Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 20.09.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Малко критика към модертора...нови  
Автор Pushachat1 (keeper's truth)
Публикувано01.08.01 10:10



Ама какво е това нещо! Напоследък в клубовете, а съответно и в този взеха да ни заливат вълни от нови никове, част от които дори не са за постоянно тук.Дори изборите си не можахме да проведем като хората. Нещо повече! Напоследък вме нямаше четири дни, връщам се и хоп - появили се нови никове!
Досега, поради цинизмите не обръщах сериозно внимание на новата опсаност, но ето, че модеротара за когото посъвместно гласувахме не си върши работата. До моментатой е внесъл едно предложение, което аз доразвих. Трябва да призная че, много повече предложения направи да-мен, въпреки, въпреки че и аз отнесох критики от него. Други също са се активизирали. От Евил се иска следното - да наложи дисциплина и да стане по-активен. С една дума да покаже защо го избрахме. Ако дотогав новите пришълци не ни заличат.

Иде втората вълна!



Тема Re: Малко критика към модертора... [re: Pushachat1]  
Автор Evil BrotherМодератор (Bad ASS)
Публикувано01.08.01 11:53



Критиките са хубаво нещо....и аз ги приемам...но искам първо да кажа,че клуба е отворен за всички...тоест който иска може да влиза.....В действителност много станаха изцепките тука....но първо искам да се помъча да ги оправам с добро Не е проблем да почна да трия и да въвеждам дисциплина...но нужна ли е такава...след като що годе ва познавам донякъде...и знам,че тези глупости дет са наговориха са временни...и едвали ще продължават ...Е постнал съм една тема за ПОМИРЕНИЕТО...и знам,че ще са сдобрите там
А за пришълци...ами по принцип ще докарвам все нови и нови...но такива дето мислят само за кеч...е един вече го докарах....CaiN...така,че сред пришълците ще има и доста,които ще са ни от ползаз
Относно тези пришълци дето не им е тука мястото...ами ако намеря такива...ще ги прогонвам от клуба ...но пак казвам просто такива в момента няма
Колкото до развитието на клуба...ами скоро ще си имаме официален чат канал #.....където се надявам да става голям купон...а не "разбиване"

*Който има критики към мене нека ги поства...все пак се надявам да разбера какво мислите по въпроса за модерирането

*Bulgarian Bad Ass*


Тема Re: Малко критика към модертора...нови [re: Evil Brother]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано01.08.01 11:55



hahaha koj shte se zdobribe to dojdoha novite i se izposkaraha starite clenove i shtom pishe pomirenie trebe da se zdobrime li hhehehe az s mitko ne kontaktuvam

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.