Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 05.06.24 
Спорт
   >> Кеч
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mnogo ste zleнови  
Автор da-man (da-man)
Публикувано27.07.01 06:18



Ама много
90 % от хората тук незнаят ама и капка за кеча,гледат го ей така!
Pushachat1 например-как може да казваш че Рок,Били Гън или Гробаря са по технични от Остин?Не че Остин е по тчхничен но и 4 са слаби в това отношение!Тях характерите в кеча ги направиха известни!ТЕХНИЧНИ СА-БРЕТ ХАРТ,КЪРТ ЕНГЪЛ,КРИС БЕНОА и тн.Ти написа много голяма глупост!Нямям думи!
А това че всички харесват Гробаря показва колко знаете
Незнам защо си губя времето в тоя "wrestling forum"!Само ви се ядосвам на "знанията"!Отидете в някой американски и вище какво става!ХОРАТА РАЗБИРАТ!И е интересно там!А тук...некакви си гледат кеч от 5 месеца и почнаха да пишат глупости
DJ EUROPE,Пушачът инякой други просто не са за тук...нека си гледат кеч ама да непишат глупости като не знаят!

Oh,it's true,it's damn true!


Тема Re: Mnogo ste zleнови [re: da-man]  
Автор DJ EuRoPe (DJ)
Публикувано27.07.01 07:50



Абе ами като не ти харесва тук ......знаеш къде е хиксчето за затваряне на страницата.....кой чакаш.........или се дръж нормално или се махай............относно мен когато ме видиш да съм написал някоя простотия за кеча..тогава ще ми кажеш че не съм за тука.....ЯСНО ЛИ Е!?........

Всяко ново откритие се явява форма на математиката!(Ч.Дарвин)


Тема Re: Mnogo ste zle [re: DJ EuRoPe]  
Автор da-man (da-man)
Публикувано27.07.01 08:38



Не си писал простотии,но си личи че не отлепваш изобщо от кеч!

Oh,it's true,it's damn true!


Тема Re: Mnogo ste zleнови [re: da-man]  
Автор -= Mитko =- (Romantic BadAss)
Публикувано27.07.01 12:24



Абе и аз не знам откъде изведнъж такъв напив на народ в тоя форум..Едния ден се връзва гледам 30 нови постинга.. другия ден 30-40 и така..Пък и нищо интересно не казвате.. имам чувството че Маняка има нещо тука пръст във пълненето на форума ...

________________________________
"О,слабост,твойто име е жена!"
Хамлет, Шекспир


Тема da-manнови [re: -= Mитko =-]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано27.07.01 15:02



prav si tova na psuchart 1 ne sam go cel no iavno naistina e pulna glupost kolkoto i da me kefi grobaria toj e edin star diadka kojto moje da izpulniava samo 1 2 umeniq


bili gun tehnicen abe toia za malko ne ubi cris benoit na armagedno !!!!!!!!!!
deeba


DJ EUROPE PRIQTEL SI MI NO DA-MAN E PRAV

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема Re: Mnogo ste zleнови [re: da-man]  
Автор DJ EuRoPe (DJ)
Публикувано27.07.01 17:38



Така ли и по какво си личи!!!???

Всяко ново откритие се явява форма на математиката!(Ч.Дарвин)


Тема Re: Mnogo ste zleнови [re: da-man]  
Автор Pushachat1 (keeper's truth)
Публикувано27.07.01 17:52



Виж да-мен, че Остин е техничен НЕ СЪМ КАЗВАЛ. Виж за Гробарят си прав. Не съм съгалсен, че есамо един стар дядка. Той един стархотен боец който съчетава сила и текника (виж коронните му номера - Старта школа, задушаващо тръшване, Последното причастие - не са ли теничини?) сила и издръжливост. Сред малкото които са го побеждавали са ННН, ROCK и KANE. Навъртя десителтие в кеча. Побеждавал е Хълк Холган. Ставал е шампион на федерацията. Бил се е в адска клетка. Той е страхотен.
А Били Ган може да не е техничен като Беноа и Джерико, ама виж какви суплески и суперплекси прави.
Що се отнася за Скалата - то не са саблени удари, Пибу - дабу, Натиска наСклата, Самоанско тръшване, суплекси... все има малко техника, за разлика от Остин.
Но най- технични са Y2J и Benoit - това даже техните противници не могат да оспорят.



Тема ХА!нови [re: Pushachat1]  
Автор -= Mитko =- (Romantic BadAss)
Публикувано27.07.01 18:30



Много техничен е и Tazz..
Как може да забравите master of all suplexes!?
Той е велик!
Между другото за един неграмотник:

Пибу-дабу??? Ти в кой свят живееш бе! Тая простотия се нарича:
People's Elbow - "Лакета на народа" да го кажем по ясно!

:)

________________________________
"О,слабост,твойто име е жена!"
Хамлет, Шекспир


Тема puschart ti me razbiнови [re: -= Mитko =-]  
Автор Пocлeдният pицap (KNIGHT)
Публикувано27.07.01 20:46



koe mu e tehnicnoto na edno hvasha ne i puskane na zemiatA!!!

tezi nomera kojto gi izbroi hic ne sa tehnicni a i taker vece naistina e star diadka tehnicen e kurt angle negovot olimpic slam e tehnicno i supleksite i drugite podobni kakto i jericho i benoit te sa mnogo burzo i tehnicni sishto no tezi vreli ne kipeli za grobaria ne mi gi govori



DJ TVA NE E CHAT

When everything seems Lost, when all you can Feel is Pain,you can Withdraw or Fight
I choose fight


Тема Re: puschart ti me razbiнови [re: Пocлeдният pицap]  
Автор DJ EuRoPe (DJ)
Публикувано27.07.01 21:55



Знам това много добре....не е нужно да ми го НАПОМНЯШ.......

Всяко ново откритие се явява форма на математиката!(Ч.Дарвин)



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.