Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 19.06.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Важно!!!нови  
Автор Evil BrotherМодератор (Bad ASS)
Публикувано01.08.01 12:07



Искам да знам защо се карате.....какво ви става....това е форум за кеч...не за караници
Искам да спрете и да продължи всичко по старо му.....какви са тия заяждания...от няколко дена гледам тука стана пак "форум за обиди"..ами хайде....спрете са бе момчета ...така до никъде няма да стигнеме...знайте го от мене...аз не искам да се карам с никого от вас....ама ва молия да спрете с заяжданията
******************************************************************
Нека в този топик да се сдобрите...и пак да стане както преди...само за КЕЧ да се говори
******************************************************************

*Bulgarian Bad Ass*


Тема Е някой трябва да е първи, нали!?нови [re: Evil Brother]  
Автор Sway (no3HaT CаM Be)
Публикувано30.07.01 13:12



Аз честно не съм много от одавна тука, всъщност съм от скоро, обаче влязал-невлязал във форума и веднага някой хора почнаха да ми се качват на главата. Последен рицар... аз ти казах, че повече няма да ти обръщам внимание и няма да се заяждам повече с тебе, може да имаш много знания след като си гледал 9 год. кеч , обаче недей да излизаш само с това напред и да се биеш в гърдите... не гледай да се заяждаш за щяло и нещяло, ами просто не обръщай голямо внимание на тези които знаят по-малко от тебе, сподели с тях знанията си и да направим форума по-интересен... ако исках да се карам с някой... щях да вляза в друг форум и да почна да си ги нареждам, тука искам да говориме за КЕЧ


"Дойдох, видях и победих"
Наполеон


Тема Re: Е някой трябва да е втори, нали!?нови [re: Sway]  
Автор DJ EuRoPe (DJ)
Публикувано30.07.01 14:45



Признавам всичките ми грешки!Прощавам на всеки каквото ми е направил!
Аз вече пуша от лулата на мира а вие?

Всяко ново откритие се явява форма на математиката!(Ч.Дарвин)


Тема а някой трябва да направи ...нови [re: Evil Brother]  
Автор W.A.S.P. (Чарли Резачката)
Публикувано30.07.01 15:21



предложение, на което не можеш да откажеш ...

Сигнатура (до 100 cимвола).
Да ти го тура! И то с повече от 100 символа!!!


Тема hahhahahahahah ej tva me razbiнови [re: W.A.S.P.]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано01.08.01 12:07



slay ili tam kufto be ne vidqli ce prestanah a i pocnah malko da te uvajavam sled kato me podkrepi za grobaria



kvo da govorime za kec kato tuka 2/3 i ponqtie si nqmat za kvo stava duma ne iskam da obijdam no takiva kato


CAIN W.A.S.P DJ EUROPE I DRUGITE OT TOZI SORT ot kec nishto ne mqzat

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема Re: hahhahahahahah ej tva me razbiнови [re: Пocлeдният pицap]  
Автор DJ EuRoPe (DJ)
Публикувано01.08.01 15:27



Абе ти пак ли ще се заяждаш с мен?!

Всяко ново откритие се явява форма на математиката!(Ч.Дарвин)


Тема Re: hahhahahahahah ej tva me razbiнови [re: Пocлeдният pицap]  
Автор Sway (no3HaT CаM Be)
Публикувано01.08.01 17:57



Е виж, идеята тука е не да казваш кой кво знае и тоз не знае , оня също.. или нещо от тоз род .. ами идеята е който незнае да си добива някаква представа тука .. просто тези които знаят повече , да споделят мнението и знанията си.. а тези които са на друго мнение .. не е задължително да знаят по-малко само щото са с противоположно мнение от твоето..... аз когато ставасхе дума за Гробаря изказвах мнение а не съм се стремял да те подкрепям...остави хората да се изказват, не ги критикувай само.. ами написши несто смислено в тоз форум така, че да се получи интерестно събеседване

"Дойдох, видях и победих"
Цезар


Тема Re: hahhahahahahah ej tva me razbiнови [re: Sway]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано02.08.01 15:42



purvo starata gvardiq shte proticsti kluba ot tapacite i sled tova shte stavat drugi neshta!!!

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема Re: а някой трябва да направи ...нови [re: W.A.S.P.]  
Автор Kopлeoнe (Godfather)
Публикувано02.08.01 23:32



Ще се заема веднага дон Чарли!

Не е достатъчно да вярваш...


Тема Maniacнови [re: Пocлeдният pицap]  
Автор W.A.S.P. (Чарли Резачката)
Публикувано02.08.01 23:33



брао пич, кат завършиш школото се обади да те черпим по една боза, то се е видяло че от реслинг ич не отбираме, то ние отскоро го гледаме, откак добрите хора по бтв го пуснаха преди хич не сме и чували за това, имена като андре гиганта и джон тента и до ден днешен не сме и чували, не сме като вас да го гледаме от 10 години по сателита нееееее ама изибщо хич ааааааахахаха

Сигнатура (до 100 cимвола).
Да ти го тура! И то с повече от 100 символа!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.