Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 15.06.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Горкият Ман... Последен Рицар ....  
Автор -= Mитko =- (Romantic BadAss)
Публикувано27.07.01 18:47



Цитирам:
"...grobaria toj e edin star diadka kojto moje da izpulniava samo 1 2 umeniq "

Хмм... просто незнам какво да кажа... Гробаря бил дядка??
Тогава да ти кажа честно сигурно дядо ти е супер дърт дядка, майка ти е бабка а и баща ти трябва да е дядка.. Гробаря изобщо не е стар моето момче.. Може би стар за кеча но нека не забравяме че Рик Флеър (знам че не знаеш кой е).. все още бачкаше въпреки че беше вече доста стар за кеч..

Имал 1-2 умения?? или си искал да кажеш хватки? или движения?
Умения.. научи значенията на думите преди да ги употребяваш...
КОкото до това - 1-2 Ха! Мога да ти изредя малко от репертоара му:
The Last Ride, Chokeslam, Old School, DDT, Running DDT, също няколко на които не им знам имената - Това кадето тича към него скача и го удря с ръка, удари в корема когато опонента е в ъгъла, и няколко стандартни за всички кечисти....

Не мисля че той може да бъде наречен дядка...
Още повече че на страницата на WWF има едно такова за гласуване :) и там се пита - Кой да е водач на Team WWF... по запознатите ще разберат за какво става дума... Засега са гласували близо 11.000 души като Гробаря води с 38-39% а втори е Кърт Енгъл с 34 :)))

________________________________
"О,слабост,твойто име е жена!"
Хамлет, Шекспир


Тема Re: Горкият Ман... Последен Рицар ....нови [re: -= Mитko =-]  
Автор DJ EuRoPe (DJ)
Публикувано27.07.01 21:48



Добре го подреди....а?

Всяко ново откритие се явява форма на математиката!(Ч.Дарвин)


Тема grobaria e star didkaнови [re: DJ EuRoPe]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано29.07.01 01:31



kvi mi gi razpraviash be kreten gnil grobaria vece nishto ne moje toj e tromav toj e star i toj vece ne e tolko dobur i mnogo dobre znam koj e rick feur i pederas gnil fenovete iskat dvijenie fenovete iskat burzina i tehnika a ne edno digane vuv vuzduha i puskane na zemiata kakvito sa chokeslam i drugi q go vij ostin tojn pravi zashemetitel rock botton [koeto bez recnik edvali shte go prevedesh] wall of jericho i criple crossface no tova e drug vupros ti prosto si edin jaluk puber kojto gleda ot 1 godina kec i tva a be tupako az gledfam kec ot 6 godishen a tova mojto momce pravi okolo 9 godini i znam neshta kojto ti i sled 20 godini nqma da znaesh no ti si prosto edin ogranicen covek

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема Re: grobaria e star didkaнови [re: Пocлeдният pицap]  
Автор -= Mитko =- (Deadman)
Публикувано29.07.01 02:21



Хахахахахахахаха.. Не честно Маняк направо ще ме побъркаш от смях.. хахахах..аз ли саъм пубер???? кой моля моля ходих в клуб "геймъри!" или в клуб 10-15.. хехехехе... незнам ама не съм аз :) .. Значи гледаш кеч от 6 годишен? Браво на теб..значи 9 години...а значи си на 15? .. хехе.. един SmackDown! не може да подкара че трябваше всичко да му давам..ама айде..неблагодареник си..нищо.Rock Botton? кво е тва бе? Аз горкия неграмотник си мислех че е Rock Bottom.. кво да се прави..
Не съм искал да те обиждам Маняк обаче ти задълбар работата и не ми остави избор...sorry

I am the master of your whole heap
I am the pack that flock ya like sheep!


Тема Re:Да не забравяме ....нови [re: -= Mитko =-]  
Автор Pushachat1 (keeper's truth)
Публикувано29.07.01 13:22



Да не забравяме е една от легендитена кеча - Хълк Холган. Той никак не емалд, но е беше страхотен кечист. В кеча вързастта не е съществена... Важни са уменията...

