4a ot celiqt svqt i znam kakvi sa tendenciite po sveta.Moje da vi zvu4i naduto ,no garantiram ,4e v Bulgaria (abe daje na Bulkanskiqt poluostrov) nqma po-ve6t ot men na tema ke4.I ne govorq za poznaniq samo v oblasta na wwe ,a govorq za poznaniq za ke4 industriqta o6te ot samoto i suzadavane.Vsi4ko ,koeto vi interesuva 6te vi razasnq.Gledal sum ke4 ma4ove ot 70-te,80-te i tnt.Gledal sum ke4 ma4ove ot 6tatite,Kanada,Qponiq,Meksiko,Italiq,Franciq,Germaniq,Angliq,Irlandiq,6otlandiq,Severna Koreq,Nigeriq,Rusiq,Puerto Rico - po dqvolite daje ot SUDAN!!!
Taka ,4e iskam konstruktivna kritika.Kakvo imate protiv ke4a?Davaite?4akam?Bilo fal6ivo,bilo za deca,bilo amerikanska prostotiq.Davaite vsi4koto sum go 4uval.I povtarqm,iskam konstruktivna kritika ,a ne psuvni i repliki ot roda "ke4a ne struva".Kato ne struva iskam da znam za6to ne struva!!Aide!!4akam!:



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!! [re: Phil Lions]  
Авторпpъц (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 17:38



ъъъъ? Тези всъщност защо се млатят?



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: пpъц]  
АвторPhil Lions (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 20:32



Uuugh?!A tova vupros li e?A vuv futbola za6to ritat nqkakva si tam kojena topka?V basketbola za6to vkarvat topkata v nqkuv obru4 s konci visq6ti ot nego?Vuv USA za6to Bu6 stana prezident na predi6nite izbori ,a ne Gor?Stiga be hora.Tova si e o4evadno tup vupros (to4no,ot keoto se opasqvah v na4aloto).Za6to mi se bili mlatili?Ami kato ima miliard du6i po sveta ,koito im haresva da se mlatqt za6to ne.A vuv filmite 6to se mlatqt?Mai pri4inata e edna i su6ta a?Za razvle4enieto na publikata.
Daite ne6to po-smisleno be hora!!!



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: Phil Lions]  
Автор Aннa (светулка)
Публикувано27.08.04 17:36



Аз също ще задам тъп въпрос, но ще ме извиниш.
Не мога да разбера ТИ какво се впрягаш. Всеки си има хобита, които за околните са необичайни, тъпи или смешни. Като бях на 12 и аз харесвах кеча, общо взето то си е за такава възрастова аудитория. Отвратих се като видях женския кеч, както и случаите, в които гаджетата на кечистите се плюят през въжетата. Дотъпя ми, защото е еднообразно, млатят се по абсолютно еднакъв начин, винаги се стига до там да се удрят с олекотени алуминиеви столчета пред настървените крясъци на изпростяла и фанатизирана публика и на фона на коментари от рода на "О Боже, той го удари еди как си". Не знам как е сега(не ме и интересува), но 92-93 беше така.
Въпросът ми е защо се вживяваш като защитник на нещо толкова смешно като кеча. Невероятна кауза, няма що. Който се кефи, гледа! Който не се кефи, не гледа. Пък ти дискусии очакваш в този починал клуб, където влизат само сгрешили линка хора като мен.



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: Aннa]  
АвторPhil Lions (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 22:09



Izob6to mnenieto ti ne e tupo.Leko gre6no,no e i tupo.
1.Tozi klub naistina si e murtuv.Az samiqt postvam tuk samo zaradi tozi topic :)
2.Izob6to ne se vjivqvam.Prosto nqma da ostavq hora ,koito izob6to si nqmat predstava za ke4a da pravqt bezpo4veni iskazvaniq i zatova napravih tazi tema.
3.Sega 6te razbiq moje bi nai-golqmata iluiziq v Bulgaria.Ke4a se gleda ot malki deca!!Vqrno e,4e v Angliq naprimer go davat i sutrin (a v Bulgaria 11:30 ve4erta - mai tuk ima ne6to neredno.SEM mai ne6to sa oburkali vremevite poqsi,no tova e druga tema).Vseizvesten fakt po sveta e ,4e vuzrastovata grupa ,koqto gleda ke4a sa mujete na vuzrast mejdu 18 i 26.Taka e i v Sa6t,i v Qponiq,i v Kanada,i v Meksiko,i v Braziliq,i v Sudan,i v Nepal,i v Nigeriq i tnt (da,siguren sam ,4e i tam ima mestni ke4 federacii i se gleda ke4-moga da dam linkove ,na koito ne vqrva).Tazi vuzrastova grupa sa horata ,koito osnovno gledat ke4,a ne decata.Decata (pod 12 godini) sa 4ak na 4 mqsto.Purvo sa 18-26 godi6nite,posle 26-40,posle 12-18 i 4ak togava tezi pod 12!!
4.Stolovete ne sa aluminievi!!Ne znam kolko si zabelqzalo ,no v golqma 4ast ot slu4aite ke4sitite vzimat stolove kato butat nqkoi koito sedi vurhu stola (nai-4esto tozi,koito pravi introdukciite dokata izlizat).6tom nqkoi moje da sedi na tozi stol,toi mai ne 6te da e aluminiev?A ima i o6te po frapira6ti slu4ai (moga da ka4a klipove zai,koito ne vqrva),kogato ke4ista vzima stola ot 4ovek ot publikata,koito do predi malko e stoql na su6tiqt tozi stol.Kak moje da stane tova ,ako stolovete sa aluminevi si nqmam ni nai-malka ideq .Garantiram ,4e vupreki 4e stolovete ne sa ot nai-zdravata materiq pak dosta si bolqt.Su6toto e i s masite,i bodlivata tel,i s kabur4etata (imam pic ,ako ne vqrvate).
5.Nikoi ne otri4a ,4e sled 2001 pura godina amerikasnkiqt ke4 zatupq (ima i mnogo drug ke4 po sveta,za tezi koito ne sa naqsno),no tova e poradi edna edinstvena pri4ina - lipsa na konkurenciq.V na4aloto na 2001 ima6e tri golemi amerikasnki federacii (WWE,WCW,ECW) ,a nqkolko meseca po-kusno edna.Vseki znae ,4e bez konkurenciq opredel biznes trudno moje da procufti.Monopola se otrazqva lo6o i vurhu ke4a.Bavno i postepenno,oba4e ne6tata se opravqt.Konkurenciqta idva.Ima novi silni ke4 federacii (NWA:TNA,ROH,CZW i Ted Turner nai-veroqtno 6te otvarq nova federacii prez 2005).Taka ,4e se predvijda bum v ke4a v blizkite 2-3 godini.Edinstevnoto ne6to koeto e nujno e konkurenciq,a tq idva :).
Mislq ,4e iz4erpah temata.Nqkakvi drugi zapitvaniq?



