Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 23.06.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А бе, сигурно сте го разисквали, ама пак да питам.  
АвторKaндид (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 12:51



Наистина ли всичко е театър или се маризят на ринга от време на време тия юнаци? Щото 15 минути след всевъзможните тръшкания, разбивания на маси, удряне със стълби и столове, когато би следвало да са в реанимация, те се появявяват свежи като наспани бебета или излезли от баня. Аз все се хиля, докато жена ми цъка от ужас с език и се кара на дъжерята да не гледа.
И друго: наистина ли суми с по 6 нули им предлагат правят за тоя цирк? И Дан Колов в подобни истории ли е бил участник? Сигурно са наивни питанките, ама ми е любопитно.



Тема Sory, че два пъти пускам въпроса, ама нещонови [re: Kaндид]  
АвторKaндид (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 13:33



след първия опит не се появи веднага и помислих, че съм прецакал нещо.



Тема Re: Sory, че два пъти пускам въпроса, ама нещонови [re: Kaндид]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 20:59



Ами отговори си сам - ако тебе те подмятат като чувал с картофи и трошат в тялото ти всевъзможна дървения и железария - ще оживееш ли?

Извод - кеча е шоу и нищо друго! А че от време на време стват случайни сакатлъци и контузии - тва е друг въпрос.



Тема Re: Sory, че два пъти пускам въпроса, ама нещонови [re: Kaндид]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 21:01



Колкото до мангизите - не са малко, не са и бог знае колко. Мисля че Ледения взима над 10 000 $ на мач.



Тема Re: Sory, че два пъти пускам въпроса, ама нещонови [re: Stone Cold]  
АвторKaндид (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 13:16



Благодаря за отговора



Тема ГЛупости говоришнови [re: Stone Cold]  
Автор Maniac (ЧОРБАР)
Публикувано05.03.02 16:29



Ледения не взима пари на мач ! Той взима 3 -4 милиона долара годишно както и другите супер звезди.За 10000 долара на мач не струва да се рискува плаща се супер много бе човек:).Та те 10000 долара взимат само от 3000човека в залата;) а смятай телевизиони права реклами около ринга.;)яко пари падат

ЦСКА 1948


Тема Re: ГЛупости говоришнови [re: Maniac]  
АвторHHH (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 18:14



Znaishli kolko pe4elat ot publicata smqtai 30$ e bileta i 60 000zriteli primerno na ke4mania,tva sa 2 000 000$ smetwai i TV prawata.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.