И сценаристите...



Тема Ti si tup idiotнови [re: Пocлeдният pицap]  
АвторGrobar (Нерегистриран)
Публикувано29.07.01 15:12



Abe piklio - znachi grobarq e star a .Ami ti si na 15 i si mlad , ama az sum na 35 - znachi za nishto ne stavam a be ? Dai adresche da spretnem edin mach da vidish zvezdi posred bql den



Тема Re:Да не забравяме ....нови [re: Pushachat1]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано29.07.01 19:18



I KVI UMENIQ IMA GROBARIA DA SE ZATICA I ZAPUHTI I DA PRASNE PROTIVNIKA DA STE GO VIJDALI NQKOGA DA SE KACVA NA VUJETATA OSVEN KATO PRAVI STARATA SHKOLA KOIATO E SUVSEM TUP TRICK I NE REALEN [UMENIQ ILI HVATKA] I TAKA ONIQ SEDI I CAKA GROBARIA DA SKOCI VURHI NEGO KAT GLEDAM ROBARIA NE RPAVI NITO PADASHT LIST A I PO SUPLEKSITE NE SI PADA I HVATKI ZA PREDAVANE NQMA!!!


A KUM INIQ GROBAR

HAHAHA AKO TI NAISTINA SE MISLISH ZA NEGO NAISTINA SI JALUK


GROBARIA MOJE DA E NA 35 AMA IZGLEJDA NA 50!A I TAKA SE DVIJI DOBUR KECIST E BIL NO VECE NE STRUVA KAKTO I HULK HOGAN COVEKA SE OTKAZA PROSTO SHTOTO VECE NISHTO NE PRAVESHE I GO RAZBRA

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема EJ AMA TI SI MNOGO PROSTO PARCEнови [re: -= Mитko =-]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано29.07.01 19:23



KATO GLEDASH V KLUB GEJMARI IMA HORA I NA PO 30 A V 10-15 PUSKAM TEMA PROSTO SHTOTO TESTVAM NIKA SI NO TI SI TUP KAT GUZ I NE ZNAESH TOVA HAHAHAHAHAHAHA I AKO BESHE MALKO PO UMEN ZA ROCK BOTTOM MOJE SE DA SE SETISH CE E TEHNICESKA GRESHKA PROSTO SHTOTO RAZBIRAM 10 PUTI POVECE ANGLIJSKI OT TEB BE TAPOKO

KAK SHE GO PODKARAM KATO TVOIA SAJT KOJTO GO OSTAVI HIC NE BE VEREN BE TUPCO! I NISHTO NE SE IZTEGLI OT TAM HAHAHAHAHA!

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема Re:Да не забравяме ....нови [re: Пocлeдният pицap]  
Автор Sway (no3HaT CаM Be)
Публикувано29.07.01 20:45



Виж сега,значи съм съгласен с теб че гробаря е вече остарял и т.н. оба4а копелето все осте си е яко и здраво , макар и сценаристите да играят някаква роля , ако си гледал последното "SmackDown" да не си видял как Гробаря си размаза X-FACTOR (без Albert разбира се) че и още искаше.... съгласен съм че е бавен , а за старата школа да знаеш 4е когато Гробаря е горе на въжетата ръката на опонента му е жестото изкривена. На Тейкара не му трябват хватки за предаване, стото той и без тях си мачка!!!


"Дойдох, видях и победих"
Наполеон


Тема ej naj nakraia umen otgovorнови [re: Sway]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано30.07.01 01:46



polucih ej evala abe kvo da razmahvas takerco e pic no ne struva vsicki iskat burzina high flyer umenie i tehnicni bojci vij go ostin toj pravi hiliadi umenieq i za tva go uvajavam stone cold stunner rock bottom i stenite na jeriko i kerastosanite ruce i buldog pravi i takaa toj e dobur kecist kakto i skalata go biva no grobaria vece e demode

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.