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: Phil Lions]  
Авторwrestlefan (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 22:19



Hi pi4. Ne se vryzvai mnogo.Ke4a si e jako neshto i koito razbira si gleda.Az gledam ve4e 12-13 godini i oshte ne mi e omryznal. Edinstvenoto koeto me drazni e 4e do BG dostiga predimno WWE koeto e nai goljamata typnja v ke4a. Az li4no haresvam po nezavisimi federacii i osobeno v strani izvyn USA. Naistina me zaintriguva za ke4 v Sudan i osobeno v Korea koeto ne mi se vjarva mnogo no......kyde si gledal? Prati linkove koito sa interesni. To i toz forum e nai ve4e za da se obmenja info a ne da se spori za tva typ li e ke4a. Koito ne iska da ne gleda, az pyk ne iskam da im 4eta glupostite.

Wrestle forever.



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: wrestlefan]  
АвторPhil_Lions (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 00:12



Eto tova sega e duh.Breh,o4uden sum ,4e ima i drugi v Bulgaria ,koito gledat ke4 razli4en ot wwe.Misleh ,4e samo az sum se osuznal tuka.Ako iska6 info i drugi takiva ne6ta vlizai v bg ke4 kanala vuv mrejata na uni.bg #wwe-bG.Aide,puk tam 6te govorim po vuprosa :)



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: Phil Lions]  
АвторRadox (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 00:15



Abe ei, ne se otvarqite na PhilLions, 6toto v sravnenie s nego, i dori s men, razbirate ot ke4 kolkoto edin fen na CSKA ot futbol v sravnenie s edin na Levski :)
Ta, misulta mi be6e, 4e pone 80% ot vas sa se praveli na golemite guzari, koito gledat ke4 prez 2000 kogato vzeha da go davat po BTW. Obache kato mu mina modata, se napravihte na mnogo oborotni i po4nahte da go pliuete!!! Tova deto go davaha po BTW beshe super-smeshno, to po nikakuv na4in ne pokazva istinskoto zna4enie na dumata "Ke4" !!! Taka 4e, samo horata, koito pone vednuj prez jivota si sa gledali WCW ili ECW, i to predi oniq sme6ki po BTV, mogat da go ocenqt, taka 4e da prekratim komentarite po temeta predlagam az !!!



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: Radox]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 17:09



Аз лично съм поопадал на кеч още през 96 година (тогава бях някъде на 10 години) по някаква сателитна телевизия май беше ТНТ или нещо такова и мога да кажа че още тогава ми се струваше всичко тъпа измислена и нагласена работа... сякаш гледаш някакви каскадьори или филм със Стивън сегал ;) Не виждам никаква техника и умисъл в кеча...



Тема Re: Za vsi4ki koito sa protiv ke4a!!!нови [re: aз]  
Авторwrestlefan (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 20:44



mi to tva mu e i hubavoto na ke4a 4e njama "umisyl". njama i smisyl prividno no tova pak e li4no vijdane. horata kakto i jivotnite sa ustroeni v jivota na edinoborstva ( za razplod, teritorija, za kef i t.n.) oshte ot praistori4eskite vremena ima borba. Horata haresvat da se borjat i bijat a ke4a ti go pokazva. Estestveno e naglaseno - ako ne beshe shteshe da e zabranen kakto i e bil v na4aloto na veka,zashtoto togava ke4a e bil istinski i e imalo dosta smyrtni slu4ai. Osven tova prez ejednevieto si postojnno tyrsish smisyl v neshto si. Ke4a ima za cel ne da ti dade smisyl na jivota, a zabavlenie. Tyi 4e koito ne haresva ke4 prosto da ne vliza tuk i njama da se zanimava s tova.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.